Jeden z Czytelników poinformował mnie, że do 28 maja 2023 marka Uberlucky (właścicielem jest FamilyPot B.V.) będzie zamknięta. Wybrani gracze otrzymali informację o zamknięciu. Mimo to, na stronie nadal jest możliwość rejestracji… Skandaliczne!

Admin zaprzyjaźnionej strony norweskiej Krypto-oddsen.com przekazał mi informację, że zamknięcie dotyczy także takich marek jak BetZerk, Histakes.io etc.
Opinia:

Forumowicze w Norwegii borykali się z problemami z wypłatą i niektórzy piszą klasycznym norweskim, że chodzi o bankructwo. To są nasze obserwacje.

==

Jeżeli masz konto u operatora hazardowego, którego właścicielem jest FamilyPot B.V., to radzę jak najszybciej zlecić wypłatę wszystkich środków. Bardzo możliwe, że już jest za późno, bo problem trwa już od marca-kwietnia 2023.

==

Dotychczasowe doświadczenia pokazują, że bezwartościowa Komisja Curacao nie jest skłonna do pomocy graczom.
Podobna sytuacja dotyczy komisji Kahnawake (to mnie nieco dziwi), na której pieczęć powoływały się niektóre marki FamilyPot BV. Komisja wyrzeka się odpowiedzialności z tym związanej, a z tego co zauważyłem w dniu 1 maja 2023, pieczęć tej komisji została usunięta ze stopki jednego z zamykanych bukmacherów.

Wszystko wskazuje na to, że gracze, którzy nie odzyskali jeszcze środków, albo w ogóle ich nie odzyskają, albo będzie to bardzo trudne.

==

Jeśli znajdę w maju czas na tą sprawę, to będę informował o dalszych działaniach tutaj w Aktualnościach i w artykułach konkretnych bukmacherów należących do FamilyPot B.V. Osoby, które już do mnie pisały w tej sprawie, dostaną ode mnie odpowiedź e-mailową.