Lista poprawek kwiecień 2021

Zmodernizowałem od podstaw artykuł Jak wybrać bukmachera? Przed 2017 rokiem była tam tabela do segregacji bukmacherów wg zadanego kryterium. Obecnie nie ma ono zastosowania, więc zostało usunięte, a artykuł przerobiony w sposób praktyczny dla Was wszystkich. Usunąłem także stare wideo z 2014 roku, które jest zbędne. Trzeba jeszcze dodać grafiki, ale to już detale. Najważniejsze już jest.

Jeśli zastanawiałeś się u którego bukmachera się zarejestrować, to teraz nie powinno być już wątpliwości co należy zrobić krok po kroku.

Z poprawek technicznych na stronie www:

  • podstrony kategorii i podkategorii zostały uproszczone, dzięki czemu widać teraz 8 podkategorii (+opis) na jednym ekranie zamiast 2 podkategorii z dużymi obrazkami na tej samej wielkości ekranu
  • wyniki wyszukiwania są teraz łatwiejsze w przeglądaniu: nagłówek artykułu pojawiał się wcześniej po najechaniu na obrazek, a teraz jest od razu widoczny, a obrazki nieruchome; wyniki zostały wyrównane do tabelki 3×7=21 elementów (wpisz np. “liga” aby zobaczyć zmiany)
  • grafiki z “Ostatnio opublikowane” na stronie głównej są już ostre
  • linki w wyróżniających treść czerwonych boksach są już czytelne (linki były pomarańczowe na czerwonym tle, a teraz mają kolor tekstu)
  • tabele można już przewijać w prawo na stronach mobilnych (została dodana strzałka sugerująca, że można przewinąć tabelę w prawo; przewijanie działa tylko na mobile)
  • spolszczyliśmy angielskie elementy formularza komentowania typu Subskrybuj (Subscribe), Najnowsze (Newest), Najwyżej oceniane (Most voted) itp.
Komentarze

MASZ WŁĄCZONY ADBLOCK :(

Wyłącz proszę AdBlock
dla SureBety.pl
i odśwież stronę.
AdBlock blokuje nie tylko reklamy,
ale także LINKI,
co utrudni Ci nawigację.

Instrukcja jak wyłączyć blokadę reklam.

Nasz Model biznesowy pozwala Ci
korzystać z SureBety.pl za DARMO.
Ale bez reklam
będziemy musieli wprowadzić opłaty od Czytelników.
Nie chcemy tego robić.
Rejestrując się z naszych linków
pomagasz w rozwoju SureBety.pl.
Nie tracisz,
a my możemy zyskać.

Zobacz instrukcję
DZIĘKUJĘ!
Krzysztof ;)

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.