Zakłady bukmacherskie LVBET to nowo powstały bukmacher z licencją polskiego Ministerstwa Finansów, przeznaczony wyłącznie dla rekreacyjnych graczy. Posiada bardzo wysoki bonus powitalny, przyzwoitą ofertę, przeciętne kursy oraz niskie limity stawek.

Pakiet powitalny do 2000 PLN

Pakiet powitalny 2000 PLN

Zobacz stronę bukmachera LVbet

 

1. Fakty dotyczące LVBET

1.1. Dane firmy

LVBET to licencjonowany bukmacher stacjonarny zarządzany przez spółkę o nazwie:

LVBET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o.
Melchiora Wańkowicza 3
40-384
KatowiceKRS 0000534588
NIP: 9542751776
REGON: 360297047
Kapitał zakładowy: 2 025 000 PLN

Prezes Zarządu: Rafał Wójtowicz.

Udziały LVBET podzielone są na 3 równe części między spółki ErgadAplis oraz Eron.

Historyczne daty:

 • 15.12.2014 – rejestracja firmy LV Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. w KRS
 • 13.05.2016 – firma uzyskuje zezwolenie Ministra Finansów nr PS4.6831.9.2016.EQK na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet
 • 15.09.2016 – oficjalny start zakładów bukmacherskich LVBET
 • 10.09.2019 – nowa wersja strony LVbet z naciskiem na lepszą użyteczność strony i esporty

1.2. Las Vegas Energy Drink

Człon “LV”, poprzedzający nazwę bukmachera LVBET, to skrót od “Las Vegas” – producenta napoju energetycznego Las Vegas Energy Drink – który jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej.

Las Vegas Energy Drink ma siedzibę pod tym samym adresem co LVBET. Obie działalności łączy także osoba Damiana Zwardonia, który jest zarówno dyrektorem generalnym w sieci energy drinków, jak i członkiem rady nadzorczej LVBET.

1.3. Bukmacher LVBET o sobie

OTO MY – LVBET

Nowa marka na rynku bukmacherskim. Moglibyśmy wzorem konkurencji napisać, że przede wszystkim – jesteśmy LEGALNI na polskim rynku, ale nie na tym chcemy opierać swoją unikalność. Chcemy, abyście wiedzieli, że w LVBET zaskoczymy Was, naszych Graczy, dynamiką rozwoju, świeżymi pomysłami, a przede wszystkim podejściem nastawionym na Was, drodzy Użytkownicy!

Chociaż jesteśmy firmą nową, to tworzą ją ludzie, którzy wiedzą, czego chcecie i którzy dzielą pasję do sportu, tak samo jak Wy! Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tu komfort, różnorodność oraz – a może przede wszystkim – bezpieczeństwo gry, które staną się naszymi znakami rozpoznawczymi zaraz obok kreatywności.

1.4. Sponsoring LVBET

W sezonie 2023/24 LVbet jest oficjalnym sponsorem:

 • Piast Gliwice (sezon 2023/24 + 2024/25)
 • WKS Śląsk Wrocław (sekcja piłki nożnej i koszykówki) – sponsor główny 2020-2025!

W sezonie 2022/23 LVbet był oficjalnym lub głównym sponsorem:

 • Łączy Nas Pasja
 • Victoria Londyn (sponsor główny)
 • Wisła Płock (do sezonu 2022/23)
Trener i dwóch piłkarzy w zielonych strojach kopiących piłkę na tle czarno biało żółtych napisów LVBET SPONSOR GŁÓWNY WKS ŚLĄSK WROCŁAW

LVBET sponsorem głównym WKS Śląska Wrocław do 2025 roku

Bukmacher LVbet postanowił także zawłaszczyć (wg Słownika języka polskiego PWN “zawłaszczyć” znaczy przejąć coś na własność, przyznać sobie prawo do czegoś) nazwę stadionu w Wielkiej Brytanii, podpisując umowę na sponsoring tytularny obiektu klubu piłkarskiego Boreham Wood, który od września 2021 będzie znany jako LV BET Stadium Meadow Park.

Zgodnie z książką No logo (polecam lekturę) kanadyjskiej autorki Naomi Klein kolejne obiekty kultury są “przejmowane” przez globalne marki.

