SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  Limity stawek u bukmacherów internetowych

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 4/5
  Głosów: 5
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Szacuję, że ponad 94,3% wszystkich bukmacherów internetowych obniża limit stawki graczom, którzy zostali uznani za niedochodowych. Dowiedz się dlaczego i jak się przed tym uchronić.

  6Gienek-geniusz-600.jpg 6. Geniusz, Źródło: SureBety.pl

  limit-predkosci50.jpg Limit stawki, fot. ShutterStock

  Spis treści

  1. Co to jest limit stawki na koncie?
  2. Jakie są największe limity wygranej?
  3. Jaki mam limit?
  4. Rodzaje limitów
  5. Dlaczego bukmacher mnie zlimitował?
  6. Jak duże limity przyznają bukmacherzy?
  7. Jak unikać limitów?
  8. Dlaczego bukmacherzy używają limitów?

  1. Co to jest limit stawki?

  Def. Limit bukmacherski jest to maksymalna stawka jaką możesz postawić NATYCHMIAST na dane zdarzenie u danego bukmachera.

  Limit wysokości stawek u bukmacherów
  Co mam na myśli mówiąc o niskich albo wysokich stawkach?
  Bardzo
  niska
  stawka
  Niska
  stawka
  Średnia
  stawka
  Wysoka
  stawka
  Bardzo
  wysoka
  stawka
  0÷5€
  na zakład
  0÷50€
  na zakład
  50€÷200€
  na zakład
  >200€
  na zakład
  >1000€
  na zakład

  Jeśli przykładowo u danego bukmachera możesz postawić maksymalnie 4500 PLN na ćwierćfinał meczu ATP przed meczem, 9000 PLN na półfinał WTA w zakładach na żywo lub 450 PLN na mecz drugiej ligi piłki nożnej przed meczem, to mówi się, że Twój limit u tego bukmachera wynosi:

  • 9000 PLN w zakładach na żywo
  • 4500 PLN w zakładach przedmeczowych

  Limity stawek są wyższe w zakładach na żywo niż w zakładach przedmeczowych. Im bardziej popularny rynek, tym wyższe limity.

  Największe limity stawek można spotkać u bukmacherów azjatyckich, do których dostęp z Polski można uzyskać przez betbrokera.

  Personalne limity stawek (dla konkretnego gracza) są nakładane przez bukmacherów zwykle procentowo w stosunku do limitu podstawowego. Jeśli nowy gracz może postawić 4500 PLN po kursie 2.0 na danym rynku, a gracz zlimitowany tylko 450 PLN, to mówimy, że został zlimitowany do 10%.

  Limit stawki może się pojawić w momencie próby postawienia zakładu. Zobaczysz wtedy na ekranie tego typu komunikat jak poniżej.

  Limit-bwin.jpg
  Przykładowy komunikat limitu stawki

  Jest to przykład skrajnego zabezpieczenia ze strony bukmachera zagranicznego, gdzie limit stawki został ustalony poniżej wartości stawki minimalnej.

  2. Jakie są największe limity wygranej?

  Większość bukmacherów określa w Regulaminie największą wygraną, jaką jest gotowy wypłacić z wygranego kuponu. Jeśli gracz przekroczy tą wartość, wygrana zostanie zmniejszona do kwoty maksymalnej. Do obowiązku gracza należy zapoznanie się z maksymalną kwotą PRZED postawieniem kuponu lub kuponów (stawkę zwykle można dzielić między identyczne kupony).

  Maksymalna wygrana dotyczy zwykle jednego kuponu, ale w treści Regulaminu zagranicznych bukmacherów możesz spotkać się z określeniem największej wygranej na dzień, tydzień czy miesiąc.

  Zobaczmy jak to wygląda na rynku polskich legalnych bukmacherów.

