Jeśli zamierzasz obstawiać surebety, jednym z obowiązkowych narzędzi jest kalkulator surebetów. Dzięki niemu obliczysz szybko ile powinieneś postawić na każdą z opcji, aby zapewnić sobie zysk bez ryzyka.

Arkusz Excela Podpórka

Wstukiwanie liczb na kalkulatorze obok klawiatury

Obliczanie surebetów,
fot. ShutterStock

Podporka.rar – (wersja 1.7) podstawowe narzędzie każdego surebetowca: kalkulator do surebetów, obliczanie surebetów dwu-, trzytorowych, zamiana kursów na prawdopodobieństwo i odwrotnie, kurs przeciwny, sztuczna podpórka z wykorzystaniem giełdy zakładów, surebet bukmacher-platforma zakładów, wystawianie kursu LAY na platformie ze stawką u buka, wystawianie na platformie ze stawką na platformie, wykorzystywanie gratisów, przegląd bukmacherów według rankingu wiarygodności, REGULAMINY bukmacherów (głównie tenis ziemny).

UWAGA: Obliczone za pomocą arkusza stawki warto zaokrąglać, aby nie narazić się na limity!

Zastosowanie Podpórki do giełdy zakładów

Do tej opcji niezbędne jest posiadanie konta na giełdzie zakładów i rozumienie w jaki sposób ona działa.

Po otwarciu arkusza należy wejść w zakładkę „BF” na dole. Górne tabelki są dla 3 opcji i ich obsługa jest raczej intuicyjna. Trudniejsze są dolne tabelki.


Tabelki wystawiania na betfair

Na powyższym rysunku zakładam się u bukmachera za 2,20 (kurs BACK), a przyjmuję zakład za 2,10 na giełdzie zakładów (kurs LAY). Dzięki takiej operacji udaje mi się obrócić u bukmachera 200 zł. Potrzebuję do tego na koncie giełdy zakładów 59,61€ razy kurs który zaoferowałem, czyli razy 2,10.

Jeśli kurs BET będzie większy, będzie teoretycznie większa szansa, że wygram na giełdzie zakładów, ale również będę potrzebował na nim zaangażowania większej ilości środków, aby osiągnąć tę samą wygraną.

Program na pulpit (desktop)

kalkulator-surebetow.rar – (211 kB) wersja 1.01 – Program służy do obliczania surebetów 2- i 3-drogowych z opcją obsługi walut. Kalkulator jest bardzo intuicyjny w obsłudze.

Autorem programu desktopowego jest jeden z naszych czytelników: Herman.

Zobacz też:
Arkusze Excel
Kontrowanie zakładów

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2019