W systemie stawkowania stały profit zwiększasz stawki kolejnych zakładów tak, aby wygrać stałą kwotę po każdym zakładzie. System warto stosować tylko w krótkim okresie czasu, z uwagi na jego wady.

Kobieta w garsonce wykłada cztery równe stosy banknotów na stół

Stały zysk po każdym zakładzie jest progresją z rosnącymi stawkami.
fot. Shutterstock (88673098)

1. Co to jest stały profit?

Stały profit jest systemem progresywnym. Polega na stawianiu serii zakładów. Ustala się na początku wartość profitu, jaki chcemy uzyskać. Jeśli pierwszy zakład jest przegrany, stawiamy kolejny. Po każdej porażce zwiększa się kwotę następnego zakładu tak, aby odzyskać cały stracony w serii kapitał i uzyskać określony profit, który jest wielkością stałą.

Stały profit ma bardzo podobne parametry w stosunku do systemu płaskiej stawki. Podobne wartości spodziewanego kapitału końcowego, ryzyka bankructwa a nieco mniejsze ryzyko. Prawdopodobieństwo nie zrobienia profitu jest dla słabych graczy nieco większe w porównaniu do stałej stałej stawki, a nieco większe dla lepszych graczy.

Porównanie z innymi systemami pokaże ci konkretne wartości parametrów.

2. Modyfikacje systemu stały profit

Procent zysku

W tej modyfikacji możemy sobie ustalić jaki procent zysku chcemy uzyskać (w tym przykładzie 70%). Następnie należy policzyć w zależności od ilości granych poziomów jak rozdzielić procentowo budżet na każdy z poziomów, aby uzyskać wymagany profit po sukcesie na danym poziomie.

Z góry zakładamy sobie cel, którym jest powiększenie kapitału o 70%. Przeznaczamy na grę określoną pulę pieniędzy którą dzielimy na trzy części według schematu:

24%, 31% i 45%.

Wartości te powstają z rozwiązania równania układu 2 równań z 2 niewiadomymi (skąd się biorą można wydedukować z omawianego przykładu):
k^2*p1*-p1=0,7 ; k^2*p2-p2-p1=0,7 → p1=0,2(3) , p2=0,3(1);
gdzie
k – obstawiany kurs,
p1 – pierwszy procent kapitału,
p2 – drugi procent kapitału.

Gramy kupony z kursem 1.6 (3 poziomy) lub 2.0 (2 poziomy).

W przypadku porażki na danym etapie przechodzimy do kolejnego. Trafiając na danym etapie gramy jego drugi poziom, czyli kolejny kupon za całą poprzednią wygraną.

W tym przypadku trafiając dwa kupony pod rząd (przy kursie 2.0) lub trzy kupony (dla kursu 1.6) otrzymujemy zysk wynoszący ok. 70% zainwestowanej puli.

Symulacja dla puli wynoszącej 100j i AKO równego 2.0:
1 etap 1 poziom 24j – 48j
1 etap 2 poziom 48j – 96j (96j – 24j= 72j zysku).
W przypadku porażki gramy kolejny etap
2 etap 1 poziom 31j – 62j
2 etap 2 poziom 62j – 124j (124j – 31j – 24j = 68j zysku).
I analogicznie przy porażce ostatni etap. Trafiając dwa razy pod rząd notujemy około 70% zysk.

3. Wady i zalety systemu stały zysk

System stały zysk jest systemem progresji, więc posiada wszystkie wady związane z tym systemem – zwiększanie stawek może narazić gracza na bankructwo na każdym etapie gry, niezależnie od ilości kapitału jaką dysponuje gracz.

Zaletą systemu stały zysk jest możliwość zyskania stałych kwot w kolejnych etapach i prostota obliczeń. Czarna seria jest niestety kwestią czasu, dlatego może mieć on zastosowanie tylko do obracania bonusów powitalnych i podobnych promocji.

Szersze porównanie różnych systemów stawkowania możesz zobaczyć tutaj:

Porównanie popularnych systemów stawkowania

 

Polecany bukmacher:

Fortuna Zakład bez Ryzyka do 600 zł Możesz zagrać Piękna Złota pani na żółtym tle wyciąga do ciebie dłoń z uśmiechem trzymając się pod bok

Czy wszystkie wątpliwości zostały wyjaśnione w tym temacie?

Jak możemy poprawić artykuł?

Jeśli chciałbyś dać nam możliwość odpowiedzi, to podaj email:

Dziękujemy za przesłanie opinii.

Komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwyżej oceniane
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.