SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  NETELLER

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 3
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  NETELLER jest drugim pod kątem popularności portfelem internetowym, a jednocześnie najlepszym dla graczy zakładów. Możesz za jego pośrednictwem szybko wpłacać/wypłacać pieniądze od/do bukmacherów. Środki z hazardu możesz wypłacić w bankomacie lub płacąc za zakupy kartą przypisaną do konta.

  neteller468x60.gif

  Zarejestruj się w NETELLER

  Fakty dotyczące NETELLER

  NETELLER to brytyjski portfel internetowy założony w 1999 roku, który obsługuje rocznie transakcje o wartości bilionów dolarów. Jest dostępny dla kientów w ponad 200 krajach. Aby się zarejestrować trzeba mieć jedynie ukończone 18 lat, a do weryfikacji wystarczy skan dowodu osobistego, ewentualnie prawa jazdy lub paszportu oraz dokument potwierdzający adres zamieszkania.

  NETELLER należy do spółki Optimal Payments Limited znanej również pod nazwą Paysafe Group, która jest także właścicielem Skrill. Te 2 portfele zmonopolizowały rynek płatności portfeli internetowych na rynku hazardu.

  Strona NETELLER jak i obsługa klienta są dostępne w 16 językach, w tym w języku polskim. Także telefonicznie!

  Wpłaty z NETELLER do bukmacherów są prawie u wszystkich bukmacherów darmowe. Koszty wypłat zazwyczaj też, z tym zastrzeżeniem, że bukmacherzy do darmowej wypłaty wymagają zwykle kilkukrotnego obrotu wpłaconymi środkami i czasem ograniczają ilość darmowych wypłat w miesiącu.

  UWAGA:
  NETELLER i Skrill blokują płatności do bukmacherów wymienionych w Rejestrze Domen Niezgodnych z Ustawą. U tych bukmacherów trzeba skorzystać z innej metody płatności.

  Sponsoring

  W sezonie 2014/2015, NETELLER był sponsorem londyńskiej drużyny piłkarskiej Premier League - Crystal Palace Football Club.

  Zalety NETELLER

  • najlepsza obsługa klienta na rynku portfeli internetowych - wiele kanałów, szybko i rzetelnie odpowiadają
  • bardzo szybkie wpłaty do bukmacherów: wystarczy wpisać tylko nr rachunku i sześciocyfrowy identyfikator bezpieczeństwa
  • 16 metod wpłat dla klientów z Polski
  • dostępne 19 walut
  • możliwość wypłaty w dowolnym bankomacie dla posiadaczy karty
  • otrzymywanie środków jest darmowe
  • dostępny program lojalnościowy można różne nagrody wybierać w zamian za punkty
  • bardzo ładna szata graficzna oraz przejrzysty interface po zalogowaniu
  • dostępna weryfikacja dwuetapowa 
  • dostępna wirtualna karta

  Wady NETELLER

  • czasochłonna weryfikacja, która trwa czasami kilka dni i nie zawsze za pierwszym razem akceptują skany dokumentów - warto sprawdzić czy skan jest czytelny i widoczne są wszystkie wymagane informacje (przyspieszy to proces weryfikacji konta)
  • nie opłaca się zakładać konta w walucie PLN, gdyż nie ma możliwości wyboru PLN na karcie plastikowej czy wirtualnej
  • wysoka opłata za wypłatę na konto bankowe
  • wysoka opłata za wypłatę kartą w bankomacie
  • w 14. miesiącu braku aktywności konta zostanie naliczona opłata administracyjna

  Konto VIP w NETELLER

  NETELLER oferuje swoim klientom 5 różnych poziomów VIP. Przywileje VIP opierają się głównie na mniejszej opłacie za przewalutowywania, większym limitem wypłat z bankomatów oraz lepszej obsłudze klienta w postaci czatu VIP.

  Zalety programu VIP

  NETELLER

  Użytkownicy programu VIP NETELLER mogą korzystać z najbardziej atrakcyjnego doświadczenia i benefitów VIP w branży:

  • Gwarancja ochrony przed oszustwami dla użytkowników VIP:
   NETELLER zwróci Ci 100% wartości w przypadku straty finansowej poniesionej w wyniku nieupoważnionego działania na rachunku.
  • Rachunki wielowalutowe
   Oszczędzaj na opłatach za wymianę waluty i ograniczaj utrudnienia podczas podróży lub zakupów w witrynach międzynarodowych.
  • Chat VIP
   Nasza ekskluzywna usługa Chat VIP jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i możesz z niej skorzystać w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.
  • Wpłaty/wypłaty z rabatem
   Użytkownicy VIP otrzymują eksluzywne rabaty na wpłaty i wypłaty środków pieniężnych. Rabaty są rozliczane miesięcznie.
  • Gwarancja wyższego limitu
   Użytkownicy o statusie Gold, Platinum oraz Diamond VIP otrzymują wyższe limity na wszystkie transakcje.
  • Elastyczne limity transakcji
   Nasze wysokie limity transakcji mogą być jeszcze wyższe w zależności od Twoich potrzeb.
  • Wypłaty następnego dnia
   W przypadku użytkowników o statusie Gold, Platinum oraz Diamond VIP wypłaty przelewem bankowym są realizowane następnego dnia roboczego (właściwego dla Zjednoczonego Królestwa).
  • Dzienny limit na wypłaty z bankomatu
   Użytkownicy o statusie Gold, Platinum oraz Diamond VIP mogą wypłacić do 3300 USD na 24 godziny. Użytkownicy o statusie Bronze i Silver mogą wypłacić do 1000 USD na 24 godziny.
  • Niższe opłaty za wymianę waluty
   Użytkownicy NETELLER o statusie VIP mogą zaoszczędzić na opłatach za wymianę waluty w odniesieniu do wszystkich transakcji związanych z wymianą waluty.
  • Punkty lojalnościowe z okazji rocznicy
   Za każdy rok korzystania z rachunku NETELLER otrzymasz od nas dodatkowe punkty lojalnościowe.
  • Menedżer sprawujący opiekę nad Twoim rachunkiem VIP
   Twój osobisty menedżer VIP udzieli Ci odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości w Twoim języku.
  • Punkty lojalnościowe
   Zdobywaj punkty za zrealizowane transakcje i wymieniaj je na gotówkę.

  Program lojalnościowy w NETELLER

  Program lojalnościowy polega na zbieraniu punktów poprzez robienie przelewów w systemie NETELLER.

  Za każdego przelanego 1$ otrzymujesz 1 punkt. W sklepie, w którym możesz zamieniać punkty na nagrody znajduje się bardzo wiele różnych produktów. Program jest tak pomyślany, że aby uzyskać jakąkolwiek nagrodę, trzeba zrobić przelewy na sumaryczną kwotę co najmniej kilkunastu tysięcy dolarów.

  Pełna lista dostępnych produktów w zamian za punkty dostępna jest dla zalogowanych użytkowników w dziale nagrody po uprzednim zaakceptowaniu regulaminu promocji.

  Bezpieczeństwo NETELLER

  Optimal nie przekazuje żadnych Twoich danych osobowych osobom trzecim, z wyjątkiem ograniczonego katalogu wymienionych poniżej okoliczności, zgodnie z obowiązującym prawem lub za Twoją wyraźną zgodą. Osoby trzecie są ograniczone przepisami prawa lub umową w zakresie korzystania z informacji w celach dodatkowych, innych niżcele, dla których zostały ujawnione.

  1. Spółka Optimal przekazuje dane firmom, które pomagają jej w realizacji zlecanych przez Ciebie transakcji i chronią transakcje jej użytkowników przed oszustwami, na przykład przekazując numer Twojej karty kredytowej usługodawcom wyszukującym numery zgubionych lub skradzionych kart kredytowych. Ponadto, jeżeli masz ujemne saldo i zaległości wobec spółki Optimal, może ona przekazać dane firmom zajmującym się przetwarzaniem danych, w tym firmom windykacyjnym.
  2. W celu ułatwienia spółce Optimal sprawdzania lub współpracy przy sprawdzaniu oszustw i innej nielegalnej działalności lub ułatwienia jej sprawdzania potencjalnych naruszeń Warunków korzystania, Optimal może ujawnić dane osobowe osobom trzecim, jeśli uzna, że jest to uzasadnione i właściwe.
  3. Optimal ujawnia dane w odpowiedzi na wezwanie sądu, tytuł prawny, nakaz sądowy, egzekucję, zajęcie, nakaz wyznaczonego przez sąd syndyka lub inne równorzędne środki prawne, łącznie z wezwaniami stron postępowania cywilnego.
  4. Optimal ujawnia informacje Twoim pełnomocnikom i przedstawicielom prawnym (takim jak posiadacz udzielonego przez Ciebie pełnomocnictwa lub wyznaczony kurator).
  5. W celu oceny i weryfikacji tożsamości następujące informacje mogą być przekazywane sprzedawcom, którym przekazujesz lub od których otrzymujesz środki: imię i nazwisko, numer rachunku, jurysdykcja, kod pocztowy, adres e-mail i/lub adres IP (o ile takie informacje są znane).
  6. Spółka Optimal ujawnia informacje swoim usługodawcom zarządzającym w jej imieniu różnym i programami marketingowymi. Twoje dane osobowe są przekazywane zgodnie z zasadami rygorystycznego kodeksu poufności. Jeżeli Optimal przekazuje Twoje dane usługodawcy w innym kraju, upewnia się, że ten usługodawca zgadza się na stosowanie tego samego poziomu ochrony, który jest wymagany w stosunku do danych przechowywanych w Wielkiej Brytanii, i na wykorzystywanie danych wyłącznie w celu świadczenia usług spółce Optimal.
  7. Tak jak w każdej branży, istnieje możliwość, że w przyszłości spółka Optimal zostanie przejęta lub kupiona przez inną firmę bądź połączy się z inną firmą. W przypadku takiego nabycia firma będąca następcą prawnym będzie miała dostęp do danych osobowych przechowywanych przez Optimal, wraz z danymi o rachunku klienta, lecz będzie nadal związana niniejszymi zasadami prywatności, chyba że zostanie to zmienione zgodnie z postanowieniami sekcji C powyżej.
  8. Optimal przekazuje Twoje dane swojej spółce macierzystej, spółkom zależnym i spółkom joint venture w celu koordynowania świadczonych Ci usług i egzekwowania swoich Warunków korzystania.

