Duże czerwone trójwymiarowe 15 procent na białym tle z odbiciem w szklanej podłodze

Greenwood wymaga przynajmniej 15% skuteczności

1. Co to jest system Greenwood?

System Greenwood należy do kategorii systemów progresywnych o stałym proficie i cechuje go bardzo wysokie ryzyko bankructwa.

System Greenwood w oryginale ma na celu typowanie pięciu zwycięstw gospodarzy (kursy 1.30-1.80), których wypadkowy kurs wynosi około 7.0. Oczywiście można modyfikować tą metodę dla własnych potrzeb czy to pod kątem kursu czy liczby zdarzeń na kuponie.

Na początku należy wyznaczyć sobie wysokość profitu jaki chcemy uzyskać. Dla zilustrowania wybierzmy 100 jednostek. Myślę, że potrzebny do tego budżet powinien wynosić przynajmniej 20.000 jednostek, aby zachować choć cień bezpieczeństwa.

Następnie dobieramy tak mecze, aby wypadkowy kurs wyniósł około 7.0 oraz stawkę według poniższego schematu:

greenwood-symulacja-stawek.jpg
Dla zobrazowania jak często będzie się trafiać taki kurs, proponuję typowanie dokładnego wyniku spotkania, którego kurs zwykle oscyluje w okolicach 7.0.

2. Założenia systemu Greenwood

  • Gracz dobiera zdarzenia z wystarczająco dużą skutecznością (absolutne minimum to 15% trafionych kuponów po kursie min. 7,0). Żeby miało to sens, to uważam, że skuteczność trafień powinna wynosić przynajmniej 20-25%.
  • Jest odporny psychicznie i finansowo na długie serie porażek (bo przy takim kursie są one nieuniknione).
  • Posiada wystarczająco duży kapitał.

3. Wady i zalety systemu Greenwood

System Greenwood jest dużo bardziej ryzykowną wersją Martingale (a ten jest bardzo ryzykowny). Niektórzy wymieniają wśród jego zalet to, że stawki wolno rosną. Porównując z innymi systemami na pewno tak jest, z tą jednak różnicą, że w Greenwood chlebem powszednim będą bardzo długie serie porażek. Nawet bardzo wysokie umiejętności typowania mogą nie mieć na to wpływu.

Polecany bukmacher:

Fortuna Zakład bez Ryzyka do 600 zł Możesz zagrać Piękna Złota pani na żółtym tle wyciąga do ciebie dłoń z uśmiechem trzymając się pod bok

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.

Komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.