Bukmacher BETFAN

Bukmacher BETFAN to legalny bukmacher działający od 2019 roku, który wyróżnia się atrakcyjnymi promocjami i dobrymi kursami. Ich flagową promocją stał się bonus powitalny 200%: wpłacasz 150 złotych i grasz za 450 złotych.

Bonus powitalny w BETFAN: 300 PLN bonus za wpłatę 150 PLN
KOD PROMOCYJNY: SUREBETY
(uniwersalny kod do wielu promocji)

Mariusz Pudzianowski w kowbojskim kapeluszu zaciska pięści w górę na zielonym tle promocji betfan

Zobacz stronę BETFAN

1. Wiarygodność BETFAN

1.1. Dane firmy

Żółty napis drukowanymi literami BET FAN na ciemnozielonym tle

Logo bukmachera BETFAN

BETFAN sp. z o.o.
KRS: 0000727637,
NIP: 5252747132,
REGON: 369967041

BETFAN funkcjonuje w formie spółki z o.o., o kapitale zakładowym 2.000.000 PLN (minimalny wkład wymagany przez ustawę hazardową dla bukmachera).

1.2. Siedziba i biuro

Siedziba BETFAN (adres rejestracji firmy):

Śmiała 26,
01-253 Warszawa Żoliborz

Biuro BETFAN (czat, email, infolinia):

Al. Jerozolimskie 96
(Budynek Equator II),
00-807 Warszawa.

1.3. Licencja Betfan

29 października 2018 Betfan uzyskał licencję, wydaną przez Ministra Finansów, na prowadzenie zakładów wzajemnych przez Internet o numerze PS4.6831.3.2018.
Przyjmowanie zakładów rozpoczął pół roku później: dnia 25.04.2019.

1.4. Ambasadorzy

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski został 29.09.2019 głównym ambasadorem marki BETFAN.

Pudzian swoją sławę zyskał dzięki dominacji wśród światowych strongmanów.

betfan-Mariusz-Pudzianowski-Piotr-Sienkiewicz.png

Mariusz Pudzianowski podaje rękę Piotrowi Sienkiewiczowi (były CEO BETFAN),
Źródło: materiały BETFAN

Wybrałem BETFAN!

Drodzy,
zgaduję, że dobrze mnie znacie. Ba, założyłbym się o to z Wami. A jak już wspomniałem o zakładzie, to chcę wytłumaczyć, dlaczego do Was piszę. Dołączyłem do teamu BETFAN! I żebyście nie myśleli, że jestem jakimś tam ambasadorem czy gadającą głową! Będę częścią tego bardzo fajnego projektu.

Dobrze wiecie, że jak się za coś biorę, to robię to na 100%. Inaczej nie umiem. Tak było w Strongmanach, tak jest w MMA i tak jest przy każdym projekcie, który realizuję. Jeśli nieco dokładniej sprawdzaliście moje poczynania, to zauważycie, że spełniałem się nie tylko jako sportowiec, ale też jako biznesmen. Swoje doświadczenie chciałbym przenieść na BETFAN. A wiecie, że przenosić to ja potrafię jak mało kto!

BETFAN ujął mnie tym, że – tak samo jak ja – jest odważny i nie boi się nowych wyzwań. Dla mnie to jest kluczowe do bycia najlepszym. Samo się nic nie zrobi! Kiedy zapoznałem się z wizją BETFAN, przekonałem się, że ma on wszystko, żeby zostać topowym graczem. Potrzeba jedynie cierpliwości, a wiadomo, że cierpliwy to i kamień ugotuje! Ścieżka BETFAN przypomniała mi moją, kiedy zaczynałem sportową karierę… Piękny czas! Droga na szczyt to nie jest spacer farmera. To o wiele cięższa przeprawa! I zaufajcie mi – wiem, o czym mówię.

Nie ukrywam, że BETFAN będzie dla mnie nie tylko wyzwaniem, ale i wspaniałą zabawą. Sprawdźcie ofertę w dziale Rozrywka, to zrozumiecie, o co mi chodzi. Oni dosłownie zakładają się o wszystko! Zresztą, kto z nas nie lubi się zakładać?

Podoba mi się również to, że przy tym są pozytywnie nastawieni do Was, drodzy Gracze. Kiedy większość chce być sponsorem jakiejś drużyny, która kopie się po czołach, oni – m.in. za moją namową – postanowili być sponsorem graczy. Dla mnie jest to czarny koń na rynku polskich legalnych zakładów bukmacherskich!

