Bukmacher BETFAN to nowy legalny bukmacher. Według opinii graczy, przyciąga bogatą ofertą, dobrymi kursami i atrakcyjnymi promocjami.

Bonus powitalny w BETFAN 3x (', 100% do 1000 PLN)
KOD PROMOCYJNY: SUREBETY


betfan-bez-podatku-garnitur.jpeg

Zarejestruj się w BETFAN

1. Fakty dotyczące BETFAN

1.1. Dane firmy

BETFAN sp. z o.o.Żółty napis drukowanymi literami BET FAN na ciemnozielonym tle
KRS: 0000727637,
NIP: 5252747132,
REGON: 369967041

Ważne daty:

 • 29.10.2018 – bukmacher uzyskuje licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych przez Internet o numerze PS4.6831.3.2018
 • 25.04.2019 – rozpoczęcie przyjmowania zakładów

Siedziba BETFAN (adres rejestracji firmy):

Śmiała 26,
01-253 Warszawa Żoliborz,

Biuro BETFAN (czat, email, infolinia):

Al. Jerozolimskie 96
(Budynek Equator II),
00-807 Warszawa.

BETFAN funkcjonuje w formie spółki z o.o., o kapitale zakładowym 2.000.000 PLN (minimalny wkład wymagany przez ustawę hazardową dla bukmachera).

Spółka jest powiązana ze spółką NEWBET. Jeśli będzie działać, to pod domeną newbet.pl.

1.2. Właściciel BETFAN

Właścicielem BETFAN (', 100% akcji) jest Newbet sp. z o.o., której prezesem jest Jarosław Chałas. Analizując powiązania i udziały w spółce widać, że BETFAN jest jednym z wielu biznesów:


betfan-krs.png

Zależności między firmami Jarosława Chałasa, Rejestr.io

Jarosław Chałas prowadzi kancelarię Prawną Chałas i Wspólnicy, która świadczy usługi w zakresie obsługi prawnej i podatkowej dla dużego biznesu. Na stronie Kancelarii, w portfelu klientów, znajdują się bardzo rozpoznawalne (w tym światowe) marki z przeróżnych obszarów gospodarki, np. PGNiG, Grupa Żywiec, Jysk, Warta czy Shell.

Innym projektem bliżej związanym ze sportem jest Maguire Sport Agency, która świadczy usługi agencyjne dla sportowców i innych osób związanych z tym środowiskiem, np. dziennikarzy.

Klientami Maguire Sport Agency w 2019 roku są: Lechia Gdańsk (piłka nożna), Trefl Gdańsk (siatkówka), Zaksa Kędzierzyn Koźle (siatkówka), Czarni Słupsk (koszykówka). Niektóre bardzo znane nazwiska związane z powyższymi drużynami, np. Marcin Możdżonek, Karol Kłos, Sławomir Peszko, Paweł Zagumny wymienione są w portfolio agencji.


betfan-bez-podatku-koszulka.jpeg

Zarejestruj się w BETFAN

1.3. CEO BETFAN

betfan-piotr-sienkiewicz.jpg
Piotr Sienkiewicz,
Źródło: Linkedin.com

Prezesem Zarządu jest Piotr Lech Sienkiewicz, którego bogatą karierę można sprawdzić na Linkedin:

od 04.2018 → BETFAN: CEO
2016 – 2018 → forBet: Dyrektor ds. Marketingu
2013 – 2016 → Totolotek: Interactive Marketing Manager
2006 – 2012 → Sport***bet: Marketing Executive oraz Affiliate Manager

Organem decyzyjnym BETFAN jest Rada Nadzorcza, w skład której wchodzą:

 • Jarosław Chałas,
 • Mikołaj Chałas,
 • Renata Chałas.

Można śmiało założyć, że osoby stojące za BETFAN dysponują odpowiednim doświadczeniem i wiedzą know-how w dziedzinie zakładów wzajemnych online.

1.4. Oprogramowanie

BETFAN używa oprogramowania SB Betting Software, podobnie jak forBET czy TOTALbet.

1.5. Ambasadorzy

Kinga Kwiecień nie jest oficjalnym ambasadorem BETFAN, lecz tzw. media managerem.

Jednocześnie została twarzą bukmachera, z uwagi na to, że to znana dziennikarka sportowa.

Jak podają wirtualnemedia.pl do tej pory pracowała dla takich stacji jak TVP Sport (cykl programów „Pasje sportowców”), TVP („Dzień Dobry Polsko”), Polskie Radio 24, Polsat Cafe czy Polsat News. Swoją karierę rozpoczęła jako prezenterka i reporterka Wirtualnej Polski.

W cyklu „Kwiecień Plecień” Kinga przedstawia najciekawsze zakłady z oferty BETFAN w formie krótkich materiałów video, które są regularnie publikowane w serwisach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube). Trzeba przyznać, że nazwa cyklu jest naprawdę dobrze przemyślana i chwytliwa.

 

Mariusz „Pudzian” Pudzianowski został 29.09.2019 drugim ambasadorem marki BETFAN.

Pudzian swoją sławę zyskał dzięki dominacji wśród światowych strongmanów.


betfan-Mariusz-Pudzianowski-Piotr-Sienkiewicz.png

Mariusz Pudzianowski podaje rękę Piotrowi Sienkiewiczowi (CEO BETFAN), Źródło: materiały BETFAN

Wybrałem BETFAN!

Drodzy,
zgaduję, że dobrze mnie znacie. Ba, założyłbym się o to z Wami. A jak już wspomniałem o zakładzie, to chcę wytłumaczyć, dlaczego do Was piszę. Dołączyłem do teamu BETFAN! I żebyście nie myśleli, że jestem jakimś tam ambasadorem czy gadającą głową! Będę częścią tego bardzo fajnego projektu.