  Bukmacher Maksymalna wygrana na kupon Uwagi
  PZBUK
  (opinie)
  bez limitu nie mają pojęcia maksymalnej wygranej z kuponu; wyjątkiem jest sytuacja, w której limit wygranej jest nałożony na dane spotkanie z oferty sportowej: wtedy taki komunikat ukaże się podczas zawierania zakładu
  Betclic
  (opinie)
  800.000 PLN  
  Fortuna
  (opinie)
  601.000 PLN na podstawie Oficjalnego Komunikatu 4/11/2017
  superbet
  (opinie)
  500.000 PLN info z czatu: Regulamin nie określa, stosuje się wewnętrzne ustalenia firmy, system nie pozwoli postawić więcej
  ETOTO
  (opinie)
  500.000 PLN §11.7 Regulaminu
  totolotek
  (opinie)
  500.000 PLN §12.5 Regulaminu; max. 30 selekcji na kuponie (pkt. III.9)
  STS
  (opinie)
  500.000 PLN
  pkt 5.2 Regulaminu
  betfan
  (opinie)
  500.000 PLN  
  eWinner
  (opinie)
  500.000 PLN  
  LVbet
  (opinie)
  300.000 PLN §15.2 Regulaminu; nie można stawiać identycznych kuponów na innych kontach
  noblebet
  (opinie)
  300.000 PLN  
  BetX 300.000 PLN brak informacji w Regulaminie, info z FAQ; maksymalna stawka 5000 PLN
  forBET
  (opinie)
  200.000 PLN Regulamin nie określa maksymalnych wygranych
  TOTALbet
  (opinie)
  150.000 PLN  
  traf
  (opinie)
  bez limitu, ale relatywnie niskie wygrane brak informacji w Regulaminie (w praktyce zależy od innych grających tak jak w Lotto);
  100.000 PLN do natychmiastowej wypłaty (reszta w ciągu 2 dni roboczych)
  zagraniczni
  bukmacherzy
  25.000 EUR ÷ bez limitu zależnie od bukmachera i rodzaju obstawianych dyscyplin
  Dane z dnia 27.10.2020

  Dlaczego kwota największej wygranej jest taka ważna?

  Oprócz tego, że może znacząco zmniejszyć wartość twojej wygranej z ogromnego kuponu AKO, to może świadczyć o sile posiadanego kapitału, a tym samym o stabilności finansowej firmy. Nie jest to oczywiście główny wyznacznik dla bezpieczeństwa graczy.

  W przypadku konta tymczasowego maksymalna wygrana jest taka sama jak wygrana dla konta głównego, z tą różnicą, że z konta tymczasowego wypłata NIE jest możliwa do momentu spełnienia warunków pełnej weryfikacji tożsamości.

  3. Jaki mam limit?

  znaki-zapytania.jpg Jaki mam limit? fot. ShutterStock

  Bukmacher NIE informuje o przyznaniu limitu stawek. Sprawdzenie limitu stawek na koncie jest możliwe tylko empirycznie (doświadczalnie) przez porównanie wielkości stawek z innym niezlimitowanym kontem u tego samego bukmachera na tym samym rynku w tym samym czasie (gdy maksymalna stawka jest możliwa do zobaczenia przed zagraniem zakładu).

  Jeśli założyłeś konto u nowego bukmachera i nie wiesz jakich możesz spodziewać się limitów stawek, zawsze zakładaj, że są one niskie. Zwiększając stopniowo stawki albo pojawi Ci się w końcu limit stawki, albo nie - będziesz miał orientację zapamiętując jak duży zakład przyjęli (i czy było to popularne zdarzenie czy nie).

  4. Rodzaje limitów

  wielki-but-depcze-czlowieka.jpg Limit personalny, fot. ShutterStock

  Mało kto wie, że bukmacherzy mają 2 rodzaje limitów:

  • personalne limity stawek.
  • rynkowe limity stawek (na konkretnym rynku, tzn. dla konkretnego rodzaju zakładu w danym zdarzeniu danej dyscypliny na rynku przedmeczowym lub na żywo)

  Limity personalne są stosowane dla poszczególnych graczy. Tylko giełdy zakładów bukmacherzy dla zawodowych graczy nie stosują tego rodzaju limitów stawek. Graczy ograniczają wtedy jedynie limity rynkowe.