Taki sam, w którego zainwestowałem! Będzie on startować na torze konnym w Polsce, a być może i za granicą. Nie ukrywam, że mam w związku z tym – jak to mówi młodzież – zajawkę. To dla mnie nowe doświadczenie, dlatego cieszę się na kolejny występ mojego podopiecznego, którego nie mogłem inaczej nazwać jak BETFAN. W końcu to BETFAN jest jego sponsorem tytularnym.

W naszej współpracy podoba mi się również to, że nie będę tylko i wyłącznie twarzą bukmachera. Będę miał realny wpływ na działania firmy i już niedługo zobaczycie tego efekty. Mam nadzieję, że swoją osobą i wkładem w BETFAN przekonam Was do tego projektu. A jak nie… Cóż, trzeba będzie osobiście złożyć niektórym z Was niezapowiedzianą wizytę…

Pozdrawiam,
Mariusz „Pudzian” Pudzianowski

Tytularnym sponsoringiem został objęty także czarny koń Pudzianowskiego, który został nazwany… BETFAN.

betfan-Mariusz-Pudzianowski-Tor-Sluzewiec-29092019-576x432.jpg

Mariusz Pudzianowski składa autograf na Torze w Służewcu dnia 29.09.2019,
Źródło: fanpage BETFAN

W czerwcu 2019 roku, przed Mariuszem Pudzianowskim, do zespołu BETFAN dołączyła znana dziennikarka sportowa Kinga Kwiecień. Jej rolą było stanowisko tzw. media managera. W cyklu “Kwiecień Plecień” Kinga przedstawiała najciekawsze zakłady z oferty BETFAN w formie krótkich materiałów video, które były regularnie publikowane w serwisach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube). Trzeba przyznać, że nazwa cyklu była naprawdę dobrze przemyślana i chwytliwa.

1.5. Potencjalne źródło kapitału Betfan

W maju 2023 na kanale Raport Bestii (wiarygodność nieznana; źródło podanych informacji nieznane) pojawiły się informacje dotyczące powiązania Betfan z właścicielem Promatic, którym jest Paweł Paliwoda. Ten ostatni został zatrzymany przez KAS w listopadzie 2023 w związku z podejrzeniem udziału w zorganizowanej grupie przestępczej.

31 stycznia 2024 poprosiłem o komentarz pracownika Betfan. Jak tylko uzyskam odpowiedź, opublikuję ją tutaj.

Do tego czasu proszę, aby traktować te informacje jako niepotwierdzone.

Poniżej wspomniany Raport Bestii. Nie utożsamiam się ani z autorem, ani z raportem. Publikuję jedynie w celach informacyjnych (jest to subiektywna opinia autora):

2. Oferta Betfan

BETFAN wyróżnia bardzo bogata oferta zdarzeń oraz relatywnie dobre kursy.

2.1. Bogata oferta zdarzeń

BETFAN reklamował się jako bukmacher mogący zaoferować nawet 1.500.000 zdarzeń miesięcznie!

betfan-1500000-zdarzen-miesiecznie.png

Tytuł i polityka BETFAN sugeruje największą ilość zdarzeń na rynku. Marketingowcy pomylili ilość zdarzeń z ilością zakładów w ofercie, Google.pl [2021]

Prawdopodobnie chodziło o ilość kursów w ofercie, bo liczba zdarzeń liczona jest w tysiącach:

betfan-dyscypliny.png

Lista zdarzeń dnia 7.08.2019 nie przekracza kilku tysięcy; w ramach każdego zdarzenia może być do kilkuset zakładów, BETFAN.pl

Wyraźnie chcą się wyróżnić najszerszą ofertą i nie ulega wątpliwości, że BETFAN udostępnia kursy dla bardzo wielu dyscyplin (wszystkie popularne i wiele niszowych w naszym kraju, jak np. żeglarstwo, badminton, krykiet, zakłady specjalne). Ciężko je spotkać u innych bukmacherów.

Ogromnym plusem jest szeroka oferta na niższe klasy rozgrywkowe w polskiej piłce nożnej.

Kolejnym wyróżniającym elementem jest bardzo bogata oferta zakładów na e-sport. Miłośnicy tego typu rozgrywek znajdują tu zdarzenia na wszystkie najpopularniejsze tytuły, takie jak Counter StrikeCall of Duty, Dota, Leauge of Legends, Overwatch czy Starcraft.

Poza propozycją sportową BETFAN dysponuje również bardzo rozbudowaną sekcję rozrywkową, podzieloną na tematy:

 • ekonomia,
 • media,
 • pogoda,
 • polityka,
 • show-biznes
 • i wokół sportu.

