Komisja Kahnawake odmówiła pomocy

Komisja hazardowa Kahnawake Gaming Commission odmówiła pomocy graczom z Polski, którzy zostali oszukani przez bukmachera Uberlucky.
Sytuacja jest o tyle dziwna, że cała akcja wygląda na zaplanowaną już w 2021 roku, a KGC przyznała im certyfikat “dobrych standardów”.
Mimo pierwotnej deklaracji gotowości do pomocy, wyparli się wszelkiej odpowiedzialności, kierując graczy do bezwartościowej komisji Curacao.

Przypomnę, że w marcu 2023 roku Uberlucky skonfiskował środki pieniężne Polakom.

W maju 2023 marka Uberlucky (należąca do Familypot BV) zostaje oficjalnie zamknięta, wraz z innymi markami takimi jak: AllinCasino, BetZerk, Histakes, Uberlucky. Jest jeszcze kilka marek powiązanych – może warto sprawdzić, czy masz u nich środki pieniężne?

Uważam, że środki graczy Uberlucky przepadły.

Przypominam o zachowaniu zasady ograniczonego zaufania wobec bukmacherów, którzy krótko działają na rynku i nie mają zbudowanej renomy. Najwięcej oszustw i bankructw jest realizowane w ciągu pierwszych 2-3 lat od uruchomienia. W tym przypadku było więcej sygnałów ostrzegawczych, które jednak mogły umknąć uwadze graczy początkujących.

Zaktualizowałem artykuł, w którym uważam, że należy obniżyć zaufanie do komisji Kahnawake Gaming Commission. Zawarłem w nim długi email, w którym podsumowuję błędy Komisji w zakresie nadzoru.

Komentarze

MASZ WŁĄCZONY ADBLOCK :(

Wyłącz proszę AdBlock
dla SureBety.pl
i odśwież stronę.
AdBlock blokuje nie tylko reklamy,
ale także LINKI,
co utrudni Ci nawigację.

Instrukcja jak wyłączyć blokadę reklam.

Nasz Model biznesowy pozwala Ci
korzystać z SureBety.pl za DARMO.
Ale bez reklam
będziemy musieli wprowadzić opłaty od Czytelników.
Nie chcemy tego robić.
Rejestrując się z naszych linków
pomagasz w rozwoju SureBety.pl.
Nie tracisz,
a my możemy zyskać.

Zobacz instrukcję
DZIĘKUJĘ!
Krzysztof ;)

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.