Moja opinia na ten temat:

Dla kibiców wymienionych drużyn będą przygotowywane promocje w mediach społecznościowych i na stronie bukmachera.

1.5. Historyczny sponsoring

W sezonie 2021/22 LVBET był oficjalnym sponsorem polskich drużyn:

 • Wisła Kraków (sponsor główny 2020-2022)
 • Stal Mielec
 • Garbarnia Kraków
 • Anonymo (organizacja esportowa)

oraz brytyjskiej drużyny West Bromwich Albion (w sezonie 2021/22 w Wielkiej Brytanii).

Ponadto w sezonie 2021 LVBET sponsorował żużlowy klub Unia Leszno.

 

Baner reklamowy LVBET był po raz pierwszy widoczny w Polsce podczas Mistrzostw Świata Footvolleya w Starych Jabłonkach w czerwcu 2016:

Siatkarz plażowy przygotowuje się do podbicia piłki do partnera na tle trybun gdzie na bandach jest reklama LVbet

LVBET sponsorem w Starych Jabłonkach (2016), Źródło: wo24.pl

W 2016 roku LVBET wymyślił sprytny sposób, by zareklamować się w polskiej telewizji (obowiązywał zakaz reklamy bukmacherów).

Podczas transmisji meczów reprezentacji Polski można było zobaczyć sponsora pomiaru czasu LV ped, którego logo było łudząco podobne do… LVBET.

1.6. Ambasadorzy LVbet

Łukasz Gikiewicz

Łukasz Gikiewicz zdobył Mistrzostwo Polski w 2012 roku, występując wówczas w drużynie Śląska Wrocław.
Od maja 2022 będzie pomagał bukmacherowi w tworzeniu treści sportowych oraz na kanale YouTube.

Łukasz Gikiewicz na czarno żółtym tle z logiem LVbet

Łukasz Gikiewicz ambasadorem bukmachera LVbet,
Źródło: materiały LVbet

Jason McAteer

W czerwcu 2021 ambasadorem LVbet na rynek Wielkiej Brytanii oraz Irlandii został Jason McAteer – były zawodnik Liverpoolu i reprezentacji Irlandii. Wystąpił on w ponad 400 meczach ligi angielskiej oraz w ponad 50 meczach reprezentacji Irlandii.

Jason McAteer będzie realizował rolę eksperta na wyłączność LVbet od rozpoczęcia Euro 2020 do końca sezonu 2021/22.

Jason McAteer w białej koszulki z założonymi rękoma z informacją LV BET w żółto czarnej tonacji

Jason McAteer ambasadorem LV BET w Wielkiej Brytanii i Irlandii od turnieju Euro 2020 (czerwiec 2021) do końca sezonu 2021/22.
Źródło: materiały bukmachera

Douglas Costa

W marcu 2021 bukmacher LVbet ogłosił, że piłkarz Bayernu Monachium – Douglas Costa – został ich ambasadorem marki na rynek Brazylii.

30-letni skrzydłowy Brazylijczyk jest obecnie zawodnikiem mistrza Niemiec, Bayernu Monachium. W przeszłości występował także w Juventusie Turyn oraz Szachtarze Donieck. Jako ambasador LV BET będzie nie tylko udzielał się w materiałach promocyjnych i działaniach marketingowych, ale także wspierał spostrzeżeniami i eksperckimi opiniami na temat swojej roli w funkcjonowaniu bukmacherskiej marki, która szykuje się do wejścia na rynek południowoamerykański.

Douglas Costa wskazuje na swoją czarną koszulkę LVbet po prawej stronie napisu Douglas Costa ambasadorem LV BET w Brazylii

Douglas Costa ambasadorem LV BET w Brazylii, Źródło: materiały LV bet

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski

Ambasadorem LVBET dla rynku esportowego CS:GO został Jarosław Jarząbkowski (pashaBiceps):

Janusz “Snax” Pogorzelski

Były zawodnik organizacji Virtus.pro Janusz „Snax” Pogorzelski został ambasadorem LV BET. „Snax” w trakcie swojej kariery esportowej wygrał 27 oficjalnych zawodów, a także kilkukrotnie był wyróżniany miejscem w czołowej piątce zestawienia najlepszych graczy świata w CS:GO według serwisu HLTV.org. Pogorzelski będzie współpracował z LV BET w obszarze esportu. Kooperacja między bukmacherem a ambasadorem ma na celu wzmocnienie rozpoznawalności marki w internecie oraz wśród osób zainteresowanych esportem.