Oferta nie jest ograniczona jedynie do najpopularniejszych wydarzeń, takich jak np. Oskary czy Wybory ogólnokrajowe. W chwili tworzenia artykułu bukmacher proponuje aż 195 zakładów tego typu! Są wśród nich zdarzenia dotyczące programów telewizyjnych, danych pogodowych (suma opadów, średnia temperatura) czy… kolor włosów kobiety na okładce kolejnego Playboya!

Swoją drogą ciekawe, jakich ekspertów zatrudnia bukmacher do szacowania ryzyka i określenia kursów/linii w takich zakładach. I jak kształtują się limity stawek — być może w niektórych zakładach da się uzyskać istotną przewagę w ocenie prawdopodobieństwa nad oddsmakerem.

Oferta zakładów na żywo również wygląda dobrze, choć nie tak spektakularnie, jak ta przedmeczowa. Powinna ona sprostać jednak oczekiwaniom znakomitej większości graczy, gdyż pokrywa w zasadzie wszystkie najpopularniejsze dyscypliny i ligi.

Bukmacher NIE udostępnia transmisji na żywo.

2.2. Dobre kursy

Bukmachera BETFAN cechują również całkiem dobre kursy.

W większości przypadków marża kursów na popularne zdarzenia piłki nożnej (Ekstraklasa, najważniejsze ligi europejskie) oraz tenis waha się w granicach 6-8%. W niższych ligach oraz innych sportach rośnie do poziomu 9-12%.

Zakłady live zachowują podobną tendencję, jeśli chodzi o wysokość stosowanej marży.

Zdecydowanie najbardziej opłaca się stawiać popularne zdarzenia, zwłaszcza w kuponach AKO, które bardzo często mogą dawać najwyższy osiągalny kurs.

Ogółem oferta BETFAN aspiruje do jednej z najlepszych na rynku legalnych bukmacherów. Kursy są porównywalne/nieco niższe w stosunku do czołówki.

Zobacz stronę BETFAN

2.3. Liczne promocje

Bukmacher zachwycił ilością oraz jakością promocji z okazji Euro 2020.

Były to m.in.:

 • nowy bonus powitalny
 • Polska Guuurom (zakład na reprezentację Polski był rozstrzygany na kuponie AKO na korzyść naszych, bez względu na realny wynik)
 • duży freebet za postawienie dwóch zakładów z małymi wymaganiami obrotu bonusem
 • zbieranie punktów lojalnościowych za obstawianie, które można wymienić na wakacje po mistrzostwach
 • podbicie kursów (BOOST) na wybrane spotkania
 • pierwszy gol wygrywa
 • wprowadzenie opcji Betbuilder
 • i wiele innych

2.4. Bet Builder

Jak to mówi Mariusz Pudzianowski: Samo się nie zbuduje.

Bet Builder (Budowacz Zakładu) to narzędzie, w którym można na jednym kuponie AKO łączyć ze sobą zakłady zależne.

Najważniejsze cechy naszego Bet Buildera:

 • gracze mogą w ramach jednego meczu, tworzyć swoją własną kombinację zakładu (np. wygrana Polski + obie drużyny strzelą + powyżej 2,5 gola w meczu)
 • można łączyć Bet Buildera z zakładami przedmeczowymi
 • można łączyć Bet Buildera z zakładami na żywo

Oferta Bet Builder wymaga od bukmachera oszacowania współczynnika korelacji między oboma zakładami. Jeśli graczowi uda się to zrobić dokładniej, ma szansę uzyskać przewagę nad bukmacherem i zwielokrotnić ją za pomocą zakładów akumulowanych!

Mariusz Pudzianowski w ogrodniczkach i kasku na tle wywrotki z podpisem Bet Builder samo się nie zbuduje

Dzięki Bet Builderowi gracz może zbudować własny kupon łączący w ramach kuponu AKO także zdarzenia zależne. Źródło: materiały bukmachera

2.5. Kupon kibica

Bukmacher prezentuje na stronie najlepsze kupony graczy.

Przykładem takiego zdarzenia jest kupon AKO z 7 zdarzeń z dnia 9.05.2022:

Gracz po niedzieli został z jednym nierozstrzygniętym zdarzeniem na kuponie i wizją wielkiej wygranej na koncie. Wszystko wyjaśniło się w godzinach wieczornych, kiedy to szwedzka ekipa hokejowa Färjestad pewnie zwyciężyła w swoim spotkaniu ligowym. Gospodarze już w 1. tercji zapewnili sobie dwubramkowe prowadzenie, dlatego dalsze losy starcia nasz gracz oglądał już ze względnym spokojem. Dwudniowy maraton emocji zakończył się ogromnym sukcesem, a stawka 1000 zł przemieniła się w ponad 60 tysięcy!

