Kalkulator surebetów

Jeśli zamierzasz obstawiać surebety, to jednym z obowiązkowych narzędzi jest kalkulator surebetów. Dzięki niemu obliczysz szybko ile powinieneś postawić na każdą z opcji, aby zapewnić sobie zysk bez ryzyka. Wynik warto zaokrąglić, aby uniknąć limitu stawek.

Dłoń trzymająca długopis pisze na kalkulatorze umieszczonym nad klawiaturą komputera w tle białego kubka i rozmytego biura

Obliczanie surebetów, fot. ShutterStock

1. Arkusz Excela Podpórka

Podporka.rar – (wersja 1.7) podstawowe narzędzie każdego surebetowca: kalkulator do surebetów, obliczanie surebetów dwu-, trzytorowych, zamiana kursów na prawdopodobieństwo i odwrotnie, kurs przeciwny, sztuczna podpórka z wykorzystaniem giełdy zakładów, surebet bukmacher-platforma zakładów, wystawianie kursu LAY na platformie ze stawką u buka, wystawianie na platformie ze stawką na platformie, wykorzystywanie gratisów, przegląd bukmacherów według rankingu wiarygodności, REGULAMINY bukmacherów (głównie tenis ziemny).

UWAGA: Obliczone za pomocą arkusza stawki warto zaokrąglać do pełnych piątek lub dziesiątek, aby nie zwracać na siebie uwagi, a przez to narazić się na limity stawek!

Polecany bukmacher:

Fortuna Zakład bez Ryzyka do 600 zł Możesz zagrać Piękna Złota pani na żółtym tle wyciąga do ciebie dłoń z uśmiechem trzymając się pod bok

Zastosowanie Podpórki do giełdy zakładów

Do tej opcji niezbędne jest posiadanie konta na giełdzie zakładów i rozumienie w jaki sposób ona działa.

Po otwarciu arkusza należy wejść w zakładkę “BF” na dole. Górne tabelki są dla 3 opcji i ich obsługa jest raczej intuicyjna. Trudniejsze są dolne tabelki.


Tabelki wystawiania na betfair

Na powyższym rysunku zakładam się u bukmachera za 2.20 (kurs BACK), a przyjmuję zakład za 2.10 na giełdzie zakładów (kurs LAY). Dzięki takiej operacji udaje mi się obrócić u bukmachera 200 zł. Potrzebuję do tego na koncie giełdy zakładów 59,61€ razy kurs który zaoferowałem, czyli razy 2.10.

Jeśli kurs BET będzie większy, będzie teoretycznie większa szansa, że wygram na giełdzie zakładów, ale również będę potrzebował na nim zaangażowania większej ilości środków, aby osiągnąć tę samą wygraną.

2. Program na pulpit (desktop)

kalkulator-surebetow.rar – (211 kB) wersja 1.01 – Program służy do obliczania surebetów 2- i 3-drogowych z opcją obsługi walut. Kalkulator jest bardzo intuicyjny w obsłudze.

Autorem programu desktopowego jest jeden z naszych czytelników: Herman.

Zobacz też:
Arkusze Excel
Kontrowanie zakładów

Polecany bukmacher:

Fortuna Zakład bez Ryzyka do 600 zł Możesz zagrać Piękna Złota pani na żółtym tle wyciąga do ciebie dłoń z uśmiechem trzymając się pod bok

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.

Komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.