Bukmacher Betclic

Betclic to znany w Europie bukmacher, który wrócił do Polski w 2019 roku. Przyciąga nie tylko bardzo dobrymi kursami na zakłady bukmacherskie, ale przede wszystkim wyjątkowo atrakcyjnym Bonusem Powitalnym dla nowych i ciekawymi promocjami dla obecnych klientów.

Od 11 marca do odwołania podatek w wysokości 12% NIE będzie odliczany od stawki Gracza, a bukmacher weźmie go na siebie.
Na zakłady pojedyncze i akumulowane, przedmeczowe i na żywo, bez limitu kursów na wszystkie dyscypliny sportowe.
Nie dotyczy zakładów systemowych i gier karcianych.

Uradowany mężczyzna w garniturze i koszulce na kanapie na tle salonu z książkami pokazuje aplikację Betclic w telefonie i czerwony napis Betclic bez podatku

Od 11 marca 2024 Betclic oferuje grę bez podatku obrotowego 12%. Promocja miała obowiązywać przez miesiąc. Na razie została przedłużona do odwołania, więc może się skończyć w każdym momencie. Jest to bardzo korzystna oferta dla graczy na polski rynek.

Dla nowych graczy także:
Zakład bez ryzyka do 50 PLN

Bez minimalnego kursu. Bez warunków.

Zobacz stronę bukmachera Betclic

1. Wiarygodność Betclic

1.1. Dane firmy

Biały napis Betclic na soczyście czerwonym tle

Logo bukmachera Betclic

Zakłady bukmacherskie Betclic wróciły do Polski  w 2018 roku, stając się dziesiątym legalnym bukmacherem.

Właścicielem Betclic jest firma BEM Operations Limited (maltański Rejestr Spółek: numer C70387, NIP: 7010914076), której siedziba znajduje się na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema 1551.

BEM Operations Limited działa w Polsce poprzez swojego przedstawiciela Gaming in Poland Sp. z o.o. (KRS 759388, NIP 8971861619) z siedzibą przy ul. Zwycięskiej 20A/204, 53-033 Wrocław.

Betclic.pl to w pełni legalny bukmacher, który działa na podstawie licencji Ministerstwa Finansów z dnia 26 września 2018 roku (numer licencji PS4.6831.11.2017).

Jeszcze w listopadzie 2018, na stronie Ministerstwa Finansów, podany był inny przedstawiciel Betclic zakłady bukmacherskie, związany z działalnością budowlaną: Pejot 1 Sp. z o.o. (KRS: 0000573383).

1.2. Historia Betclic

Bukmachera Betclic (NIE mylić z BetClick) założył w Londynie Francuz Nicolas Béraud dnia 20.07.2005 roku. Zainwestował 3 mln EUR.

W 2008 roku Mangas Gaming kupił 75% udziałów Betclic za 50 mln EUR. W 2009 roku spółka kontrolowana przez państwo Monako wykupiło 50% udziałów w Betclicu stając się liderem na rynku francuskim pod względem obrotów.

W 2009 roku Betclic wykupił pakiet większościowy w bet-at-home.com AG (za ok. 38,2 mln EUR) oraz cały Expekt.com Ltd (za 125 mln EUR). W listopadzie 2010 roku nastąpił rebranding: Mangas Gaming zmienił nazwę na Betclic Everest Group.

31 maja 2016 poker Betclic połączył się z poker roomem Everest Poker.

Międzynarodowa marka Betclic zrzesza już 6 dużych marek hazardowych. Oferuje zakłady bukmacherskie, zakłady na wyścigi konne, poker i kasyno. Grupa ma swoje siedziby w takich miastach jak Sliema (Malta), Bordeaux (Francja), Lizbona (Portugalia) i Sztokholm (Szwecja).

1.3. Wiarygodność Betclic

Od 13 czerwca 2017 międzynarodowy ranking wiarygodności SBR przyznał marce Betclic dobrą ocenę na poziomie B- . Skala rankingu rozciąga się od A+ (najlepszy) do F (najgorszy).

Betclic współpracuje z Barclays – jednym z największych banków w Europie.

Betclic jest bukmacherem, który zarządza ogromnym kapitałem (nie ma obaw o wypłacalność). Działa na całym świecie, ale w zakresie krajowych licencji jest obecny w takich państwach jak:

 • Francja (Betclic Enterprises Limited)
 • Wielka Brytania
 • Włochy
 • Portugalia
 • Wybrzeże Kości Słoniowej

1.4. Betclic o sobie

Bukmacher mówi o sobie w 2022 roku następująco:

Betclic to legalny bukmacher, a także czołowa europejska marka. Od wielu lat operator jest liderem rynku we Francji i Portugalii.

Firma, która dla polskich graczy jest dostępna od 2019 roku, stawia na wspieranie polskiego sportu poprzez sponsoring wielu klubów z naszego kraju. Betclic jest bukmacherem nowoczesnym, wyróżniającym się w swojej komunikacji w mediach społecznościowych i dostarczaniu klientom oraz widzom interesujących treści, ale przede wszystkim wysokich kursów i interesującej oferty bukmacherskiej.

1.5. Ambasadorzy

We wrześniu 2023 roku Karolina Kowalkiewicz (15-7-0) i Mateusz Gamrot (22-2-0) dołączyli do ambasadorów marki Betclic. Dla niewtajemniczonych są oni jednymi z liderów polskich zawodników MMA (mieszane sztuki walki). Ich klasę potwierdza udział w międzynarodowej gali walk pod egidą organizacji UFC. Jest to spójne z wizerunkiem betclic na polskim rynku – bukmacher sponsoruje także galę walk Fame MMA w Polsce.