Biało zielony kupon z wygraną 60480 PLN

Wygrana ponad 60000 złotych w betfan. Źródło: materiały bukmachera

Inny z graczy 10.05.2022 postawił taśmę: z 3 PLN zrobił kursem 505 wynik 1334.19 PLN.

Co ciekawe, połączył kupony piłki nożnej z… esportem! Przy dozie szczęścia i wiedzy można niskimi kwotami trafić dużą wygraną.

2.6. BetMatch

BetMatch to nowy produkt na rynku bukmacherskim, uruchomiony we wrześniu 2023.

BetMatch opiera się na prostych decyzjach przesuwania w prawo albo w lewo — podobnie jak na portalach randkowych typu Tinder. System bukmachera proponuje 2 zakłady do wyboru. Ty przesuwasz w prawo, jeśli chcesz dodać zakład do kuponu, a w lewo, jeśli chcesz go odrzucić. Łatwy w obsłudze mechanizm pozwala stworzyć kupon w ciągu 2 minut.

Oprócz standardowych zakładów, możesz obstawiać w BetMatch politykę, rozrywkę, a nawet pogodę.

Gdzie znajdziesz BetMatch?

 1. Zaloguj się do appki Betfan:
  – bez logowania: ikonka hamburger/lupka w lewym górnym rogu → zielona zakładka → BetMatch z ikonką zielonego serca
  – z logowaniem: jak wyżej albo grafika w subbanerach na stronie głównej
 2. Minimum 10 propozycji zakładów prematch każdego dnia
 3. Przesuwasz w prawo, jeśli chcesz dodać do “koszyka”-kuponu; w lewo, jeśli chcesz pominąć propozycję. Możesz korzystać także z przycisków pod każdym ze zdarzeń.
 4. Dodane zakłady na bieżąco dodają się do koszyka.
UWAGA SureBety.pl:
Jeśli obstawiasz zakłady dla zysku, to nie polecam korzystania z opcji BetMatch. Nie ma to nic wspólnego z opłacalnym obstawianiem zakładów.

3. Promocje

3.1. Bonus +300 PLN (200% wpłaty) DO DEPOZYTU NA START

 1. Otwórz konto wpisując kod bonusu “SUREBETY” (uniwersalny kod do wielu promocji). Musisz wyrazić zgody marketingowe na kontakt przez SMS oraz email (przed depozytem).
 2. Odbierz email.
 3. Wpłać optymalnie 150 PLN (możesz mniej, ale wtedy bonus 200% będzie mniejszy).
 4. Odbierz 200% bonusu od wpłaty (maksymalny bonus 300 PLN dla wpłaty 150 PLN).

Obowiązuje szczegółowy Regulamin promocji, który znajdziesz na stronie bukmachera.

Bonus powitalny w BETFAN: 300 PLN bonus za wpłatę 150 PLN
KOD PROMOCYJNY: SUREBETY
(uniwersalny kod do wielu promocji)

Mariusz Pudzianowski w kowbojskim kapeluszu zaciska pięści w górę na zielonym tle promocji betfan

Zobacz stronę BETFAN

3.2. MATCHDAY BOOST

Matchday Boost to promocja polegająca na podwyższeniu kursu na najbardziej popularne zdarzenia typu Barcelona – Real Madryt.

Oferty szukaj w szybkich linkach w kategorii “Specjalne“.

3.3. Tniemy ryzyko

Stawiaj kupony na Sporty Wirtualne, a codziennie, jeśli Twój pierwszy zagrany kupon za dokładnie 29 PLN nie wejdzie, otrzymasz zwrot 50% stawki na konto główne.

3.3. Więcej grasz, więcej masz

Jedną z najnowszych promocji stałych w ofercie Betfan jest akcja “Więcej grasz, więcej masz“, z której czerpać mogą ci, którzy regularnie obstawiają w BETFAN.
Wystarczą 3 dni gry, aby otrzymać freebet lojalnościowy. Minimalny kurs kuponu @2.0 (min. selekcja @1.25).
Do tej pory do promocji kwalifikowały się kupony o stawce dokładnie 79 PLN, a od teraz stawka zostaje zmniejszona do zaledwie 39 PLN.

Od 10 do 79 PLN do wygrania w zależności od ilości obstawianych dni

Źródło: strona bukmachera

3.4. PROMOCJE CZASOWE

W promocjach czasowych znajdziesz atrakcje dla graczy z okazji wielkich imprez sportowych takich jak Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, finał Ligi Mistrzów czy walki KSW.

