Zmodernizowałem od podstaw artykuł Jak wybrać bukmachera? Przed 2017 rokiem była tam tabela do segregacji bukmacherów wg zadanego kryterium. Obecnie nie ma ono zastosowania, więc zostało usunięte, a artykuł przerobiony w sposób praktyczny dla Was wszystkich. Usunąłem także stare wideo z 2014 roku, które jest zbędne. Trzeba jeszcze dodać grafiki, ale to już detale. Najważniejsze już jest.

Jeśli zastanawiałeś się u którego bukmachera się zarejestrować, to teraz nie powinno być już wątpliwości co należy zrobić krok po kroku.

Z poprawek technicznych na stronie www:

  • podstrony kategorii i podkategorii zostały uproszczone, dzięki czemu widać teraz 8 podkategorii (+opis) na jednym ekranie zamiast 2 podkategorii z dużymi obrazkami na tej samej wielkości ekranu
  • wyniki wyszukiwania są teraz łatwiejsze w przeglądaniu: nagłówek artykułu pojawiał się wcześniej po najechaniu na obrazek, a teraz jest od razu widoczny, a obrazki nieruchome; wyniki zostały wyrównane do tabelki 3×7=21 elementów (wpisz np. “liga” aby zobaczyć zmiany)
  • grafiki z “Ostatnio opublikowane” na stronie głównej są już ostre
  • linki w wyróżniających treść czerwonych boksach są już czytelne (linki były pomarańczowe na czerwonym tle, a teraz mają kolor tekstu)
  • tabele można już przewijać w prawo na stronach mobilnych (została dodana strzałka sugerująca, że można przewinąć tabelę w prawo; przewijanie działa tylko na mobile)
  • spolszczyliśmy angielskie elementy formularza komentowania typu Subskrybuj (Subscribe), Najnowsze (Newest), Najwyżej oceniane (Most voted) itp.