Dobrze wiecie, że jak się za coś biorę, to robię to na 100%. Inaczej nie umiem. Tak było w Strongmanach, tak jest w MMA i tak jest przy każdym projekcie, który realizuję. Jeśli nieco dokładniej sprawdzaliście moje poczynania, to zauważycie, że spełniałem się nie tylko jako sportowiec, ale też jako biznesmen. Swoje doświadczenie chciałbym przenieść na BETFAN. A wiecie, że przenosić to ja potrafię jak mało kto!

BETFAN ujął mnie tym, że – tak samo jak ja – jest odważny i nie boi się nowych wyzwań. Dla mnie to jest kluczowe do bycia najlepszym. Samo się nic nie zrobi! Kiedy zapoznałem się z wizją BETFAN, przekonałem się, że ma on wszystko, żeby zostać topowym graczem. Potrzeba jedynie cierpliwości, a wiadomo, że cierpliwy to i kamień ugotuje! Ścieżka BETFAN przypomniała mi moją, kiedy zaczynałem sportową karierę… Piękny czas! Droga na szczyt to nie jest spacer farmera. To o wiele cięższa przeprawa! I zaufajcie mi – wiem, o czym mówię.

Nie ukrywam, że BETFAN będzie dla mnie nie tylko wyzwaniem, ale i wspaniałą zabawą. Sprawdźcie ofertę w dziale Rozrywka, to zrozumiecie, o co mi chodzi. Oni dosłownie zakładają się o wszystko! Zresztą, kto z nas nie lubi się zakładać?

Podoba mi się również to, że przy tym są pozytywnie nastawieni do Was, drodzy Gracze. Kiedy większość chce być sponsorem jakiejś drużyny, która kopie się po czołach, oni – m.in. za moją namową – postanowili być sponsorem graczy. Dla mnie jest to czarny koń na rynku polskich legalnych zakładów bukmacherskich!

Taki sam, w którego zainwestowałem! Będzie on startować na torze konnym w Polsce, a być może i za granicą. Nie ukrywam, że mam w związku z tym – jak to mówi młodzież – zajawkę. To dla mnie nowe doświadczenie, dlatego cieszę się na kolejny występ mojego podopiecznego, którego nie mogłem inaczej nazwać jak BETFAN. W końcu to BETFAN jest jego sponsorem tytularnym.

W naszej współpracy podoba mi się również to, że nie będę tylko i wyłącznie twarzą bukmachera. Będę miał realny wpływ na działania firmy i już niedługo zobaczycie tego efekty. Mam nadzieję, że swoją osobą i wkładem w BETFAN przekonam Was do tego projektu. A jak nie… Cóż, trzeba będzie osobiście złożyć niektórym z Was niezapowiedzianą wizytę…

Pozdrawiam,
Mariusz „Pudzian” Pudzianowski

Tytularnym sponsoringiem został objęty także czarny koń Pudzianowskiego, który został nazwany… BETFAN.


betfan-Mariusz-Pudzianowski-Tor-Sluzewiec-29092019-576x432.jpg

Mariusz Pudzianowski składa autograf na Torze w Służewcu dnia 29.09.2019, Źródło: fanpage BETFAN

2. Oferta

BETFAN wyróżnia bardzo bogata oferta zdarzeń oraz relatywnie dobre kursy.

2.1. Bogata oferta zdarzeń

BETFAN reklamuje się jako bukmacher mogący zaoferować nawet 1.500.000 zdarzeń miesięcznie!


betfan-1500000-zdarzen-miesiecznie.png

Tytuł i polityka BETFAN sugeruje największą ilość zdarzeń na rynku – marketingowcy pomylili zdarzenia z ilością zakładów, Google.pl

Jest to niestety chwyt marketingowy, bo ilość zdarzeń nie przekracza w dziennej ofercie przedmeczowej kilku tysięcy.


betfan-dyscypliny.png

Lista zdarzeń dnia 7.08.2019 nie przekracza kilku tysięcy; w ramach każdego zdarzenia może być do kilkuset zakładów, BETFAN.pl

Każde zdarzenie może mieć jednak kilkaset zakładów. Pewnie autorowi chodziło o 1,5 miliona zakładów w ofercie bukmachera, ale nawet w takim przypadku szczerze wątpię czy taka ilość jest możliwa w miesięcznym rozrachunku.

Wyraźnie jednak chcą się wyróżnić najszerszą ofertą i nie ulega wątpliwości, że BETFAN udostępnia kursy dla bardzo wielu dyscyplin (wszystkie popularne i wiele niszowych w naszym kraju, jak np. żeglarstwo, badminton, krykiet, zakłady specjalne).

Ogromnym plusem jest szeroka oferta na niższe klasy rozgrywkowe w polskiej piłce nożnej.

Kolejnym wyróżniającym elementem jest bardzo bogata oferta zakładów na e-sport. Miłośnicy tego typu rozgrywek znajdują tu zdarzenia na wszystkie najpopularniejsze tytuły, takie jak Counter StrikeCall of Duty, Dota, Leauge of Legends, Overwatch czy Starcraft.

Poza propozycją sportową BETFAN dysponuje również bardzo rozbudowaną sekcję rozrywkową, podzieloną na tematy:

 • ekonomia,
 • media,
 • pogoda,
 • polityka,
 • show-biznes
 • i wokół sportu.

Oferta nie jest ograniczona jedynie do najpopularniejszych wydarzeń, takich jak np. Oskary czy Wybory ogólnokrajowe. W chwili tworzenia artykułu bukmacher proponuje aż 195 zakładów tego typu! Są wśród nich zdarzenia dotyczące programów telewizyjnych, danych pogodowych (suma opadów, średnia temperatura) czy… kolor włosów kobiety na okładce kolejnego Playboya!