Znajdziesz tu takie promocje jak:

 • Król Strzelców na Ekstraklasę: zgarnij 10 PLN za każdego gola
 • Król Strzelców na Euro 2020: postaw 33 PLN i zgarnij 10 PLN freebet bez względu na wynik (obrót 1x)
 • NiesPudzianka na KSW
 • Mecz Polska – Rosja bez ryzyka
 • Graj CASHankę bez ryzyka
 • Dwa zagrane kupony = Freebet
 • i wiele innych

4. Zalety BETFAN

 • wysoka wiarygodność bukmachera (gwarantowaną licencją uzyskaną od Ministerstwa Finansów)
 • bardzo bogata oferta zakładów przedmeczowych pod względem ilości spotkań, dostępnych lig i oferowanych zakładów na każde zdarzenia
 • dobre kursy na głównych rynkach przedmeczowych
 • przyzwoita oferta zakładów na żywo
 • przejrzysty bonus powitalny dla nowych graczy
 • support działający pon-ndz w godzinach 9:00 – 23:00
 • szybkie wypłaty
 • dostępna aplikacja mobilna i funkcja cashout
 • intuicyjna i przejrzysta strona www, z aktywną funkcją wyszukiwania zakładów

5. Wady BETFAN

 • regulamin bukmachera jest dostępny w formie zeskanowanego pliku PDF , a zatem niemożliwy do szybkiego przeszukania (opcja ctrl+F)
 • nieznana wysokość limitów stawek (w Internecie pojawiają się pojedyncze komentarze dotyczące restrykcyjnych limitów — kwestia wymagająca dalszych empirycznych potwierdzeń od graczy)
 • imienne zaświadczenie o wygranej trzeba zgłosić do 12h od rozliczenia kuponu/wypłaty (punkt 3.10.3 Regulaminu) w siedzibie firmy (Warszawa)

6. Moja opinia o BETFAN

6.1. Świetny bukmacher do promocji

BETFAN mocnym uderzeniem zaznaczył swoją obecność na rynku. Bonusy startowe i kursy są atrakcyjne.
Na tle innych bukmacherów z polską licencją, prezentuje się naprawdę dobrze.

Cieszy fakt, że rośnie konkurencja wśród podmiotów, bo to może oznaczać jedynie korzyści dla gracza.

Lekcja 8: Strategia bonusów

6.2. CEO BETFAN

Prezesem Zarządu jest Łukasz Łazarewicz (zastąpił Piotra Sienkiewicza).

Osoby, które zakładały BETFAN dysponowały odpowiednim doświadczeniem i wiedzą know-how w dziedzinie zakładów wzajemnych online. Patrząc na płynny rozwój marketingowy nie martwiłbym się o ich przyszłość. Głównym pytaniem pozostanie w najbliższych latach rentowność biznesu, a co za tym idzie wypłacalność Betfan, jeśli nie uda im się wypracowywać regularnych zysków.

6.3. Oprogramowanie

BETFAN używa oprogramowania SB Betting Software, podobnie jak forBET czy TOTALbet

Zobacz stronę BETFAN

7. FAQ — najczęściej zadawane pytanie dotyczące betfan

7.1. Jakie metody płatności oferuje BETFAN?

Betfan oferuje następujące metody wpłaty i wypłaty:

 • płatności błyskawiczne: Przelewy24
 • karty płatnicze: Mastercard, VISA
 • Google Pay
 • Paysafecard (poprzez Przelewy24)
 • BLIK

7.2. Jak szybko BETFAN realizuje wypłaty?

Bukmacher BETFAN zastrzega sobie 7 dni roboczych na realizację wypłat. Dzięki usłudze “szybkie wypłaty”, w niektórych bankach przetwarzane są one także w weekendy. Betfan chwali się, że średni czas oczekiwania na wypłatę wynosi jedynie 15 minut w godzinach dostępności banków.

7.3. Czy gra w BETFAN jest bezpieczna?

Tak.

Bukmacher uzyskał niezbędne zezwolenie od Ministerstwa Finansów, które zobowiązuje go do przestrzegania zapisów ustawy o grach hazardowych w Polsce.

Problem może się pojawić jedynie wtedy, gdy złamiesz Regulamin bukmachera lub nie złożysz reklamacji w określonym terminie. Jeśli racja jest po twojej stronie, zawsze możesz dochodzić swoich praw na drodze sądowej.

7.4. Czy warto obstawiać na BETFAN?

To zależy przede wszystkim od wiedzy gracza.