Duży postawny mężczyzna wskazuje na ciebie palcem z zielonym napisem w tle SNAX i LVbet esport

Janusz “SNAX” Pogorzelski jest znany z gry dla polskiej drużyny esportowej Virtus.pro (zob. CS:GO),
Źródło: materiały bukmachera

“Snax” jest niewątpliwie jednym z najbardziej rozpoznawalnych esportowców w Polsce i na świecie. Jako członek Virtus.pro osiągał międzynarodowe sukcesy i wraz ze swoim teamem plasował się w światowej czołówce w grze CS:GO. Poza 27 wygranymi turniejami Pogorzelski 23 razy był drugi i 33 razy kończył swój udział w zawodach na półfinałach. Jest jednym z zawodników, którzy najmocniej przyczynili się do fenomenu esportu w Polsce, a wpływ miał na to m.in. triumf w legendarnym turnieju EMS One Katowice w 2014 roku. Aktualnie jest zawodnikiem organizacji Anonymo Esports sponsorowanej przez LV BET i sam został właśnie ambasadorem bukmachera na rynku esportowym.

W sezonie 2020/2021 ambasadorem LVbet był Kuba Błaszczykowski.

1.7. Zagraniczna strona LVBET.com

LVBET.com jest zagranicznym odpowiednikiem LVBET.pl na Europę. Gracze mieszkający w Polsce nie są akceptowani, ale nasi rodacy za granicą mogą śmiało z nich korzystać, zwłaszcza że cała strona jest dostępna po polsku.

LVbet.com działa w oparciu o maltańską licencję i oferuje przystępne kursy (marża 8-9%). Rozpoczęli pierwotnie jako kasyno w 2016 roku, ale mają już w ofercie także zakłady sportowe.

2. Oferta LVbet

2.1. Modernizacja strony

We wrześniu 2019 bukmacher LVBET zmodernizował swoją stronę i wprowadził szereg udogodnień:

 • zakłady na żywo w postaci widoku scenicznego
 • opcja szybkiego obstawiania fast-bet
 • opcja szybkiego obstawiania instant-bet
 • przebudowa całego Panelu Użytkownika, w tym sekcji “Moje zakłady” czy “Płatności”
 • możliwość pochwalenia się wygranym kuponem w mediach społecznościowych jednym kliknięciem

2.2. Szybki zakład

W zakładach na żywo o sukcesie decydują czasem sekundy. Dlatego LVbet uruchomił opcję “Szybki zakład“.

Aby z niej skorzystać, kliknij nad kuponem koło zębate i wybierz opcję “Szybki zakład”. Wtedy przytrzymanie lewego przycisku myszy na wybranym kursie (dłuższe przytrzymanie kursu w aplikacji mobilnej) rozpocznie stawianie zakładu. Pozostaje jedynie wpisać stawkę i potwierdzenie.

Wpisana stawka zostanie zapamiętana, więc jeśli następny zakład będziesz chciał postawić za tę samą kwotę, wystarczy jedynie potwierdzić następne zakłady.

2.3. Zakład ze stałą stawką

Wielkość stałej stawki możesz ustawić domyślnie w Ustawieniach (koło zębate). Umożliwi to postawienie zakładu poprzez dłuższe przytrzymanie danego kursu, tak jak w przypadku “Szybkiego zakładu”.

Zakład można anulować w ciągu 3 sekund.

2.4. Betbuilder / Player Bets

Betbuilder wprowadził w Polsce jako pierwszy Noblebet — marka zależna od LVbet (ale już wygaszona) pod nazwą Player Bets. Nazwa Betbuilder lepiej się przyjęła na rynku graczy.

Betbuilder to nowoczesna możliwość tworzenia kuponów akumulowanych, w których zakłady w ramach kuponu mogą być od siebie zależne. W “normalnej ofercie” gracz NIE może postawić zakładów zależnych, np. na wynik spotkania i liczbę bramek w tym samym meczu. Standardowy system bukmacherów zablokuje taką możliwość. W Betbuilderze ma być możliwe łączenie wybranych zakładów zależnych.