Swoją drogą ciekawe, jakich ekspertów zatrudnia bukmacher do szacowania ryzyka i określenia kursów/linii w takich zakładach. I jak kształtują się limity stawek — być może w niektórych zakładach da się uzyskać istotną przewagę w ocenie prawdopodobieństwa nad oddsmakerem.

Oferta zakładów na żywo również wygląda dobrze, choć nie tak spektakularnie, jak ta przedmeczowa. Powinna ona sprostać jednak oczekiwaniom znakomitej większości graczy, gdyż pokrywa w zasadzie wszystkie najpopularniejsze dyscypliny i ligi.

Bukmacher NIE udostępnia transmisji na żywo.

2.2. Dobre kursy

BETFAN cechują również całkiem dobre kursy.

W większości przypadków marża kursów na popularne zdarzenia piłki nożnej (Ekstraklasa, najważniejsze ligi europejskie) oraz tenis waha się w granicach 6-8%. W niższych ligach oraz innych sportach rośnie do poziomu 9-12%.

Zakłady live zachowują podobną tendencję, jeśli chodzi o wysokość stosowanej marży.

Zdecydowanie najbardziej opłaca się stawiać popularne zdarzenia, zwłaszcza w kuponach AKO, które w połączeniu z promocją likwidującą podatek (opis poniżej) bardzo często mogą dawać najwyższy osiągalny kurs.

Ogółem oferta BETFAN aspiruje do jednej z najlepszych na rynku legalnych bukmacherów. Kursy są porównywalne/nieco niższe w stosunku do czołówki.


betfan-bez-podatku-koszulka.jpeg

Zarejestruj się w BETFAN

3. Promocje

3.1. Pakiet Pudziana 3000 (Wygrana x10)

Startujemy z „Pakietem Pudziana 3000zł”! Pewnie myśleliście, że Mariusz Pudzianowski będzie tylko i wyłącznie naszą „twarzą”. Otóż nie! Oto kolejny efekt naszej współpracy – prezentujemy zatem „Pakiet Pudziana 3000zł”!

To promocja skierowana do nowych Graczy, którzy dokonają 3 pierwszych depozytów na BETkonto. Podczas przenosin środków z salda bonusowego na saldo główne wygraną mnożymy x10!

Oto jak działa pakiet powitalny bonusu od 3 pierwszych depozytów:

 1. Wpłać pieniądze (min. 20 PLN by zakwalifikować się do bonusu, max. 1000 PLN, bo więcej się nie opłaca).
 2. Postaw w zakładach przynajmniej sumaryczną wartość depozytu (po kursach min. @2.0).
 3. Dla pierwszych 3 wpłat otrzymasz 10% wartości KAŻDEGO z 3 depozytów. Maksymalnie do 100 PLN.
 4. Obróć wartością bonusu 5x (min. 2 zdarzenia na kuponie, min. kursy selekcji @1.45).
 5. Przy przenoszeniu obróconych środków, mnożymy je x10 (np. przenosząc bonusowe 100 PLN otrzymasz na konto główne 1000 PLN), ale kwota końcowa nie może przekroczyć 10.000 PLN.


betfan-3000-medale.jpeg

Zarejestruj się w BETFAN

Proces realizacji bonusu powitalnego najlepiej zobrazować tabelą. Załóżmy, że gracz robi obrót w taki sposób, że nie zyskuje ani nie traci na stawianej serii zakładów (dla przejrzystości).

Bonus powitalny BETFAN
Etap 1wpłata
Wpłata20 PLN100 PLN500 PLN1000 PLN2000 PLN
Saldo główne + Saldo bonusu20+0 PLN100+0 PLN500+0 PLN1000+0 PLN2000+0 PLN
Etap 2obrót min. 1x depozyt w ciągu 30 dni by uzyskać bonus
Etap 3aktywuj dodanie bonusu 10%
Saldo główne + Saldo bonusu20+2 PLN100+10 PLN500+50 PLN1000+100 PLN2000+100 PLN
Etap 4 – suma stawek (5x bonus) (min. AKO2, każda selekcja min. 1.45) w ciągu 30 dni by uwolnić bonus
Etap 5 – Saldo bonusu mnożone x10 i uwolnione do Salda głównego
Saldo główne + Saldo bonusu40+0200+01000+02000+03000+0

Zobaczmy jeszcze co się zmieni, jeśli gracz straci połowę salda podczas robienia każdego obrotu:

Bonus powitalny BETFAN
Etap 1wpłata
Wpłata20 PLN100 PLN500 PLN1000 PLN2000 PLN
Saldo główne + Saldo bonusu20+0 PLN100+0 PLN500+0 PLN1000+0 PLN2000+0 PLN
Etap 2 – obrót min. 1x depozyt w ciągu 30 dni by uzyskać bonus
Etap 3 – aktywuj dodanie bonusu 10%
Saldo główne + Saldo bonusu10+2 PLN50+10 PLN250+50 PLN500+100 PLN1000+100 PLN
Etap 4 – suma stawek (5x bonus) (min. AKO2, każda selekcja min. 1.45) w ciągu 30 dni by uwolnić bonus
Saldo główne + Saldo bonusu10+1 PLN50+5 PLN250+25 PLN500+50 PLN1000+50 PLN
Etap 5 – Saldo bonusu mnożone x10 i uwolnione do Salda głównego
Saldo główne + Saldo bonusu20+0 PLN100+0 PLN500+0 PLN1000+0 PLN1500+0 PLN

Okazuje się, że tracąc połowę salda w czasie obu obrotów, gracz wyszedł na zero. Jeśli straci więc więcej niż połowę salda bonusu, będzie stratny po uwolnieniu bonusu.

