Super Przewaga wchodzi do 1. ligi! Aż 70 rozgrywek pod jej opieką!

Piłka jest nieprzewidywalna, czasem absurdalna, a przez to piękna. Czy zdarzyło Ci się, że twoja drużyna wygrywała już “pewnie” dwoma bramkami, ale roztrwoniła tą przewagę?? W Superbet nie musisz się już tym przejmować – zobacz funkcjonalność Superbet, która wprowadzi Cię w nowy wymiar obstawiania!

Biały napis Super Przewaga i warunki promocji na czerwonym tle

Super Przewaga – warunki promocji do spełnienia

Stała promocja bukmachera superbet tak spodobała się graczom zakładów w sezonie 2021/22 w ramach Ekstraklasy do tego stopnia, że bukmacher zdecydował się nie tylko przedłużyć promocję, ale także rozszerzyć ją o rozgrywki 1. ligi!

Super Przewaga – na czym polega?

Ta promocja działa jak melisa… Sprawdź to na przykładach:

  • HOKEJ: Twój faworyt zaliczył 3 szybkie trafienia w 1 tercji. Będąc szczerym przed samym sobą, to nie bardzo nawet zauważyłeś hokejowy krążek. I cyk: kupon jest wygrany i rozliczony grubo przed zakończeniem meczu, więc można dać odpocząć oczom. Już nie ważne jakie będzie końcowe rozstrzygnięcie. Ty możesz cieszyć się wygraną.
  • PIŁKA NOŻNA: Wygrywająca drużyna nagle zapomniała jak grać w piłkę nożną i może zaprzepaścić Twoją wygraną? Jeśli wygrywali 2:0, to znów Super Przewaga robi robotę, a Ty ze spokojną głową możesz iść w przerwie do sklepu z logo zielonego płaza np. po brakujące chipsy.

Przykład z 1 ligi? Bardzo proszę!

Piłkarze GKS-u Katowice przyzwyczaili swoich kibiców, że końcówki ich meczów bywają dramatyczne. Nie sposób zliczyć ile razy GieKSa traciła punkty w doliczonych minutach. Super Przewaga punków nie odda, ale wierzącym w GKS pozwoli na wygraną. Weźmy pod lupę mecz GKS Katowice – Termalica Nieciecza:

16. minuta – Adrian Błąd (GKS) trafia na 2:0 – aktywując tym samym Super Przewagę! (twój kupon na GKS już jest wygrany w 16. minucie!)

94. minuta – Pietraszkiewicz (Termalica) wyrównuje na 3:3 i sędzia kończy mecz.
Bez Super Przewagi twój kupon na GKS byłby przegrany.

Kibice GKS-u, delikatnie mówiąc, czują niedosyt, ale gdy zerkają na swój kupon przychodzi moment pocieszenia. Stawiali na GKS i wygrali (były 2 bramki przewagi). Pesymiści, którzy obstawiali remis oczywiście też wygrali (mecz skończył się przecież remisem i ten wynik też jest „zielony”):

GKS wygrywa 2-1 z Niecieczą

GKS wygrywa 2-1 z Niecieczą

 

Wygrany kupon za 400 po kursie 3.40

Wynik GKS – Nieciecza 3-3 a zakład wygrany

Twoje kupony mogą teraz wchodzić częściej, łatwiej, przyjemniej ;)

Jak sprawdza się Super Przewaga?

Bukmacher postanowił podzielić się kulisami ciekawych faktów:

  • Super Przewaga uspokoiła jak dotąd nerwy przy ponad 300.000 kuponach!
  • Tylko w sezonie Ekstraklasy 2021/22 uratowanych zostało 40.000 kuponów!
  • Dzięki Super Przewadze w meczu Cracovia – Lech klienci Superbet wygrali blisko 250.000 PLN!
    Mecz zakończył się wynikiem 3:3, ale Lech wygrywał już 3:1, więc wygrane były kupony postawione zarówno na remis, jak i gości.

Chyba wszystko jest jasne, ale dla utrwalenia zasad działania, poniżej obrazkowe pismo bukmacherskie prosto ze słonecznej Hiszpanii:

Sevilla - Celta od wyniku 0-2 do 2-2

Sevilla – Celta od wyniku 0-2 (wygrana w ramach Super Przewagi) do 2-2 (wynik końcowy nie ma znaczenia po uruchomieniu promocji).

Jak widać w Superbet o wygraną jest jakby prościej…

 

To nie koniec zmian w Super Przewadze. Stale rozszerzamy funkcjonalność na kolejne rozgrywki. Na dzień dzisiejszy ich łączna liczba wynosi 70 z czego w samej tyko piłce nożnej to aż 45 topowych lig, pucharów i turniejów. Będę szczery – klienci, którzy są świadomi jej zasad i doświadczyli uratowanego kuponu, nie szukają już innych bukmacherów. Cieszy nas to, ponieważ staramy się dostarczać najlepszą rozrywkę w Polsce. Już teraz mogę zdradzić, że w związku z turniejem w Katarze szykujemy specjalny wariant. Nasi gracze na pewno będą zadowoleni” – mówi Robert Madzia, Online Sportsbook Manager w Superbet.

Szczegółowe informacje o zasadach, sportach i rozgrywkach, w których działa Super Przewaga, znajdziesz TUTAJ:

Zobacz stronę Superbet

Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać. 18+

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.