Opcja łączenia zakładów zależnych u bukmachera LVbet nosi nazwę Player Bets.

W ramach Betbuildera można łączyć przede wszystkim zakłady na zawodników:

 • piłkarskich,
 • tenisowych,
 • koszykarskich,
 • baseballowych,
 • hokejowych itp.

Aby poznać ofertę zakładów Betbuilder:

 1. Kliknij w lewym menu “Player Bets“.
 2. Wybierz na górze dyscyplinę/ligę.
 3. Przejrzyj oferty z 3 zakładek: ZBUDUJ – SZYBKIE WYBORY – POWYŻEJ/PONIŻEJ.

Sekcja ZBUDUJ daje nam największe możliwości. Sekcje SZYBKIE WYBORY i POWYŻEJ/PONIŻEJ to gotowe zakłady z konkretnymi zawodnikami, statystykami i liniami do wyboru.

W sekcji ZBUDUJ wybierz zawodnika, którego chcesz obstawić. Twój wybór pojawi się w oknie po prawej stronie (tzw. betslip). Możesz wybrać rodzaj statystyki, którą chcesz obstawić dla tego zawodnika (w piłce nożnej masz do wyboru: gole, strzały, strzały na bramkę, podania, odbiory, asysty, kartki). Po wybraniu konkretnej statystyki pojawi się podstawowa linia i kurs. Linię można zmieniać, a kurs będzie aktualizował się na bieżąco.

Sekcja ZBUDUJ to także możliwość zagrania na pary zawodników, czyli tzw. H2H.

Wybierz dwóch zawodników i zaznacz w betslipie u góry sekcję H2H. Zawodnicy mogą być dodawani z różnych meczów. Po wyborze zawodników i statystyki, która pojawia się między nimi (w piłce nożnej są to głównie: strzały i strzały na bramkę), na dole wyświetli się proponowany kurs. Kolejność zawodników możesz zamienić klikając “zakręcone strzałeczki”. Jeśli typ Ci odpowiada, to kliknij “Dodaj do kuponu“. Jeśli chcesz wybrać więcej zdarzeń wybierz “Kombi“.

Oprócz H2H można wybrać także zakład POTRÓJNY. Działa podobnie jak w wyścigach konnych – typujesz dokładną kolejność graczy wg określonej statystyki.

Po dodaniu wszystkich interesujących Cię zakładów wpisz stawkę i potwierdź zagranie kuponu.

2.5. esport

LVBET oferuje zakłady na sporty wirtualne. Ze zmianą strony internetowej bukmachera we wrześniu 2019 pojawił się mocniejszy nacisk na esporty. W tym celu bukmacher uruchomił dedykowaną zakładkę “ESPORT”, która ma także osobną, jasnozieloną identyfikację wizualną:


Zrzut ekranu ze strony internetowej LVBET.

LVBET pisze o szerokiej ofercie kursów na esporty. Twierdzą, że jako pierwsi w Polsce uruchomili możliwość oglądania rozgrywek esportowych na żywo, dzięki streamowi z kanału Twitch.

Esport jest na tyle osobną dziedziną zakładów, że bukmacher zdecydował się nawet na rozdzielenie uruchomienie dedykowanych kanałów społecznościowych dla esportów.

2. Zalety LVBET

 • wysoka wiarygodność – bukmacher działający na polskiej licencji pod nadzorem Ministerstwa Finansów
 • strona dostępna w języku polskim
 • dostępność punktów naziemnych
 • szeroka oferta zakładów, dużo dyscyplin w ofercie, w tym e-sporty, zdarzenia polityczne oraz sporty wirtualne (piłka nożna, wyścigi konne i wyścigi chartów, żużel, w planie wyścigi motocyklowe GP)
 • niska minimalna stawka zakładu wynosząca 0,50 PLN
 • niskie minimum wpłaty (10 PLN przy pomocy bankowości tradycyjnej)
 • jedne z najszybszych wypłat na PL rynku (jeśli twój bank obsługuje Rapid Pay)
 • niskie minimum wypłaty (25 PLN)
 • limity widoczne w oknie zawierania zakładu (opcja “Postaw max.”)
 • bonus punktowy naliczany “przy okazji” stawiania zakładów
 • czat na żywo (działa codziennie 9:00 – 22:00)
 • dostępna opcja cash-out
 • bardzo przejrzysty i intuicyjny interfejs
 • swoboda wyboru loginu