  Moja opinia o NETELLER

  NETELLER jest drugim co do popularności portfelem internetowym po Skrill. Z punktu widzenia użytkownika NETELLER jest on moim zdaniem numerem 1. Jego jakość supportu bije na głowę Skrill, mamy szersze możliwości wpłat i wirtualną kartę zaraz po założeniu konta i zrobieniu depozytu.

  Na początku mojej przygody z NETELLER miałem konto założone w PLN. Zrobiłem zakupy w polskim sklepie internetowym, płacąc wirtualną kartą NETELLER. Po dokonaniu transakcji naliczono mi kilkanaście złotych więcej. Okazało się, że naliczono mi 5,9% wartości transakcji za przewalutowanie z PLN na EUR oraz z EUR na PLN. Nie byłem z tego powodu zadowolony.

  Dlatego NIE polecam zakładania konta NETELLER w walucie PLN. Lepiej wybrać EUR lub GBP (+konta bukmacherów w EUR lub GBP +ewentualnie Skrill w PLN dla bukmacherów z polską walutą) i karta do konta w tej samej walucie.

  Jeśli miałbym dziś zakładać nowy portfel internetowy, to bez wahania wybrałbym NETELLER, który jest lepszy od Skrill.

  Rejestracja w NETELLER

  Twoje konto NETELLER będzie przypisane do adresu email, który podasz.

  • Kliknij poniższy baner lub link
  • Kliknij duży przycisk "Zarejestruj się za darmo"
  • Wprowadź swój adres email, wybierz walutę konta NETELLER
  • Uzupełnij swoje szczegółowe dane

  neteller468x60.gif

  Zarejestruj się w NETELLER

  Zobacz też:
  Porównanie portfeli internetowych
  Skrill
  Weryfikacja konta

  Ostatnia aktualizacja: 18.07.2017

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 3
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (29)  • (50)
   26-04-2017 13:36 (śr)

   Muszę zasmucić Lewaków z sts itp :)

   Skrill póki co nie współpracował z żadnym bukiem do wykrywania kont.

   Zbyt dużo przerobiłem sytuacji by nie wyciągnąć takich wniosków.

   Jedynym podejrzanym tutaj mógłby być WH , ale tego nie wiem.

   Jeśliby współpracowali to stracą poważną część dochodów i nie są do końca głupi żeby tak robić.

   Jedynie suma na koncie w buku  ponad 50k, mogłaby doprowadzić do takiego ryzyka.

   Betano miało tutaj w opisie ,że współpracuje ze Skrill a ja Wam powiem od razu na dzień dobry ,że tak nie było :)

   Tylko co to zmienia skoro nie działają :(

   Będzie chciał Skrill współpracować to skończy się Multikontowanie , ale również oni stracą poważną część dochodów...

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 217.99.**.***
   25-04-2017 21:02 (wt)

   Tak to jest teraz jeden i ten sam podmiot. Dlatego twoje multikonta zostaną niebawem zablokowane!

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 88.156.**.**
   25-04-2017 14:18 (wt)

   W jaki sposób mogę zasilić swoje konto Neteller w walucie EUR z konta w banku Pekao S.A. również w walucie EUR? Chodzi mi o szybki przelew. Gdy próbuję wykonać transakcję system automatycznie przelicza mi kwotę na PLN.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 87.246.***.***
   10-04-2017 12:48 (pon)

   Czy Neteller współpracuje z bukami jak Skrill w sprawie wykrywania multikont?

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 83.9.***.***
   13-03-2017 19:36 (pon)

   i bardzo dobrze! Skończą się oszustwa i wyłudzenia bonusowe!

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 188.146.*.***
   13-03-2017 16:53 (pon)

   To załóż konto w euro 

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (50)
   13-03-2017 15:52 (pon)

   Skrilla to ja mam 8lat.

   Opłaty wzrosły wielokrotnie na skrill.

   Na Netller byłem zmuszony z pewnego buka wypłacać.

   Nikomu nie można Netllera polecić w Naszej walucie, chyba że ma zamiar przegrywać tylko kase.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (9)
   13-03-2017 12:44 (pon)

   Mając konto w innej walucie niż PLN wypłacając pieniądze z polskiego bankomatu i wybierając opcję przy wypłacie z przeliczeniem na złotówki to następuje przeliczenie po kursie banku (najczęściej złodziejskim)

   Np. mi kiedyś przy wypłacie bank z przeliczeniem zaproponował 3,9 zł za euro a neteller przeliczył po ok 4,25 przy kursie uśrednionym 4,35 (już z prowizją za przewalutowanie). Tak więc wypłacajcie tylko bez przeliczenia na PLN, wtedy kwota w PLN zostanie przewalutowana przez neteller czy skrilla po w miarę normalnym kursie

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top