SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  1-3-2-6

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3/5
  Głosów: 3
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Ideą systemu 1-3-2-6 było stworzenie dwóch etapów ryzykownych i dwóch na których nie będziemy stratni. Ukończenie systemu nagrodzi nas za to relatywnie dużym profitem.

   

  Idea systemu 1-3-2-6

  System 1-3-2-6 rosnącej progresji z zabezpieczeniem na III poziomie, podobny do Systemu Paroli. Nieregularna 4-poziomowa progresja systemu 1-3-2-6 składa się z dwóch części: 1-3 i 2-6, która jest podwojeniem pierwszej pary. Stawiamy kupony z kursem 2.0 stawiając po każdej wygranej stawki z nazwy systemu. Wygrywamy 12 jednostek jeśli trafimy 4 razy pod rząd.

  1-3-2-6.png

  Potrzebny na grę budżet wynosi minimum 2 jednostki, bo tyle maksymalnie ryzykujemy w przypadku porażki.

  W pierwszym etapie stawiamy 1j. Jeśli wygramy, to mamy zysk 1j, a nasz budżet rośnie do 3j. Jeśli przegramy, to straciliśmy 1j.
  W drugim etapie stawiamy całość dostępnych środków, czyli 3j. Jeśli wygramy to podwajamy budżet do 6j (zysk netto 4j). Jeśli przegramy to tracimy wszystko, czyli początkowy budżet 2j.
  W trzecim etapie gramy za 2j, zostawiając sobie 4j. W ten sposób w przypadku porażki zapewniamy sobie zysk 2j. W przypadku wygranej wygrywamy 2j i nasz budżet rośnie do 8j.
  Ostatni etap jest uwieńczeniem idei systemu. Wszystko albo nic. Stawiamy 6j zostawiając sobie 2j w banku na następną grę. Jeśli wygramy, to nasz zysk netto wyniesie 12j i kończymy progresję. Jeśli przegramy, to zostajemy z 2j startowymi i wracamy do punktu wyjścia.

  1-3-2-6.jpg

  Wady i zalety systemu 1-3-2-6

  Zaletą systemu 1-3-2-6 jest dla graczy to, że ryzykując 2 jednostki mamy szanse zyskania 12 jednostek, z jednoczesnym zabezpieczeniem od strat na III i IV poziomie.

  Wadą systemu 1-3-2-6 jest oczywiście trudność ukończenia systemu sukcesem. Statystycznie średnio co 16 próba pozwoli ukończyć progresję.

  Ostatnia aktualizacja: 4.11.2014

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3/5
  Głosów: 3
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (1)  • (16)
   12-10-2012 07:05 (pt)
   Jakimś rozwiązaniem jest delikatne budżetowanie , w tym sensie , że mając np. 1000 pln zakładamy, że tak naprawdę na grę przeznaczamy np. 25 % i nie przekraczamy tego w żadnym wypadku. To już zależy kto jaką ma naturę , czy jest cierpliwy. Dla hazardzisty chyba faktycznie zabroniony. 182 201 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top