PRZYKŁAD:

 1. Gracz wpłacił 1000 PLN, by uzyskać maksymalny bonus 1000 PLN. Jego Saldo bonusowe wynosi początkowo 0.
 2. Po postawieniu zakładów, których suma stawek wyniosła przynajmniej równowartość depozytu, jego „saldo główne” zmalało z 1000 PLN do 500 PLN.
 3. W tym momencie uaktywnia się bonus 100 PLN (', 10% wartości depozytu) na dodatkowym Saldzie bonusu.
 4. Po obstawieniu sumy stawek 5x 100 PLN (5*bonus), Saldo bonusowe zmalało ze 100 PLN do 50 PLN.
 5. W momencie rozliczenia ostatniego zakładu kończącego obrót, następuje transfer środków z „salda bonusowego” (50 PLN) na „Saldo główne” (10x saldo bonusowe = 500 PLN). Gracz będzie miał do dyspozycji 500+500 PLN = 1000 PLN, które może przeznaczyć na dalszą grę lub wypłatę.

Promocja ta obowiązuje dla TRZECH pierwszych depozytów. W sumie możesz zdobyć zatem 100% do 3x 1000 PLN.


betfan-3000-biceps.jpeg

Zarejestruj się w BETFAN

Przed zgodą na Bonus należy przeczytać cały Regulamin Bonusu, ale zwróć uwagę na najważniejsze fragmenty:

1.4. Akcja obowiązuje od 22.04.2019 r. do zakończenia przez Organizatora.

1.5. Bonusem „MEGA PAKIET 3000” objęta jest oferta zakładów bukmacherskich (z wyłączeniem zakładów systemowych) organizowanych na Stronie Internetowej.

1.6. Bonus „MEGA PAKIET 3000” NIE obejmuje oferty zakładów wirtualnych.

2.2. Akcja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych Klientów BETFAN i powiązana jest z dokonaniem pierwszych trzech wpłat depozytu na Saldo BetKonta. Warunkiem uczestnictwa w Bonusie „MEGA PAKIET 3000” jest oznaczenie odpowiedniego pola w formularzu rejestracyjnym podczas rejestracji BetKonta na Stronie Internetowej, co jest równoznaczne z wyrażeniem woli uczestnictwa w Akcji przez Klienta. Brak oznaczania wspomnianego pola podczas rejestracji wyklucza możliwość uczestnictwa w Akcji.

2.3. Uczestnictwo w Bonusie „MEGA PAKIET 3000” jest dobrowolne.

3.1. Z tytułu udziału w Akcji, Klient jest uprawniony do otrzymania następujących bonusów:

3.1.1. przy dokonaniu trzech (3) pierwszych wpłat na BetKonto, Klient otrzyma trzykrotnie „bonusy
do gry” o wartości określonej w ppkt.(i)-(iii) poniżej, które zostaną dodane do salda
bonusowego na BetKoncie na następujących warunkach:

(i) wartość „bonusu do gry” od pierwszej wpłaty wynosi 10%. Maksymalny „bonus do gry”
od pierwszej wpłaty wynosi 100 PLN (Klient otrzyma 100 PLN przy wpłacie 1000 PLN,
natomiast przy wpłacie wyższej, na przykład 2000 PLN Klient otrzyma maksymalny
„bonus do gry” 100 PLN). Minimalna kwota pierwszej wpłaty do depozytu Klienta, na
podstawie której zostanie przyznany „bonus do gry” wynosi 20 zł;

(ii) wartość „bonusu do gry” od drugiej wpłaty wynosi 10%. Maksymalny „bonus do gry”
od drugiej wpłaty wynosi 100 PLN (Klient otrzyma 100 PLN przy wpłacie 1000 PLN,
natomiast przy wpłacie wyższej, na przykład 2000 PLN Klient otrzyma maksymalny
„bonus do gry” 100 PLN). Minimalna kwota drugiej wpłaty do depozytu Klienta, na
podstawie której zostanie przyznany „bonus do gry” wynosi 20 zł;

(iii) wartość „bonusu do gry” od trzeciej wpłaty wynosi 10%. Maksymalny „bonus do gry”
od trzeciej wpłaty wynosi 100 PLN (Klient otrzyma 100 PLN przy wpłacie 1000 PLN,
natomiast przy wpłacie wyższej, na przykład 2000 PLN Klient otrzyma maksymalny
„bonus do gry” 100 PLN). Minimalna kwota trzeciej wpłaty do depozytu Klienta, na
podstawie której zostanie przyznany „bonus do gry” wynosi 20 zł.

3.2. […] Przyznany bonus należy aktywować w ciągu 28 dni od dnia przyznania.

3.3. Do warunków obrotowych depozytem, o których mowa w pkt. 2, nie będą zaliczane zakłady rozliczone jako zwrot stawki oraz zakłady zawierające w wyniku rozliczenia unieważnione zdarzenia z kursem 1,00.

3.7. W przypadku gdy zakład zawarty z „salda bonusowego” zostanie rozliczony jako zwrot stawki, wówczas kwota „bonusu do gry” zostanie zwrócona na „saldo bonusowe” z możliwością ponownej gry.

3.8. W przypadku zakładów z wieloma zdarzeniami, zdarzenie objęte zwrotem stawki przyjmuje kurs 1,00 i rozliczone jest zgodnie z Regulaminem Zakładów, jednak stawka z takiego zakładu nie będzie zaliczona do warunków obrotu „bonusem do gry”, jeśli w wyniku unieważnienia, kurs łączny (całkowity) rozliczonego zakładu jest niższy niż 2,00 lub liczba zdarzeń jest mniejsza niż 3. Zdarzenia unieważnione nie są brane pod uwagę.