3. Wady LVBET

 • bukmacher pobiera 12% podatku od każdego kuponu
 • niewiele dodatkowych rynków poza zakładami podstawowymi
 • przeciętne kursy (marża bukmachera waha się w przedziale 8-10%; większość zakładów oscyluje bliżej wartości 8,5%, choć są też zdarzenia, gdzie prowizja jest dwucyfrowa)
 • niskie limity stawek (gracze, którzy ogrywają bukmachera mają blokowaną opcję depozytu)
 • słabo rozwinięty rynek zakładów na żywo
 • wypłaty tylko na konto bankowe (wymaga tego ustawa hazardowa)
 • brak transmisji video w zakładach live
 • potwierdzenie wygranej można odebrać tylko w siedzibie głównej – w Katowicach!
 • trudna w nawigacji strona
 • bukmacher bardzo szczegółowo weryfikuje konta kobiet, które wygrywają
 • bywa, że długo rozliczają zakład (trzeba się wtedy przypomnieć na czacie)
 • zaświadczenie wygranej jest dostępne jedynie w siedzibie firmy w dniu następnym po odbiorze wygranej (Katowice), a Regulamin bukmachera nie opisuje tej kwestii!

4. Bonusy i promocje LVbet

4.1. LVBET – bonus powitalny do 2000 PLN

Bukmacher LVBET oferuje bonus od pierwszej wpłaty:

 1. Bonus do +500 PLN (klasyczny bonus gotówkowy) od pierwszego depozytu.
 2. Bonus do +600 PLN (klasyczny bonus gotówkowy) od drugiego depozytu.
 3. Bonus do +900 PLN (36zł z mnożnikiem x25) od trzeciego depozytu.
 4. + gra bez podatku przez 33 dni.

Pakiet powitalny do 2000 PLN

Pakiet powitalny 2000 PLN

Zobacz stronę bukmachera LVbet

Szczegółowe Regulaminy bonusów znajdziesz na stronie bukmachera (są zbyt długie by je tu kopiować).

Warunki bonusu z mnożnikiem są tak skomplikowane ze względów podatkowych – dając mniejszą premię, bukmacher zapłaci mniejszy podatek, a że potem ta premia jest mnożona, to już podatku nie dotyczy.

4.2. Potężny JackPot

Masz dwie drogi do sukcesu:

 1. Wytypuj 4 lub więcej Dokładnych Wyników piłki nożnej na jednym kuponie w danym tygodniu
  lub
 2. Traf w danym tygodniu kurs min. @500 na kuponie kombi z min. 3 selekcjami.
Seksowna kobieta z kręcącą się ruletką w tle z napisem u dołu JACKPOT

Wytypuj 4 dokładne wyniki i weź udział w podziale JackPota

Gracz musi kliknąć “Biorę udział” na stronie bukmachera, aby wziąć udział w promocji.

Minimalna stawka 2 PLN.

Masz 10 kuponów do wykorzystania. Zakłady tylko przedmeczowe.

Wartość puli JackPot rośnie, jeśli nikt nie trafi JackPota w danym tygodniu i może wynieść np. 50.000 PLN.

4.3. Bonus bez depozytu 20 PLN za rejestrację

Możesz skorzystać z bonusu powitalnego z depozytem albo bez depozytu. Te 2 opcje się wykluczają nawzajem. Jeśli nie chcesz ryzykować dużych środków pieniężnych, możesz spróbować szczęścia i skorzystać z bonusu bez depozytu. Jeśli twój pierwszy kupon okaże się wygrany, będziesz miał kapitał na grę bez ryzyka. Jeśli będziesz miał pecha, to dalsza gra będzie możliwa po złożeniu depozytu (zalecam wtedy najniższe możliwe stawki).

Podstawowe warunki bonusu bez depozytu:

 1. Dokonaj rejestracji i aktywuj konto potwierdzając swój adres email .
 2. Po zalogowaniu na konto dokończ rejestrację klikając w “Pełna rejestracja” i zaznacz “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”.
 3. Bonus z mnożnikiem można aktywować na kuponie kombi składającym się z minimum 3 zdarzeń o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
 4. Gracz, aby samodzielnie wykorzystać bonus musi wybrać na kuponie przycisk “Użyj bonusu Wygrane x20”.