  Wyróżniamy tutaj dwa rodzaje: limit na stawkę (ogranicza stawkę) i limit na wygraną (maksymalna stawka zależy od kursu).

  Limity na zdarzenia stosują wszyscy bukmacherzy. Im bardziej popularne zdarzenie/liga tym większe limity stawek. Limit na zdarzenie można napotkać, gdy bukmacher przyjął już zbyt dużą liczbę zakładów na dany wynik i system nie przepuszcza większej ilości stawek. W takim przypadku zwykle wystarczy poczekać, aż bukmacher ręcznie skoryguje kurs i podniesie limit. Limity w zakładach na żywo są wyższe.

  5. Dlaczego bukmacher mnie zlimitował?

  dwie-dziewczyny-odstraszaja-dlonia.jpg Nie chcemy Cię tu, fot. ShutterStock

  Bukmacherzy wprowadzają limity, aby zabezpieczyć się przed lepszymi graczami. Bo co im przyjdzie z tego, że zarobią mało z dużej liczby osób, jak przegrają bardzo dużo na grupie świetnych graczy?
  A trzeba powiedzieć, że to gracze mają przewagę - bukmacher musi wystawić poprawnie tysiące kursów tygodniowo. Graczowi wystarczy znaleźć kilka błędów.

  Na limit trzeba sobie "zasłużyć". Dziś możesz go nie mieć, a jutro bukmacher obniży Ci go do takich stawek, że granie u niego nie będzie miało sensu.

  Powodów zlimitowania może być kilka:

  1. Za narodowość: jesteś Polakiem i nie jesteś mile widziany z uwagi na przykre doświadczenia bukmachera z Polakami w przeszłości (głównie chodzi o nadużycia bonusów)
  2. Za granie niszowych zakładów: grałeś często za wysokie stawki na zdarzenia pojedyncze w mało popularnych ligach w krótkim okresie czasu i zostałeś uznany za gracza zawodowego
  3. Za oszukiwanie: grasz kursy wynikające z oczywistych błędów lub rozstrzygnięte zakłady
  4. Za historię typów: twój payback jest większy od 100% (więcej wygrałeś niż przegrałeś) lub bliski 100% (grasz mądre zakłady, ale nie masz szczęścia)
  5. Za duży obrót: bukmacher ustalił limit stawek, które możesz postawić w miesiącu (np. do 50.000€ miesięcznie)
  6. Za granie surebetów: grałeś nietypowe stawki (np. 1051,34 i bukmacher uznał, że grasz surebety) - jest to najostrzej limitowana grupa graczy do 0-1% podstawowego limitu stawek
  7. inne powody

  6. Jak duże limity przyznają bukmacherzy?

  kolorowe-slupki-roznej-wysokosci.jpg Różne wielkości limitów, fot. ShutterStock

  Najwyższe limity spotkasz u zagranicznych bukmacherów (europejskich i azjatyckich) nastawionych na zawodowych graczy oraz na giełdach zakładów. U pozostałych bukmacherów zagranicznych wielkość limitu jest mocno zróżnicowana. U legalnych polskich bukmacherów zawodowi gracze zwykle mogą wciąż postawić kilkaset PLN na zakład. Każda kwota powyżej 200 PLN często idzie do "akceptacji" ze strony bukmachera.

  Często spotykane limity mają wartości: 1, 5, 10, 25, 100€.

  Na rynku brytyjskim jest duży bukmacher, który uzależnia wielkość limitu nie od stawki, lecz od potencjalnej wygranej. Oznacza to, że na zlimitowanym koncie można postawić duże kwoty po niskich kursach albo jedynie bardzo małe stawki po wysokich kursach.