3.9. Zakłady z salda bonusowego nie mogą być zawierane na zdarzenia, których data rozliczenia jest późniejsza niż data ważności „bonusu do gry”.

3.10. Do warunków obrotowych „bonusu do gry”, jak i warunków obrotowych depozytem z salda głównego nie są wliczane zakłady wypłacone przez Klienta przy użyciu usługi Cash-out.

3.11. Termin ważności każdego „bonusu do gry” wynosi 50 dni i jest liczony od momentu aktywacji „bonusu do gry”. Po tym terminie niewykorzystane środki z salda bonusowego podlegają wyzerowaniu.

3.13. Maksymalna kwota „bonusu do gry”, na podstawie którego może zostać przyznana Nagroda, wynosi 10.000 PLN. Oznacza to, że w przypadku uzyskania przez Klienta w wyniku obrotu „bonusem do gry” kwoty wyższej niż 10.000 PLN, z salda bonusowego na saldo główne zostanie przekazana kwota w wysokości 100.000 PLN, zaś saldo bonusowe zostanie wyzerowane.

3.15. W przypadku, gdy kwota Nagrody wyniesie ponad 2.000 zł, oprócz Nagrody, Organizator przyzna Klientowi dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości 11,11% nagrody. Ta dodatkowa nagroda pokryje 10% zryczałtowany podatek dochodowy od osób fizycznych.

4.2. Reklamacje rozpatrywane będą przez Organizatora w terminie do 21 dni od daty otrzymania reklamacji.

5.2. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie w dowolnym czasie. Zmiany wchodzą w życie w następnym dniu od ich ogłoszenia na Stronie Internetowej. Klientom, którzy biorą udział w Akcji przysługuje prawo do rezygnacji z udziału w Akcji.

5.4. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z uczestnictwa w Akcji lub dopuszczających do udziału w Akcji.

5.5. Organizatorowi przysługuje uprawnienie do wykluczenia Klienta z uczestnictwa w Akcji oraz
anulowania „bonusu do gry” w szczególności w następujących przypadkach:

a) naruszenia postanowień Regulaminu lub Regulaminu Zakładów,

b) próby tworzenia kilku BetKont lub zakładania BetKont na różne dane osobowe przez tego
samego Klienta lub kilku Klientów działających w porozumieniu,

c) posłużenia się przez Klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania
przez Klienta nie należącego do niego dokumentu tożsamości,

d) podjęcia przez Klienta działań mających na celu ominięcie wymagań określonych w
Regulaminie dla uczestnictwa w Akcji lub w przypadku stosowania jakichkolwiek innych
praktyk mających cechy wyłudzenie bonusu,

5.6. Każdy Klient ma prawo wziąć udział w Akcji jednokrotnie, co oznacza ograniczenie możliwości
udziału w Akcji do jednego BetKonta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP,
komputera (urządzenia), adresu zamieszkania, numeru telefonu, karty kredytowej/debetowej
oraz adresu miejsc publicznych (np. uniwersytet, szkoła, biblioteka, zakład pracy itp.). Ponadto
„bonusy do gry” i Nagrody nie zostaną przyznane lub mogą zostać odebrane, gdy adres IP oraz
wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane dla innego BetKonta,
począwszy od momentu rejestracji BetKonta do zlecenia wypłaty wygranych.


betfan-3000-garnitur.jpeg

Zarejestruj się w BETFAN

3.2. Bez Podatku Od Gier (+14% do wygranych)

Zasady promocji są bardzo proste.

Aby zlikwidować wpływ podatku obrotowego, wystarczy zbudować kupon AKO złożony z minimum 3 zdarzeń po min. kursie @1.35 każde (to daje min. kurs łączny @2.46).

Promocją są objęte tylko zakłady proste, tzn. z promocji wyłączonezakłady systemowe i wirtualne.

Oferta dostępna jest 24 godziny na dobę we wszystkie dni tygodnia i na wszystkie dyscypliny sportu.
Jeżeli któryś z meczów zostanie anulowany, obniża on ilość rozstrzygniętych zdarzeń na kuponie i tym samym obniża wartość przyznanego bonusu.

Szczegółowy Regulamin na stronie bukmachera.


betfan-bez-podatku-koszulka.jpeg

Zarejestruj się w BETFAN

3.3. Siano Wraca (freebet 100 PLN)

Tylko nie mówcie, że nie uprzedzaliśmy Was w sprawie nowych promocji! Drodzy, od dziś uruchamiamy „Zakład bez ryzyka”. Jak sama nazwa wskazuje, ta promocja umożliwia Wam ubezpieczenie danego zakładu. W przypadku przegranej otrzymujecie zwrot równowartości stawki na saldo główne (maksymalnie 100 PLN). Jest ona skierowana do nowych klientów, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny SUREBETY.

 

 1. Wpłać pieniądze (min. 10 PLN).
 2. Stwórz kupon z kursem min. @1.14 (abyś nie był stratny po odliczeniu podatku). Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
 3. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

 

Szczegółowy Regulamin na stronie bukmachera.

3.4. Radar 365

Loguj się codziennie u bukmachera, by sprawdzić, jaką ma promocję na dany dzień.