Jeżeli umiesz zdobyć przewagę nad bukmacherem w określonym obszarze jego oferty, to przy dobrym zarządzaniu kapitałem może się to opłacać. Jest wiele czynników, które decyduje o efekcie końcowym. Poza umiejętnościami jest też duży wpływ szczęścia, który w długim terminie jest niwelowany przez właściwe zarządzanie kapitałem i ryzykiem.

Decyzja o wyborze bukmachera powinna być poprzedzona analizą i wyborem strategii przez gracza.

8. Rejestracja w BETFAN

Minimalna kwota wpłaty/wypłaty/minimalnego zakładu wynosi 1 PLN.

Warto pamiętać natomiast, że minimalna kwota kwalifikująca do bonusu powitalnego to 50 PLN. Rekomenduje jednak wpłacić 150 PLN. 

Rejestrując się u legalnego bukmachera, warto zapoznać się najpierw z Regulaminem bukmachera. Przytoczę najważniejsze punkty, na które warto zwrócić uwagę podczas czytania.

Bonus powitalny w BETFAN: 300 PLN bonus za wpłatę 150 PLN
KOD PROMOCYJNY: SUREBETY
(uniwersalny kod do wielu promocji)

Mariusz Pudzianowski w kowbojskim kapeluszu zaciska pięści w górę na zielonym tle promocji betfan

Zobacz stronę BETFAN

8.1 Regulamin bukmachera

Przytaczam poniżej cytaty z Regulaminu bukmachera betfan, na które warto zwrócić szczególną uwagę:

2.7. Przy rozstrzyganiu ewentualnych sporów, nie będą brane pod uwagę nieznajomość lub niezrozumienie przez Uczestnika zakładów postanowień Regulaminu.

3.1.7. W przypadku, gdy możliwość przyjmowania Zakładów zostanie wstrzymana, co spowodowane będzie siłą wyższą (klęski żywiołowej, awarii łącz telekomunikacyjnych, awarii serwerów, awarii sieci energetycznej czy też innego zdarzenia niezależnego od Spółki), zawierający Zakłady NIE mają prawa do odszkodowania oraz innych roszczeń, o ile niniejszy Regulamin nie stanowi inaczej.

3.2.3. Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy otwarcia BetKonta bez podania przyczyny.

3.2.18 Spółka zastrzega sobie prawo do:

b) bieżącego monitorowania stosunków gospodarczych, w szczególności badania źródła pochodzenia wartości majątkowych będących w dyspozycji Uczestnika — w przypadkach uzasadnionych okolicznościami

g) zamknięcia i likwidacji BetKonta:

ga) w przypadku niekorzystania z BetKonta przez okres 24 miesięcy; przez niekorzystanie z BetKonta rozumie się niezawieranie w tym okresie jakichkolwiek Zakładów […]

h) dokonania korekty środków na BetKoncie bez zgody Uczestnika zakładów w przypadku ich nieprawidłowego przypisania do danego BetKonta na skutek oczywistej omyłki dostawcy usług płatniczych lub Spółki. Jeżeli Uczestnik zakładów dokona wypłaty nieprawidłowo przypisanych środków lub zawrze nowe Zakłady za takie środki, zobowiązany będzie w terminie 7 dni o dnia dokonania wezwania przez Spółkę do ich zwrotu na rachunek płatniczy wskazany przez Spółkę, pod rygorem możliwości zawieszenie BetKonta do czasu wywiązania się przez Uczestnika z tak wskazanego zobowiązania.

3.4.6. Spółka zastrzega sobie prawo ustalenia minimalnej i maksymalnej stawki indywidualnie dla każdego Zakładu, grupy Zakładów oraz rodzaju Zakładu. Maksymalna stawka jest ograniczona maksymalną kwotą wygranej określoną Regulaminem.

3.4.19. Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Zakładu od dowolnego Uczestnika zakładu w dowolnym czasie na dowolne Zdarzenie lub wynik Zdarzenia. Uczestnikowi, od którego Spółka nie przyjęła Zakładu, nie przysługują żadne roszczenia odszkodowawcze.

3.6.9 Zapisany Kupon może zostać anulowany tylko w szczególnych przypadkach np. awarii systemu Spółki lub na podstawie uprawnionej i uznanej reklamacji Uczestnika.

3.6.10. Kupon przed zapisaniem w centralnej bazie danych Spółki może zostać objęty procesem autoryzacji. Uczestnik o tym fakcie zostanie poinformowany odpowiednim komunikatem na BetKoncie Uczestnika. Spółka podczas autoryzacji może Zakład przyjąć bez zmian, ograniczyć kwotę stawki, zaproponować zmianę kursu na dane zdarzenie lub odrzucić dany Zakład.