  Ograniczenie stawki do 2000 PLN to wciąż "wysoki pułap" stawek. Trzeba jednak wiedzieć, że zostało się "zauważonym" i oznaczonym jako "mądry gracz". Może to skutkować dalszym obniżeniem limitu w przyszłości.

  Limit stawki na poziomie 200-400PLN to zwykle "średni limit" na poziomie ok. 10-25% maksymalnej stawki.

  Limit do 40 PLN (ok. 1%) jest głównie dla "graczy niechcianych". Takie ograniczenia sprawia, że nie ma sensu dłużej grać na takim koncie. Każdy zakład jest tylko tanią informacją dla bukmachera, że zagrany mecz trzeba wziąć pod lupę.

  Wielkość limitu zależy od następujących czynników

  • bukmacher (ci dla graczy profesjonalnych mają wyższe limity, nowi i z niską renomą mają zwykle niskie)
  • jakiej jesteś narodowości (klienci którzy nie są "targetowi" mogą mieć obniżony limit)
  • czy grasz surebety (najostrzej limitowana grupa)
  • czy twój bilans zakładów jest dodatni (ważna też jest ilość i jakość postawionych zakładów)
  • jak stare masz konto i ile jest na nim postawione zakładów
  • czy stawiasz "mądre" czy "głupie" zakłady (na popularnych rynkach zwykle nie ma value)
  • czy stawiasz single, zakłady akumulowane czy grasz systemem
  • czy znasz się dobrze na jakiejś dyscyplinie/lidze (możesz dostać limit ogólny lub na wybraną dyscyplinę)
  • czy oszukujesz
  • czy wyłudzasz bonus
  • jak duże stawki grasz (stawki do 50-100€/zakład uważam za mało istotne dla większości bukmacherów)
  • inne powody

  7. Jak unikać limitów?

  strzalka-przeskakujaca-nad-dziura.jpg Jak unikać limitów? fot. ShutterStock

  Celem bukmachera jest zarobić na tobie. Każde nowe konto założone u bukmachera startuje z określonym limitem. Niektóre nacje mogą mieć nałożone inne limity niż wszyscy. Bukmacherzy obniżają limit personalny "mądrym graczom", a podnoszą często graczom rekreacyjnym. To do jakiej grupy zostaniesz zakwalifikowany zależy od zakładów jakie grasz. Dlatego szczególnie ważne jest pierwsze 50 zakładów na nowym koncie.

  Są sprawdzone sposoby na to, aby nie zostać zakwalifikowanym do "graczy mądrych" albo po prostu nie zwracać na siebie uwagi bukmachera, co wydłuży żywotność twojego konta bukmacherskiego przesuwając w czasie moment nałożenia limitu:

  1. Wielu bukmacherów nie znosi graczy surebetów i takich bardzo ostro limitują (do kilku euro/zakład). Większość nie potrafi na nich zarobić w dłuższej perspektywie.
  2. Bukmacherzy przywiązują szczególną wagę do nowych kont. Dlatego proponowałbym przez pierwsze powiedzmy 50 zakładów na każdym nowym koncie nie grać surebetów.
  3. Nigdy nie graj za całość środków na nowym koncie. Najlepiej NIE przekraczaj na nim wartości 25% balansu konta.
  4. Dobrze by było, aby stawki na "nowych kontach" były "spójne", tzn. żeby nie było dużych wahań stawek między zakładami (np. zakłady za kilka PLN pomieszane z zakładami za kilkaset lub kilka tysięcy PLN od razu sugerują gracza surebetów).
  5. Najgorsze co możesz zrobić to zacząć od obstawiania surebetów przedmeczowych na nowym koncie. Bukmacherowi bardzo łatwo je wykryć i zobaczyć kto je gra. Jeśli chcesz grać surebety, to graj je w zakładach na żywo (stawki do 100€/zakład). Trudniej jest je zauważyć bukmacherowi, gdyż są grane w czasie rzeczywistym. Poza tym limity w zakładach na żywo są kilka, kilkanaście razy większe niż przed meczem.
  6. Głównym kryterium czy dostaniesz limit jest oczywiście to czy ogrywasz bukmachera, czyli Twój bilans zysków/strat i wartość payback. Payback możesz poprawić grając surebety na linii bukmacher - betfair stawiając u bukmachera niskie kursy a kontrując na betfair.
  7. Bukmacher najszybciej zwróci uwagę na stawki grane za maksymalną stawkę.
  8. Nie graj przed meczem mało znanych lig/dyscyplin. Zostaniesz łatwo zauważony. Większe stawki obstawiaj w zakładach na żywo.
  9. Nie graj popularnych surebetów. Szukaj unikalnych używając odpowiednich filtrów/metod, by je znaleźć. Jeśli bukmacher przyjmie serię surebetów, a twój zakład będzie wśród nich, narażasz się na limit.
  10. Nie graj surebetów powyżej 10%. Możesz dużo zarobić, ale dajesz sygnał bukmacherowi, że nie jesteś zwykłym graczem, bo zagrałeś błąd bukmachera.
  11. Nie ponawiaj zakładów zarówno przed meczem jak i na żywo, zwłaszcza w krótkich odstępach czasu. Ewentualne kontrowanie zakładów kolejnym surebetem musi być logiczne co do stawek.
  12. Stosuj okrągłe liczby (np. 125,00 PLN). Stawka typu 124,47 PLN sugeruje, że grasz surebety.
  13. Nie wysyłaj kuponów do akceptacji! Wtedy Twój zakład jest ręcznie sprawdzany i aż prosisz się o limit, jeśli bukmacher zobaczy, że występuje surebet z innym bukmacherem lub grasz "coś mądrego".
  14. Kupony AKO to domena zwykle słabych graczy. Jeśli będziesz na takich zakładach "do przodu" u danego bukmachera, to ewentualny limit nie będzie bardzo surowy.
  15. Dorzucenie do kuponu zdarzenia o niskim kursie (np. 1,01) zwykle pozwala więcej postawić niż system pierwotnie pokazuje.
  16. Istnieje hipoteza, że zakładając konto w EUR, zamiast w PLN, można liczyć na wyższe limity.
  17. Jeśli zostałeś zlimitowany, zawsze pozostaje gra u tych kilku, gdzie limity są wysokie.
  18. Nie zlecaj zbyt często wypłat, a zwłaszcza wkrótce po depozycie. Takie konta są sprawdzane i oprócz nałożenia limitu może to skutkować naliczeniem opłat administracyjnych przy wypłacie.

  WNIOSEK:
  Monitoruj bilans najważniejszych kont (jak bardzo jesteś na plus/minus) gdzie nie chcesz dostać limitu.

  Moje sugestie co do stawek dla graczy surebetów na żywo:

  • nowe konto: do 100 PLN/zakład
  • konto z 50-200 zakładami, które nie jest na "plusie": do 200 PLN/zakład
  • stare, zminusowane konto: 400-2000 PLN/zakład w zależności od bukmachera, stopnia zminusowania i kursu

  Omijanie limitów

  Są także sposoby na omijanie limitów zdarzeniowych. Metodę na to podaje sam STS w swoim Regulaminie:

  3.13 Zabronione jest wykorzystanie typu "pewniak" albo innego typu pozwalającego obejść limity. STS zastrzega sobie prawo do anulowania zakładów kiedy 1 pojedynczy typ ("pewniak") jest kombinowany z innymi zdarzeniami w celu obejścia limitów zakładów online ustanowionych przez STS. W takiej sytuacji wszystkie takie zakłady zostaną anulowane za wyjątkiem pierwszego zawartego zakładu. Stawki z anulowanych w takich okolicznościach zakładów zostaną zwrócone.(STS)

  Nie znam innego bukmachera, który ma taki zapis.

  Jeśli nie możesz uniknąć limitu, proponuję pograć "długie sesje" po 6-8 godzin (w zakładach na żywo najlepiej) kilka dni z rzędu ile wlezie. Proces przyznawania limitu trwa, więc jeśli i tak go nie unikniesz (bo ogrywasz bukmachera), to wykorzystaj maksymalnie czas gdy limitu nie masz.

