nadal-almagro-barcelona.jpg
rys.1. 15.000€ zysku brutto niezależnie od wyniku, screen z giełdy zakładów

Data: 25.04.2014, piątek, godzina 16:15
Miejsce akcji: Barcelona, kort ziemny,
Stawka meczu: ćwierćfinał turnieju ATP 500
Bohaterowie: Nadal, Almagro i gracz który obstawiał to spotkanie
Wynik spotkania: 6-2 6-7 4-6 dla Almagro.

Kursy przed meczem: 1,13 – 8,60 (betfair)
Całkowita kwota ryzykowana w trakcie meczu: 3750,01€
Zysk netto: 14.481,46€ (prawie 60.000 złotych)
Zysk procentowy: 386% (kurs 4,86)

nadal-almagro-konto-betfair.jpg
rys.2. Screen historii z giełdy zakładów

 

Analiza przedmeczowa

Numer 1 światowego rankingu ATP Rafael Nadal niespodziewanie odpadł w poprzednim turnieju w półfinale ze swoim rodakiem Davidem Ferrerem (nr 5) 6-7 4-6.

Dla Nicolasa Almagro (nr 20) kort ziemny jest także ulubioną nawierzchnią. Jest także Hiszpanem i jest w formie. W spotkaniach bezpośrednich jednak 10-0 dla Nadala.

Nadal jest bardzo faworyzowany przez bukmacherów w każdym meczu, a kursy na niego zwykle zaniżone.

Komentarz gracza

Gracz, który tradował w tym meczu tak skomentował swoje posunięcia po meczu:

Głównym powodem dlaczego grałem Nadala były jego komentarze po ostatnim przegranym turnieju w Monte Carlo gdzie powiedział, że od finału AO (po kontuzji) nie czuje się pewnie na kortach. Świadczą o tym też jego porażki w ostatnich tygodniach z Ferrerem, Djokoviciem, Dolgopolovem. Widziałem też jego grę w Monte Carlo i Barcelonie – nie napawała optymizmem. 

Pobrałem [przyp. postawiłem] więc przed meczem kurs 8,65 a następnie po 1. secie dalej widziałem szanse i dograłem po kursie 23,0. W decydującym secie Almagro wyszedł na prowadzenie 4:3 i kurs wtedy na lay był po 1,62 więc zrobiłem green.

duzo-pieniedzy.jpgŻycie z bukmacherki, fot. Wojtek Laski

Mój komentarz

W związku z licznymi komentarzami poniżej chciałbym napisać, że z omawianym graczem jestem w stałym kontakcie od wielu lat. Jest zawodowym graczem i ryzykowanie straty ok. 15.000zł jest dla niego na porządku dziennym. Raz na jakiś czas rozmawiamy by wymienić się spostrzeżeniami. Wysyłał mi już większe wygrane, ale tą postanowiłem w końcu opublikować.

Oczywiście nie zawsze są takie duże wygrane. Dzięki systematycznym wygranym udało mu się dojść „na wysokie stawki” i teraz żyje z bukmacherki. Nie ma mowy o „farcie”. Czy ktoś zna VIPa, który traduje na betfair na wysokich stawkach? Ja nie znam żadnego ani nie słyszałem nigdy o takim. VIPy grają u bukmacherów po kursach bez value i raczej nie dogrywają. Niemożliwe jest by któryś zastosował schemat jak powyżej. Powie to każdy, kto siedzi już „trochę” w bukmacherce.

Ten gracz z pomocą SureBety.pl zbudował kapitał początkowy. Swoje dalsze sukcesy zawdzięcza solidnej wiedzy bukmacherskiej, determinacji i ciężkiej pracy.

Na Twoją determinację i ciężką pracę nie mam wpływu. Zapewniam jednak, że dzięki SureBety.pl zdobędziesz solidne podstawy do regularnego ogrywania bukmacherów!

Cel artykułu

Moim celem nie jest pokazanie niesamowitego osiągnięcia. Bo to tylko jedno z niewielu i widziałem już większe. Pewnie niektórych nawet nie zachwyca.

Moim celem jest pokazanie, że dojście do wysokich stawek jest możliwe dzięki konsekwencji i nauce. A co za tym idzie możliwe jest utrzymywanie się z bukmacherki. Trzeba tylko wyjść ze swojej strefy komfortu i zdobyć się na wysiłek by osiągnąć wyznaczony sobie cel.

P.S. Dziękuję bardzo anonimowemu czytelnikowi SureBety.pl za przesłanie screenów i komentarza do meczu. Dzięki takim jak Wy chce mi się dalej rozwijać stronę.

Zobacz też:
Bukmacherka – zacznij od tego artykułu jeśli jesteś początkującym graczem
Co to jest trading? – przeczytaj jeśli już dobrze znasz podstawy i chcesz się dowiedzieć na czym polega trading
Ranking bukmacherów – wejdź do tego działu jeśli chcesz się dowiedzieć w jaki sposób wybrać bukmachera dostosowanego do Twoich potrzeb

Ostatnia aktualizacja: 3.05.2014