Francja – Polska

Jeśli jeszcze nie zgłębiałeś fenomenu naszego Ministra Obrony Narodowej, to zapraszam do lektury zaprzyjaźnionego serwisu:

Wojciech Szczęsny — bramkarz do rzutów karnych

==

Mamy już komplet informacji nt. wpłat przez Revolut do bukmacherów legalnych.

==

Uzyskaliśmy historyczny awans z grupy, w ramach rozgrywek MŚ. Prawie 40 lat, licząc od 1974 roku, przyszło nam na to czekać. Całe pokolenie! A mimo to znaleźli się tacy, którzy i tak są niezadowoleni, bo… styl im się nie podoba :D

Wiecznym maruderom nie umiem dogodzić, ale jestem pewien, że bukmacherzy przygotują na mecz Polaków różne promocje, a my na SureBety.pl je opiszemy w dziale Promocje na dziś. Nie wszystkie są jeszcze gotowe (niektórzy bukmacherzy czekają na ostatnią chwilę) i dlatego zaglądaj do nas regularnie, jeśli czekasz na okazję ;)

==

Wyciekła już do Internetu zwycięska taktyka na mecz Francja – Polska.

Dziesięciu Polaków chroni piłkę w narożniku z palącym papierosa bramkarzem a francuski piłkarz mówi Sacrebleu
Taktyka na mecz Francja – Polska 4.12.2022 wyciekła do Internetu /Andrzej Rysuje/

W związku z tym spodziewane value jest na dokładnym wyniku 0-0 oraz 5-0 :D

==

Dziś w nocy nagrałem 4. odcinek podcastu. Będzie dużo mięska o zarządzaniu czasem :)
Odcinek ukaże się tradycyjnie w poniedziałek rano.

==

Przebudowałem tymczasowo stronę główną, dając Aktualności wyżej. Nie jest to ostateczna wersja, ale dla “stałych użytkowników” będzie to na pewno wygodniejsze.

Zmiany zostały wprowadzone na prośbę stałego Czytelnika skowis i dziękuję za tą sugestię ;) Podlinkowałbym jego profil, ale jest… pusty :)
Zaopiekuję się Waszymi profilami (trzeba dać powód, by je uzupełniać), by lepiej zintegrować społeczność. Zacznę od wdrożenia czatu ASAP ;)

Komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.