  8. Dlaczego bukmacherzy używają limitów?

  agent-wstrzymujacy-wyciagnieta-dlonia.jpg Limity bukmacherów, fot. ShutterStock

  Bukmacherzy muszą sobie jakoś radzić z ryzykiem na jakie są narażeni. Szacują oni szanse i przeliczają je na kursy uwzględniając margines błędu, który nazywamy marżą bukmachera.
  Następnie bukmacher ustala maksymalny limit stawek, czyli kwotę jaką chce on przyjąć na każdą z opcji po danym kursie. Gdy limit zostaje przekroczony, bukmacher zmniejsza kurs i zwiększa limit.

  Limity stawek zazwyczaj nie mają stałej wartości i zależą od popularności spotkania/ligi, wartości przyjętych zakładów i od tego kto chce zagrać.

  Raz nałożonych limitów bukmacher nie cofa. Może je najwyżej obniżyć.

  Literatura

  [1] Gracz pozwał Fortunę o 60 milionów złotych odszkodowania

  Zobacz też:
  Rodzaje graczy
  Jak wyznaczyć sobie limit strat?
  Uzależnienie od hazardu

  Ostatnia aktualizacja: 29.10.2020

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 4/5
  Głosów: 5
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (20)  • (5)
   14-12-2018 11:45 (pt)

   Czy jest w ogóle sens próbować grać 10 zakładów za 500, zamiast jednego za 5000? Chodzi mi o to czy ma to wpływ na to czy zostanę zlimitowany. 

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 188.146.*.**
   22-03-2016 14:24 (wt)

   Kupie niezlimitownae konta najlepiej z minusem gg: 37032769

   55 63 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 109.76.***.**
   08-10-2015 16:04 (czw)

   gabryś $100$900{#emotions_dlg.cool}$200

   130 113 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 95.49.***.***
   29-08-2015 22:48 (sob)

   Kupię niezlimitowane konta bet365, w zestawie z mailem i skrillem. Tylko i wyłącznie zweryfikowane. Bonusy mi nie potrzebne. Cena do uzgodnienia, ale nie będzie to śmieszna oferta w stylu 50 zł. GG: 54982305

   142 145 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 46.238.***.**
   19-11-2014 05:46 (śr)
   Mam takie pytanie - jak bukmacher może sprawdzić czy gram surebety ? Powiedzmy, że zacząłem je grać na kontach, których używam kilka lat, konta te mają bilans " na zero", nie są zlimitowane. Czy bukmacherzy mają jakąś wspólną bazę i widzą że np. u bukmachera A postawiłem kwotę X na dany mecz a u bukmachera B inną kwotą na ten sam mecz ? Czy mają oni jakieś inne metody ? Jestem nowy w temacie surebetów, póki co zbieram powoli wiedzę na ten temat, ale dużo mi jeszcze brakuje :) 217 215 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (6)
   25-10-2014 12:33 (sob)
   odkupie niezlimitowane konto bwin i bet365. Dobrze zapłace. Wiecej info przez maila anwald88@o2.pl. Pozdro 210 219 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 85.117.**.***
   30-12-2013 10:08 (pon)
   zapomnialem moj kontakt na mail kris1988boss@op.pl w tytule mozna napisac bet365 217 210 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 85.117.**.***
   30-12-2013 10:06 (pon)
   witam interesuje mnie kontakt z osobami ktore maja limity na bet365 oraz wysokosc takiego limitu czy max stawka czy max mozliwa wygrana i czy bylo grane w zaklady sportowe czy tez na rynkach finansowych poniewaz bylbym chestny odkupic zlimitowane konto byle max wygrana wynosila 10pln lub wiecej to by pasowalo mi i jesli nie byly grane rynki finansowe Odpowiedzi: 1
   209 202 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top