4. Zalety BETFAN

 • wysoka wiarygodność bukmachera (gwarantowana licencją uzyskaną od Ministerstwa Finansów)
 • bardzo bogata oferta zakładów przedmeczowych pod względem ilości spotkań, dostępnych lig i oferowanych zakładów na każde zdarzenia
 • dobre kursy na głównych rynkach przedmeczowych
 • przyzwoita oferta zakładów na żywo
 • łatwy sposób na podniesienie wygranych o 14% dzięki promocji
 • wysoki kwotowo (3x 1000 PLN) bonus powitalny od 3 pierwszych depozytów
 • support działający pon-ndz w godzinach 9:00 – 23:00
 • szybkie wypłaty
 • dostępna funkcja cashout
 • intuicyjna i przejrzysta strona www, z aktywną funkcją wyszukiwania zakładów

5. Wady BETFAN

 • skompikowane zasady bonusu powitalnego
 • brak aplikacji mobilnej
 • chęć uzyskania zaświadczenia o wygranej można zgłosić jedynie do 12h od rozliczenia kuponu (punkt 3.10.3 Regulaminu), a jego odbiór możliwy tylko w siedzibie Spółki (Warszawa)
 • regulamin zakładów jest dostępny jedynie w formie zeskanowanego pliku PDF (nie działa opcja „szukaj”, tj. ctrl + f)
 • nieznana wysokość limitów stawek (w Internecie pojawiają się pojedyncze komentarze dotyczące restrykcyjnych limitów — kwestia wymagająca dalszych empirycznych potwierdzeń od graczy)

6. Moja opinia o BETFAN

BETFAN mocnym uderzeniem zaznaczył swoją obecność na rynku. Na tle innych bukmacherów z polską licencją, prezentuje się naprawdę bardzo dobrze.

Obecnie dzięki stale dostępnej promocji „Bez Podatku Extra” jest to firma, w której najłatwiej zneutralizować wpływ podatku obrotowego, co znacznie podnosi opłacalność gry i zdecydowanie stanowi największą przewagą konkurencyjną bukmachera na rynku.

Promocja zapowiedziana jest do końca 2019 roku, zobaczymy czy po tym czasie będzie kontynuowana, czy jest to zachęta na start (podobną strategię stosował np. forBET, który w kilku pierwszych miesiącach całkowicie przejmował podatek na siebie).

Cieszy fakt, że rośnie konkurencja wśród podmiotów, bo to może oznaczać jedynie korzyści dla gracza.

Z pewnością bonus powitalny mógłby być nieco bardziej czytelny lub poszerzony o jakąś alternatywę dla graczy o mniejszym budżecie, ale przy takiej konstrukcji mogą płacić mniej podatków od nagród, dzięki czemu mogą zaoferować większy bonus!

By w pełni skorzystać z promocji, gracz musi zaangażować łącznie 3000 PLN (3 wpłaty po 1000 PLN), co w przypadkach wielu rekreacyjnych graczy może być trudne do realizacji.

Wymagany obrót w stosunku do wielkości wpłaty jest jednak śmiesznie mały! 1x depozyt + 5x bonus to w przypadku wpłaty 1000 PLN daje wymagany obrót 1500 PLN. Oznacza to, że warunki obrotu stanowią tylko 1,5 raza wartość przyznawanego bonusu, w momencie gdy u konkurencji ten współczynnik wynosi zwykle od 4 do 12.


betfan-bez-podatku-koszulka.jpeg

Zarejestruj się w BETFAN

7. FAQ

7.1. Jakie metody płatności oferuje BETFAN?

 • tradycyjny przelew bankowy
 • Przelewy24
 • karty płatnicze: Mastercard, VISA
 • blik

7.2. Jak szybko BETFAN realizuje wypłaty?

Bukmacher BETFAN zastrzega sobie 7 dni roboczych na realizację wypłat. Dzięki usłudze „szybkie wypłaty”, w niektórych bankach przetwarzane są one także w weekendy. Betfan chwali się, że średni czas oczekiwania na wypłatę wynosi jedynie 15 minut w godzinach dostępności banków.

7.3. Czy gra w BETFAN jest bezpieczna?

Tak.

Bukmacher uzyskał niezbędne zezwolenie od Ministerstwa Finansów, które zobowiązuje go do przestrzegania zapisów ustawy o grach hazardowych w Polsce.

Problem może się pojawić jedynie wtedy, gdy złamiesz Regulamin bukmachera lub nie złożysz reklamacji w określonym terminie. Jeśli racja jest po twojej stronie, zawsze możesz dochodzić swoich praw na drodze sądowej.

7.4. Czy warto obstawiać na BETFAN?

Jeżeli często obstawiasz popularne zdarzenia, w kuponie AKO z co najmniej dwoma wydarzeniami, BETFAN będzie na ten moment prawdopodobnie najlepszym bukmacherem dla Ciebie ze względu na promocję likwidującą podatek obrotowy 12%.

8. Rejestracja w BETFAN

Minimalna kwota wpłaty/wypłaty/minimalnego zakładu wynosi 1 PLN.

Warto pamiętać natomiast, że minimalna kwota kwalifikująca do bonusu powitalnego to 20 PLN.
Dostępne metody wpłaty to przelew bankowy (Przelewy24), karty płatnicze oraz BLIK.

Rejestrując się u legalnego bukmachera, warto zapoznać się najpierw z Regulaminem bukmachera. Przytoczę najważniejsze punkty, na które warto zwrócić uwagę podczas czytania.


betfan-bez-podatku-koszulka.jpeg

Zarejestruj się w BETFAN

8.1 Regulamin bukmachera

2.7. Przy rozstrzyganiu ewentualnych sporów, nie będą brane pod uwagę nieznajomość lub niezrozumienie przez Uczestnika zakładów postanowień Regulaminu.