Szczegółowy Regulamin na stronie bukmachera LVbet (sekcja “Bonusy”).

4.4. Bezpieczny kupon w razie niepowodzenia (zamknięta na czas MŚ 2022)

Postaw kupon kombi 5+, a jeśli jedno zdarzenie okaże się nietrafione to otrzymasz zwrot. Zwrot do 50 PLN wypłacany będzie co poniedziałek na konto gracza w postaci bonusu.

Szczegółowy Regulamin na stronie bukmachera.

4.5. LV Kombi Boost

Bukmacher proponuje powiększenie twojego kursu całkowitego kuponu nawet o +75%!

Liczba selekcji Boost kursu
3 boost kursu +2%
4 boost kursu +5%
5 boost kursu +8%
6 boost kursu +11%
7 boost kursu +15%
8 boost kursu +20%
9 boost kursu +25%
10 boost kursu +30%
11 boost kursu +35%
12 boost kursu +40%
13 boost kursu +50%
14 boost kursu +60%
15 boost kursu +75%

Szczegółowy Regulamin na stronie bukmachera LVbet (sekcja “Bonusy”).

4.6. Codzienny Cashback 25 lub 50 PLN

Ogólne zasady promocji:

 1. Na początku każdego tygodnia kliknij BIORĘ UDZIAŁ, aby zarejestrować się do promocji.
 2. Dokonaj wpłaty za minimum 50 PLN, aby odebrać zwrot 25 PLN. Wpłata min. 100 PLN uprawnia Cię do odebrania zwrotu do 50 PLN.
 3. Tego samego dnia postaw wpłacone środki na ofertę sportową.
 4. Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, to po wpłacie 50 PLN otrzymasz zwrot stawki 25 PLN, a po wpłacie min. 100 PLN zwrot 50 PLN.
 5. Ekwiwalent 25 PLN otrzymasz w bonusie 1 PLN z mnożnikiem kursu x25. Ekwiwalent 50 PLN otrzymasz w bonusie 2 PLN z mnożnikiem kursu x25.

Szczegółowy Regulamin na stronie bukmachera.

4.7. VARyfikacja w Ekstraklasie i Serie A

Jeśli sędzia w meczu polskiej Ekstraklasy lub włoskiej Serie A cofnął strzeloną bramkę na podstawie systemu VAR i spowodowało to, że twój kupon jest przegrany, możesz otrzymać zwrot stawki twojego zakładu! Wystarczy, że napiszesz email do bukmachera.

Maksymalny zwrot wynosi 100 PLN. Promocja trwa do 17.05.2020 (godz. 23:59).

Zakład musi spełniać kilka warunków:

 • zakład przedmeczowy
 • zakład pojedynczy lub kombi na przynajmniej 1 spotkanie Ekstraklasy
 • z powodu użycia VAR selekcja dot. Ekstraklasy została przegrana (gdyby VAR nie był użyty, to kupon wygrany)
 • minimalny kurs kuponu 1.50
 • minimalna stawka 10 PLN
 • użycie cash-out wyklucza z promocji
 • zgłoszenie emailowo kuponu do wtorku, godzina 15:00

Otrzymany bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po min. kursie 1.75 w ciągu 30 dni.

4.8. Punkty lojalnościowe LVBET

Wszyscy gracze, którzy się zarejestrują, są automatycznie zapisywani do programu lojalnościowego.
Za każde pełne obstawione (i rozliczone) 25 PLN gracz otrzymuje 1 LV punkt. Wielkość kursów nie ma znaczenia.Gdy uzbierasz przynajmniej 100 LV punktów, możesz wymienić je na 5 PLN w gotówce. Nie trzeba ich obracać przed wypłatą.LV punkty nigdy nie wygasają, ale LVBET zastrzega sobie prawo do zmiany warunków tej promocji. Aktualny Regulamin znajdziesz na stronie bukmachera LVBET (górne menu “LV PUNKTY“).
Przykład:
Gracz obstawił 5 PLN. Nie otrzymał żadnych punktów LV. Następnie obstawił kupon za 20 PLN. Kupon został rozliczony. Na koncie gracza pojawi się 1 punkt LV.