3.6.13 Wszystkie dane dotyczące zawarcia Zakładu są przechowywane przez okres 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym dokonano ich archiwizacji. Po upływie tego okresu Spółka usuwa dane.

3.6.14. Spółka zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Zakładu lub części Zakładu, bądź ograniczenia co do stawki, kursu, ilości Zdarzeń, wysokości wygranej, rodzaju Zakładu na Kuponie bez podawania przyczyny.

3.6.15. Spółka zastrzega sobie prawo do wstrzymania przyjmowania Zakładów bez podawania przyczyny.

3.6.16. Uczestnik nie może powierzyć zawierania Zakładów osobom trzecim lub firmom, w tym agencjom zajmującym się profesjonalnym typowaniem.

3.7.5. Spółka zastrzega sobie prawo do wskazania Zdarzeń, które mogą występować w określonej ilości (np. w minimum 3) w Zakładzie. [dla niektórych zdarzeń może być wymagane więcej zdarzeń na kuponie]

3.7.6. Spółka może wskazać przedziały kursów wyników Zdarzeń, które mogą występować w określonej ilości w Zakładzie (np. kursy mniejsze od 1,12 nie mogą być obstawione w Zakładzie pojedynczym).

3.7.8 Spółka ma prawo dobrowolnie ustalać limitu wygranej na poszczególne rodzaje Zakładów, w przypadku nieustalenia limitu maksymalnej wygranej przyjmuje się, że maksymalna wygrana z jednego potwierdzenia zawarcia Zakładu nie może być wyższa niż 500.000,00 PLN.

3.7.9. Spółka zastrzega sobie prawo do anulowania Zakładów i zwrotu stawek za Zakłady, w sytuacji, kiedy pojedynczy typ jest kombinowany z innymi Zdarzeniami w celu obejścia  limitów Zakładów ustanowionych przez Spółkę.

3.8.16. Na oficjalny wynik ustalony z zasadami zawartymi w Regulaminie nie mają wpływu późniejsze rozstrzygnięcia (np. protesty, kontrole dopingowe, walkowery itp.).

3.8.19. Z wyjątkiem Zakładów Live, w ramach zdarzenia, które zostało przerwane i unieważnione zgodnie z zapisami Regulaminu, unieważnia się wszystkie Zakłady dotyczące danego Zdarzenia, bez względu na to czy były rozstrzygnięte w momencie przerwania (np. przerwanie meczu tenisowego w drugim secie, oznacza unieważnienie wszystkich Zakładów, w tym dotyczących pierwszego seta).

3.9.9. Kapitał Spółki do natychmiastowej wypłaty wygranych wynosi 50.000,00 PLN liczony na dzień kalendarzowy.

3.9.12. W przypadku, gdy na betKoncie zostanie nieprawidłowo przypisana kwota wygranej (np. w przypadku wprowadzenia nieprawidłowego wyniku zdarzenia, albo zdarzenie powinno zostać unieważnione i rozliczone z kursem 1,00 albo Zakład został zawarty po rozpoczęciu obstawionego Zdarzenia z pominięciem zakładów “Live”), Spółka zastrzega sobie prawo do odliczenia nieprawidłowo przypisanej kwoty wygranej z BetKonta bez uzyskania zgody Uczestnika w terminie do 30 dni od powzięcia informacji o nieprawidłowym przypisaniu do BetKonta wygranej. W przypadku, gdy uczestnik przed dokonaniem odliczenia przez Spółkę nieprawidłowo przypisanej kwoty wygranej, dokonał jej wypłaty lub zawrze za nią przegrane Zakłady, Uczestnik jest zobowiązany do uiszczenia na rachunek płatniczy Spółki brakującej kwoty w terminie 7 dni, licząc od dnia wezwania albo zdeponowania w tym samym terminie zaległych środków na BetKonto, z którego Spółka odliczy brakującą kwotę. Spółka ma prawo zawiesić BetKonto Uczestnika do czasu uregulowania zadłużenia oraz wystąpić na drogę sądową z roszczeniem odszkodowawczym, zgodnie z zasadami Kodeksu cywilnego.

3.10.3. Uczestnik zakładów może zgłosić chęć otrzymania zaświadczenia jedynie do 12 godzin od chwili uzyskania/wydania wygranej.

3.10.4. Z uwagi na fakt, że na imiennym zaświadczeniu jest wymagany własnoręcznie złożony podpis Uczestnika zakładów, który zgłosił żądanie otrzymania zaświadczenia, odbiór zaświadczenia jest możliwy w siedzibie Spółki.