3.1.7. W przypadku, gdy możliwość przyjmowania Zakładów zostanie wstrzymana, co spowodowane będzie siłą wyższą (klęski żywiołowej, awarii łącz telekomunikacyjnych, awarii serwerów, awarii sieci energetycznej czy też innego zdarzenia niezależnego od Spółki), zawierający Zakłady NIE mają prawa do odszkodowania oraz innych roszczeń, o ile niniejszy Regulamin nie stanowi inaczej.

3.2.3. Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy otwarcia BetKonta bez podania przyczyny.

3.2.18 Spółka zastrzega sobie prawo do:

b) bieżącego monitorowania stosunków gospodarczych, w szczególności badania źródła pochodzenia wartości majątkowych będących w dyspozycji Uczestnika — w przypadkach uzasadnionych okolicznościami

g) zamknięcia i likwidacji BetKonta:

ga) w przypadku niekorzystania z BetKonta przez okres 24 miesięcy; przez niekorzystanie z BetKonta rozumie się niezawieranie w tym okresie jakichkolwiek Zakładów […]

h) dokonania korekty środków na BetKoncie bez zgody Uczestnika zakładów w przypadku ich nieprawidłowego przypisania do danego BetKonta na skutek oczywistej omyłki dostawcy usług płatniczych lub Spółki. Jeżeli Uczestnik zakładów dokona wypłaty nieprawidłowo przypisanych środków lub zawrze nowe Zakłady za takie środki, zobowiązany będzie w terminie 7 dni o dnia dokonania wezwania przez Spółkę do ich zwrotu na rachunek płatniczy wskazany przez Spółkę, pod rygorem możliwości zawieszenie BetKonta do czasu wywiązania się przez Uczestnika z tak wskazanego zobowiązania.

3.4.6. Spółka zastrzega sobie prawo ustalenia minimalnej i maksymalnej stawki indywidualnie dla każdego Zakładu, grupy Zakładów oraz rodzaju Zakładu. Maksymalna stawka jest ograniczona maksymalną kwotą wygranej określoną Regulaminem.

3.4.19. Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Zakładu od dowolnego Uczestnika zakładu w dowolnym czasie na dowolne Zdarzenie lub wynik Zdarzenia. Uczestnikowi, od którego Spółka nie przyjęła Zakładu, nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze.

3.6.9 Zapisany Kupon może zostać anulowany tylko w szczególnych przypadkach np. awarii systemu Spółki lub na podstawie uprawnionej i uznanej reklamacji Uczestnika.

3.6.10. Kupon przed zapisaniem w centralnej bazie danych Spółki może zostać objęty procesem autoryzacji. Uczestnik o tym fakcie zostanie poinformowany odpowiednim komunikatem na BetKoncie Uczestnika. Spółka podczas autoryzacji może Zakład przyjąć bez zmian, ograniczyć kwotę stawki, zaproponować zmianę kursu na dane zdarzenie lub odrzucić dany Zakład.

3.6.13 Wszystkie dane dotyczące zawarcia Zakładu są przechowywane przez okres 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym dokonano ich archiwizacji. Po upływie tego okresu Spółka usuwa dane.

3.6.14. Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Zakładu lub części Zakładu, bądź ograniczenia co do stawki, kursu, ilości Zdarzeń, wysokości wygranej, rodzaju Zakładu na Kuponie bez podawania przyczyny.

3.6.15. Spółka zastrzega sobie prawo do wstrzymania przyjmowania Zakładów bez podawania przyczyny.

3.6.16. Uczestnik nie może powierzyć zawierania Zakładów osobom trzecim lub firmom, w tym agencjom zajmującym się profesjonalnym typowaniem.

3.7.5. Spółka zastrzega sobie prawo do wskazania Zdarzeń, które mogą występować w określonej ilości (np. w minimum 3) w Zakładzie. [dla niektórych zdarzeń może być wymagane więcej zdarzeń na kuponie]

3.7.6. Spółka może wskazać przedziały kursów wyników Zdarzeń, które mogą występować w określonej ilości w Zakładzie (np. kursy mniejsze od 1,12 nie mogą być obstawione w Zakładzie pojedynczym).

3.7.8 Spółka ma prawo dobrowolnie ustalać limitu wygranej na poszczególne rodzaje Zakładów, w przypadku nieustalenia limitu maksymalnej wygranej przyjmuje się, że maksymalna wygrana z jednego potwierdzenia zawarcia Zakładu nie może być wyższa niż 500.000,00 PLN.

3.7.9. Spółka zastrzega sobie prawo do anulowania Zakładów i zwrotu stawek za Zakłady, w sytuacji, kiedy pojedynczy typ jest kombinowany z innymi Zdarzeniami w celu obejścia  limitów Zakładów ustanowionych przez Spółkę.

3.8.16. Na oficjalny wynik ustalony z zasadami zawartymi w Regulaminie nie mają wpływu późniejsze rozstrzygnięcia (np. protesty, kontrole dopingowe, walkowery itp.).

3.8.19. Z wyjątkiem Zakładów Live, w ramach zdarzenia, które zostało przerwane i unieważnione zgodnie z zapisami Regulaminu, unieważnia się wszystkie Zakłady dotyczące danego Zdarzenia, bez względu na to czy były rozstrzygnięte w momencie przerwania (np. przerwanie meczu tenisowego w drugim secie, oznacza unieważnienie wszystkich Zakładów, w tym dotyczących pierwszego seta).

