SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  Największe wygrane

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Słyszałeś o największych wygranych w historii zakładów? Jeśli nie, to ten artykuł przybliży Ci najgłośniejsze i najciekawsze przypadki.

  Milion dolarów w paczkach banknotów rzucone luzem Matematycy mają sposób na
  bukmacherów, fot. ShutterStock

  Gang matematyków w Polsce

  Na pewno wielu z was słyszało o matematykach, którzy niemal rozbili TotoMix’a. Część z nich grała surebety! Dziś już nie ma takich możliwości ze względu na szybszy przepływ informacji.

  Inni którzy również osiągnęli wielki sukces w latach 90. grali źle oszacowane wysokie kursy. Zwykle w postali AKO lub rozpisów. Wybierali kilka zdarzeń i puszczali systemem blokowym, który tworzył różne kombinacje AKO ze zdarzeń.

  Gang Hole-in-One (1991)

  Ręka golfisty stawia piłeczkę na podstawce w trawiastym plenerze Znajdź mało popularną dyscyplinę
  z przewartościowanymi kursami,
  fot. ShutterStock

  Latem 1991 chłopaki z Essex Paul Simmons i John Carter (były menedżer sklepu z zakładami) podróżowali po wyspach brytyjskich szukając niezależnych sklepów zakładowych, które mogłyby im dać kursy na to, że trafienie hole-in-one (za pierwszym razem) zdarzy się w 5 turniejach golfa: British Open, Benson & Hedges, Volvo PGA, U.S. Open i European Open.

  Ich badania pokazały, że prawdopodobieństwo trafienia "hole-in-one" w pojedynczym turnieju było nie większe niż kurs dziesiętny @2.0, ale wciąż byli w stanie dostać kurs nawet 101 na wystąpienie tego zdarzenia. Udało im się postawić kilka dubli, trebli i akumulatorów (że zdarzy się to we wszystkich 5 turniejach) stawiając dwucyfrowe kursy.

  Okazało się, że we wszystkich 5 turniejach były "hole-in-one" i kiedy Hiszpan Miguel Angel Jimenez zanurzył w dołku pierwszą piłkę w turnieju the European Open, wygrana Simmona and Cartera wyniosły w sumie ponad £500,000 nie licząc 12 bukmacherów, którzy im nie zapłacili, deklarując bankructwo lub nie wznawiając zezwolenia na zakłady.

  50-pensowy milioner (2008)

  Fred Craggs z Yorkshire stał się prawdopodobnie pierwszym brytyjskim zakładowym milionerem wygrywając 1 milion funtów stawiając 50 pensów (0,5£) w sklepie lokalnego bukmachera w lutym 2008.

  Craggs, który żyje pod Thirsk, świętował swoje 60. urodziny w dniu, w którym odkrył, że postawił największy sklepowy zakład akumulowany z kursem dziesiętnym ponad 2,000,000. Jego 8 koni, na które postawił, startowało od konia zwanego "Isn't That Lucky" (Czy to nie jest szczęście), a kończyło na koniu "A Dream Come True" (Marzenie się spełnia).

  Zdumiewająco Craggs nie miał pojęcia, że wszystkie jego konie wygrały dopóki nie odwiedził innego sklepu bukmachera, w pobliżu swojego domu w Bedale, następnego dnia gdzie powiedziano mu, że jego zakład, który uważał za bezwartościowy, zrobił z niego milionera!

  Przedstawiciel bukmachera, Graham Sharpe, powiedział: "To najbardziej zdumiewający zakład jaki kiedykolwiek został postawiony od kiedy nasze sklepy stały się legalne w 1961 roku."

  Nazwa bukmachera została ocenzurowana z uwagi na ustawę hazardową w Polsce.

  Literatura:

  The Biggest Betting Coups in History

  Zobacz też:
  Najlepsi bukmacherzy
  Bukmacherzy dla polskich graczy
  Zakłady pojedyncze czy AKO?

  Ostatnia aktualizacja: 16.08.2018

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (0)


  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top