3.10.6. Spółka jest zobowiązana prowadzić ewidencją zaświadczeń oraz Spółka zastrzega sob wydanych zaświadczeń przez okres 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym uzyskano wygraną lub nastąpiła wypłata (wydanie) wygranej. Ewidencja zaświadczeń jest udostępniana, w celu jej poświadczenia, naczelnikowi Urzędu Skarbowego.

3.10.7. Wysokość wygranej albo przegranej w grze hazardowej stanowi tajemnicę jej Uczestnika, której jest obowiązany przestrzegać podmiot urządzający tę grę. Informacje o wysokości wygranej albo przegranej są ujawniane wyłącznie na żądanie generalnego Inspektora Informacji Finansowej, funkcjonariusza Służby Celno-Skarbowej, a także sądu i prokuratura w związku z toczącym się postępowaniem. Informacje o wysokości wygranej albo przegranej są ujawniane także na żądanie Szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w ramach prowadzonego postępowania sprawdzającego, o którym mowa w ustawie z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych.

5.1.5. Roszczenia związane z udziałem w Zakładach przedawniają się z upływem 6 miesięcy od dnia wymagalności.

5.2.4 Spółka jest uprawniona i zobowiązana do wykonywania przepisów prawa z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy oraz finansowania terroryzmu, a w szczególności stosowania wobec Uczestników środków bezpieczeństwa finansowego obejmujące w szczególności: identyfikację Uczestnika oraz weryfikację tożsamości, bieżące monitorowanie stosunków gospodarczych, w tym w szczególności badanie źródła pochodzenia wartości majątkowych będących w dyspozycji Uczestnika — w przypadkach uzasadnionych okolicznościami, przekazywania informacji o transakcjach z Uczestnikiem objętych ustawowym obowiązkiem przekazania informacji do właściwego organu informacji finansowej, składania zawiadomień o transakcjach podejrzanych do właściwych organów.

5.2.5. Uczestnik przyjmuje do wiadomości, że Spółka ma prawo i obowiązek wynikający z przepisów o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu przetwarzać, przechowywać oraz przekazywać do właściwych organów wszelkie dane Uczestnika, oraz dokonywanych przez niego transakcji bez jego dodatkowej zgody, oraz bez obowiązku poinformowania go o przekazaniu takich danych.

Każdy gracz powinien przed rejestracją zapoznać się z pełną treścią regulaminu. Jeśli gracz tego nie zrobi, to konsekwencje są tym dotkliwsze, im wyższe stawki stawia gracz (przy relatywnie niskich stawkach nie jest to aż takie ważne). Pełne omówienie tematu w artykule Regulamin bukmachera.

8.2 Jak założyć konto w BETFAN?

Aby zarejestrować konto u bukmachera, postępuj zgodnie ze wskazówkami:

 1. Kliknij link lub button poniżej.
 2. Powinien się otworzyć Formularz Rejestracji (jeśli nie, to w prawym górnym rogu strony głównej kliknij “Otwórz Konto”).
 3. Wpisz prawdziwe dane: e-mail, hasło, numer telefonu oraz zaznacz wymagane zgody.
 4. Formalnie powinieneś przed rejestracją zapoznać się z Regulaminem Bonusu i Warunkami Ogólnymi bezpośrednio ze strony bukmachera (mogły ulec zmianie od czasu publikacji tego artykułu). Jeśli przeczytałeś to, co napisałem powyżej, to wystarczy jak ograniczysz się do Regulaminu Bonusu.
 5. Na stronie 2/2 uzupełnij imię, nazwisko, nr PESEL, wprowadź kod promocyjny SUREBETY (uniwersalny kod do wielu promocji) oraz zaznacz informację o chęci przystąpienia do bonusu powitalnego (chyba że go nie chcesz), a także oświadczenie o prawdziwości podanych danych i znajomości Regulaminu.
 6. Odbierz e-mail.
 7. Wpłać depozyt i możesz rozpocząć obstawianie!
 8. Przed dokonaniem weryfikacji odpowiednim dokumentem tożsamości, twoje konto ma status “tymczasowy”, co oznacza brak możliwości zlecania wypłat i limit sumy stawek do 5000 PLN. Lepiej zweryfikować konto jak najszybciej, by uniknąć później braku możliwości obstawiania do czasu spełnienia formalności.

Bonus powitalny w BETFAN: 300 PLN bonus za wpłatę 150 PLN
KOD PROMOCYJNY: SUREBETY
(uniwersalny kod do wielu promocji)

Mariusz Pudzianowski w kowbojskim kapeluszu zaciska pięści w górę na zielonym tle promocji betfan

Zobacz stronę BETFAN

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.

Komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwyżej oceniane
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.