3.9.9. Kapitał Spółki do natychmiastowej wypłaty wygranych wynosi 50.000,00 PLN liczony na dzień kalendarzowy.

3.9.12. W przypadku, gdy na betKoncie zostanie nieprawidłowo przypisana kwota wygranej (np. w przypadku wprowadzenia nieprawidłowego wyniku zdarzenia, albo zdarzenie powinno zostać unieważnione i rozliczone z kursem 1,00 albo Zakład został zawarty po rozpoczęciu obstawionego Zdarzenia z pominięciem zakładów „Live”), Spółka zastrzega sobie prawo do odliczenia nieprawidłowo przypisanej kwoty wygranej z BetKonta bez uzyskania zgody Uczestnika w terminie do 30 dni od powzięcia informacji o nieprawidłowym przypisaniu do BetKonta wygranej. W przypadku, gdy uczestnik przed dokonaniem odliczenia przez Spółkę nieprawidłowo przypisanej kwoty wygranej, dokonał jej wypłaty lub zawrze za nią przegrane Zakłady, Uczestnik jest zobowiązany do uiszczenia na rachunek płatniczy Spółki brakującej kwoty w terminie 7 dni, licząc od dnia wezwania albo zdeponowania w tym samym terminie zaległych środków na BetKonto, z którego Spółka odliczy brakującą kwotę. Spółka ma prawo zawiesić BetKonto Uczestnika do czasu uregulowania zadłużenia oraz wystąpić na drogę sądową z roszczeniem odszkodowawczym, zgodnie z zasadami Kodeksu cywilnego.

3.10.3. Uczestnik zakładów może zgłosić chęć otrzymania zaświadczenia jedynie do 12 godzin od chwili uzyskania/wydania wygranej.

3.10.4. Z uwagi na fakt, że na imiennym zaświadczeniu jest wymagany własnoręcznie złożony podpis Uczestnika zakładów, który zgłosił żądanie otrzymania zaświadczenia, odbiór zaświadczenia jest możliwy w siedzibie Spółki.

3.10.6. Spółka jest zobowiązana prowadzić ewidencją zaświadczeń oraz Spółka zastrzega sob wydanych zaświadczeń przez okres 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym uzyskano wygraną lub nastąpiła wypłata (wydanie) wygranej. Ewidencja zaświadczeń jest udostępniana, w celu jej poświadczenia, naczelnikowi Urzędu Skarbowego.

3.10.7. Wysokość wygranej albo przegranej w grze hazardowej stanowi tajemnicę jej Uczestnika, której jest obowiązany przestrzegać podmiot urządzający tę grę. Informacje o wysokości wygranej albo przegranej są ujawniane wyłącznie na żądanie generalnego Inspektora Informacji Finansowej, funkcjonariusza Służby Celno-Skarbowej, a także sądu i prokuratura w związku z toczącym się postępowaniem. Informacje o wysokości wygranej albo przegranej są ujawniane także na żądanie Szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w ramach prowadzonego postępowania sprawdzającego, o którym mowa w ustawie z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych.

5.1.5. Roszczenia związane z udziałem w Zakładach przedawniają się z upływem 6 miesięcy od dnia wymagalności.

5.2.4 Spółka jest uprawniona i zobowiązana do wykonywania przepisów prawa z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu, a w szczególności stosowania wobec Uczestników środków bezpieczeństwa finansowego obejmujące w szczególności: identyfikację Uczestnika oraz weryfikację tożsamości, bieżące monitorowanie stosunków gospodarczych, w tym w szczególności badanie źródła pochodzenia wartości majątkowych będących w dyspozycji Uczestnika — w przypadkach uzasadnionych okolicznościami, przekazywania informacji o transakcjach z Uczestnikiem objętych ustawowym obowiązkiem przekazania informacji do właściwego organu informacji finansowej, składania zawiadomień o transakcjach podejrzanych do właściwych organów.

5.2.5. Uczestnik przyjmuje do wiadomości, że Spółka ma prawo i obowiązek wynikający z przepisów o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu przetwarzać, przechowywać oraz przekazywać do właściwych organów wszelkie dane Uczestnika, oraz dokonywanych przez niego transakcji bez jego dodatkowej zgody, oraz bez obowiązku poinformowania go o przekazaniu takich danych.

8.2 Jak założyć konto w BETFAN?

Aby zarejestrować konto u bukmachera, postępuj zgodnie ze wskazówkami:

 1. Kliknij link lub button poniżej.
 2. Powinien się otworzyć Formularz Rejestracji (jeśli nie, to w prawym górnym rogu strony głównej kliknij „Otwórz Konto”).
 3. Wpisz prawdziwe dane: e-mail, hasło, numer telefonu oraz zaznacz wymagane zgody.
 4. Formalnie powinieneś przed rejestracją zapoznać się z Regulaminem Bonusu i Warunkami Ogólnymi bezpośrednio ze strony bukmachera (mogły ulec zmianie od czasu publikacji tego artykułu). Jeśli przeczytałeś to, co napisałem powyżej, to wystarczy jak ograniczysz się do Regulaminu Bonusu.
 5. Na stronie 2/2 uzupełnij imię, nazwisko, nr PESEL, wprowadź kod promocyjny FAN oraz zaznacz informację o chęci przystąpienia do bonusu powitalnego (chyba że go nie chcesz), a także oświadczenie o prawdziwości podanych danych i znajomości Regulaminu.
 6. Odbierz e-mail.
 7. Wpłać depozyt i możesz rozpocząć obstawianie!
 8. Przed dokonaniem weryfikacji odpowiednim dokumentem tożsamości, twoje konto ma status „tymczasowy”, co oznacza brak możliwości zlecania wypłat i limit sumy stawek do 5000 PLN. Lepiej zweryfikować konto jak najszybciej, by uniknąć później braku możliwości obstawiania do czasu spełnienia formalności.

Bonus powitalny w BETFAN 3x (', 100% do 1000 PLN)


betfan-bez-podatku-koszulka.jpeg

Zarejestruj się w BETFAN

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2020