Łatwo policzyć, że otrzymasz 100 LV punktów, gdy obstawisz zakłady za sumaryczną kwotę 2500 PLN. To Ci da 5 PLN cashback.
Zatem procentowa wartość cashback wynosi 0,2%.

Wydaje się to bardzo niska wartość, ale bonusy lojalnościowe u bukmacherów to rzadkość, więc dobre i to.

4.9. Klasyczny bonus 50% do 500 PLN

Wybrani klienci (którzy są “na minusie”) mogą liczyć na dodatkowy bonus lojalnościowy. Zwykle jest oferowany na weekend od piątku do niedzieli. Szczegóły znajdziesz na swoim koncie po zalogowaniu.

4.10. Pozostałe promocje

Jest jeszcze kilkanaście innych promocji LVBET.
Trudno je wszystkie wymienić — trzeba się z nimi zapoznać. Każdy powinien znaleźć coś ciekawego dla siebie.

5. Moja opinia o LVBET Zakłady bukmacherskie

5.1. Mocny start

LVBET miał na pewno solidny atut w postaci wypromowanej marki Las Vegas i dużego kapitału na start. Dlatego nie ma się co martwić o wypłacalność i wiarygodność LVBET.

Zakłady bukmacherskie LV BET oferują najwyższy bonus na rynku. Mimo startu dopiero w 2016 roku, już w połowie 2017 LVBET wyprzedził popularnością ETOTO, m.in. dzięki znakomitej jakości obsługi klienta. W przypadku LVBET opinie graczy są od początku pozytywne.

Poszli jak burza!

Czarny napis na białym tle „How popular is lvbet.pl?”, poniżej liniowy wykres rosnący.

W 2019 roku dominują wśród wszystkich legalnych bukmacherów na Instagramie.

5.2. Kontrowersje z 2020 roku

Sytuacja LVBET zmieniła się w lutym 2020, kiedy to pojawiły się skargi na bukmachera.
Głównym zarzutem jest “czepianie się” zakrywania danych poufnych w dokumentach służących do weryfikacji klientów:

Nie wiem, kto ma rację. Nie mnie to rozstrzygać.

LVBET nie powinien mieć problemów z wypłacalnością.
Zalecam zlecenie pierwszej wypłaty, kiedy to tylko możliwe, aby szybko przejść przez proces weryfikacji.

6. Rejestracja w LVBET

6.1. Punkty stacjonarne LVBET

Pierwsze punkty stacjonarne pojawiły się w 2017 roku.
W czerwcu 2018 było już 50 lokali naziemnych.
W listopadzie 2018 zostało tylko 30 punktów stacjonarnych w 18 miastach Polski.

Biała mapa polski z zaznaczonymi czarnymi pinezkami z logiem LVbet

LVbet ma 46 punktów stacjonarnych w Polsce we wrześniu 2021.
Źródło: strona bukmachera

W maju 2022 liczba punktów stacjonarnych wynosi 35
(we wrześniu 2021 roku wynosiła 46):

 1. BIAŁOBRZEGI
 2. CHEŁMNO
 3. CZERMIN
 4. DĄBROWA GÓRNICZA
 5. DOBCZYCE
 6. GDAŃSK
 7. JAWORZE
 8. JAWORZNO
 9. KOŹMIN WIELKOPOLSKI
 10. KRAKÓW
 11. LUBIN
 12. MILICZ
 13. MŁAWA
 14. MOGILANY
 15. MSZANA DOLNA
 16. NYSA
 17. OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
 18. PAJĘCZNO
 19. ROZPRZA
 20. SOCHACZEW
 21. SWARZĘDZ
 22. SZCZERCÓW
 23. TARNÓW 1
 24. TARNÓW 2
 25. TOMASZÓW LUBELSKI
 26. TOMASZÓW MAZOWIECKI 1
 27. TOMASZÓW MAZOWIECKI 2
 28. WARSZAWA
 29. WŁOCŁAWEK
 30. WYSZKÓW
 31. WOLBÓRZ
 32. WROCŁAW
 33. WSCHOWA
 34. ZELÓW
 35. ZIELONA GÓRA

Lista otwartych punktów naziemnych LVbet

6.2. Jak zarejestrować się w LVBET?

Jeśli potrzebujesz konta online, to zobacz instrukcję poniżej.

Aby zarejestrować się w LVBET, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

 • kliknij baner lub link poniżej
 • kliknij w prawym górnym rogu przycisk ‘REJESTRACJA’
 • wypełnij formularz swoimi danymi (konieczność ogromnej ilości danych i dołączenia zdjęć dowodu tożsamości przy procesie rejestracji jest wymogiem Ministerstwa Finansów)
 • poczekaj do 20 minut na weryfikację danych (o wyniku zostaniesz poinformowany mailowo)

Pakiet powitalny do 2000 PLN

Pakiet powitalny 2000 PLN

Zobacz stronę bukmachera LVbet

Minimalna stawka zakładu wynosi tylko 1 PLN.
Twoje konto będzie w walucie PLN (to jedyna możliwa waluta w LVBET).

6.3. Weryfikacja tożsamości

W lipcu 2023 LVbet uruchomił opcję mojeID.
Za jej pomocą możesz wygodnie zweryfikować tożsamość za pośrednictwem konta bankowego:

 1. Gracz wypełnia formularz rejestracji LVbet.
 2. Bukmacher wymaga od gracza zgody na potwierdzenie.
 3. Bukmacher wymaga od gracza zalogowania się do banku.
 4. Bukmacher potwierdza w banku twoje dane dot. tożsamości.
 5. Konto jest od razu zweryfikowane i gracz oszczędza dużo czasu (wysyłanie skanów dokumentów czy selfie nie są już potrzebne).
Uśmiechnięty mężczyzna pokazuje komórkę z napisem mojeID

Opcja weryfikacji tożsamości przez mojeID jest dostępna w LVbet od lipca 2023

Pamiętaj, że żaden bukmacher NIE będzie Ci wysyłał linków do banku. Tak działają oszuści, którzy za pomocą phishingu mogą chcieć wyłudzić twoje dane bankowe. Sprawdzaj zawsze czy na pewno jesteś na właściwej stronie internetowej i czy jest zabezpieczona przez https.

6.4. Płatności

LVBET oferuje następujące metody płatności:

 • błyskawiczne przelewy bankowe: Przelewy24, DotPay, tPay (klienci wielu banków, za pomocą opcji Rapid Pay, mogą wypłacić środki w przeciągu 10 minut)
 • płatność mobilna BLIK
 • karty płatnicze (VISA/Mastercard)
 • Google Pay i Apple Pay
 • portfele internetowe: PayPal, Plix (były Paymenticon)

Bukmacher chwali się opcją błyskawicznych wypłat w postaci opcji Rapid Pay (wypłata na konto bankowe do 10 minut).

Zobacz stronę bukmachera LVbet

6.5. Jak zamknąć konto w LVBET?

Jeśli rzadko obstawiasz zakłady w LVBET i jesteś pewien, że nie wrócisz do gry u nich, warto zamknąć konto i wypłacić środki pieniężne, aby o nich nie zapomnieć i aby bukmacher nie potrącił opłat za brak aktywności.

Jeśli zdecydowałeś się zamknąć konto w LVBET, postępuj według kroków:

 1. Musisz najpierw dokończyć wszystkie rozpoczęte bonusy lub zgłosić ich anulowanie (z poniesieniem konsekwencji tego wyboru). W ten sposób wszystkie środki na koncie będą wolne do wypłaty.
 2. Poczekaj aż wszystkie zakłady zostaną rozstrzygnięte.
 3. Zleć wypłatę wszystkich środków i postępuj zgodnie z wyświetlonymi komunikatami. Czasem może być konieczna ponowna weryfikacja tożsamości, zwłaszcza jeśli kwota wypłaty jest wysoka.
 4. Kiedy pieniądze dotrą na twoje konto finansowe, a stan konta u bukmachera wyniesie zero, napisz do obsługi klienta prośbę o zamknięcie konta.
 5. Bukmacher będzie przechowywał twoje dane z powodów prawnych przez 5-6 lat, a dokładnie do 31 grudnia roku, w którym upływa okres 5 lat.

LVBET Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. ma zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.