 

W 2023 roku Jarosław Jarząbkowski (pseudonim PaczaBiceps) rozpoczął współpracę z Betclic w roli ambasadora. Jest on jednym ze światowych liderów e-sportu na świecie w grze Counter Strike: Global Offensive.

 

Betclic sponsorował także mniejsze wydarzenia kulturalne:

 • freestyle’ową Bitwę o Południe,
 • SnowFest Festival,
 • Polish Lech Hip-Hop Festival,
 • SBM FFestival
 • i galę POPKILLERY.

oraz imprezy motoryzacyjne:

 • Driftingowe Mistrzostwa Polski x SpeedGames,
 • Speedland Festival.

 

W 2022 roku ambasadorem Betclic został Michał Pol (to jego czwarta współpraca tego typu).

Współpraca została przedłużona na 2023 rok, promując w spotach reklamowych „Zakłady lepsze od innych” (m.in. produkt Boosted Odds, czyli Dopakowane Kursy).

Jak pisze bukmacher:

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych w Polsce, Michał Pol został ambasadorem legalnego bukmachera Betclic. Współpraca operatora z cenionym ekspertem będzie obejmować nie tylko sam wizerunek dziennikarza, ale także wiele aktywności w social mediach.

Michał Pol jest czołowym dziennikarzem sportowym w Polsce. Ponad 20-letnie doświadczenie w mediach zbierał podczas obecności przy najważniejszych sportowych wydarzeniach w naszym kraju, ale i na świecie. Relacjonował spotkania piłkarskich mistrzostw Europy czy świata, ale także Igrzysk Olimpijskich. Jest laureatem prestiżowej nagrody Grand Press Digital, autorem biografii Władysława Kozakiewicza „Nie mówcie mi jak mam żyć!” oraz „Encyklopedii Piłki Nożnej”. Jest także jednym z czterech założycieli „Kanału Sportowego” na platformie YouTube.

 

W latach 2007-2017 obstawianie w Betclic polecał Mateusz Borek (zdobywca piłkarskich Oskarów w latach 2001, 2003, 2004 oraz wybrany przez czytelników dziennika FAKT najlepszym komentatorem sportowym 2007 roku, Osobowość Mediów 2014 według DMS).

W Europie grę w Betclic polecali także:

 • Marcel Desailly (francuski betclic)
 • Kiko Navarez i Deco (hiszpański betclic)
 • Manuel Rui Costa, Arrigo Sacchi (włoski betclic)
 • Stefan Effenberg , Thomas Berthold (niemiecki betclic)

1.5. Sponsoring ligowy

W czerwcu 2024 Betclic ogłosił rozpoczęcie 4-letniej współpracy: bukmacher zostanie sponsorem strategicznym pierwszej, drugiej i trzeciej ligi polskiej. Umowa obejmuje zmianę nazwy lig, które będą się nazywały kolejno Betclic 1. Liga, Betclic 2. Liga oraz Betclic 3. Liga. Umowa ma obowiązywać od 1 lipca 2024 do końca sezonu 2027/28. Betclic informuje, że jest to największa umowa sponsoringowa w historii klubowych rozgrywek organizowanych przez PZPN (obejmie mecze 108 klubów piłkarskich w ramach wymienionych lig).

Dla polskiego futbolu jest to znaczący zastrzyk gotówki, niezbędny do rozwoju w świecie wysokiej konkurencji piłkarskiej:

Dzięki współpracy z firmą Betclic rozgrywki 1, 2 oraz 3. ligi mają niepowtarzalną szansę, aby wejść na wyższy poziom organizacyjny. Skorzystają na tym kluby występujące w tych rozgrywkach, jak również Polski Związek Piłki Nożnej. Ogromnie cieszy nas nie tylko bezprecedensowa skala sponsoringu, obejmująca aż trzy poziomy rozgrywkowe, ale także wspólnie wypracowana z marką Betclic strategia, obejmująca uatrakcyjnienie produktu na wielu poziomach – powiedział Łukasz Wachowski, Sekretarz Generalny PZPN.

Jest to zbieżne z trendem “No logo”, o którym pisze Naomi Klein, dotyczącym zawłaszczania kultury przez duże korporacje. 

Na zdjęciu pamiątkowym najbardziej zadowolony jest przedstawiciel bukmachera Betclic:

Trzech panów podpisuje umowę na tle ścianki reklamowej Betclic

Od lewej: Marcin Janicki (prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej), Bartłomiej Płoskonka (country manager Betclic Polska) i Łukasz Wachowski (Sekretarz Generalny PZPN).

Betclic pozostaje także otwarty w zakresie sponsoringu każdego klubu 4. ligi rozgrywkowej w Polsce.

Dla graczy zakładów bukmacherskich oznacza to, że w Betclic możesz się spodziewać różnego rodzaju (wyjątkowych) promocji, obejmujących rozgrywki 1. , 2. i 3. ligi polskiej:

Betclic już od kilku lat angażuje się w rozwój sportu w Polsce. Jako sponsor jesteśmy aktywni nie tylko w piłce nożnej. Wyróżnikiem naszej marki w tym zakresie jest duże zaangażowanie i kreatywne podejście do działań sponsoringowych. Wybraliśmy własny kurs w komunikacji marketingowej i niezwykle istotne jest dla nas aktywizowanie kibiców poprzez liczne inicjatywy i ciekawe projekty. Fani mogą wyczekiwać z naszej strony atrakcji w mediach społecznościowych, ale także obecności na stadionach oraz w swoich miastach. Jeszcze przed startem sezonu rozpoczniemy nową kampanię wizerunkową, w której nasze zaangażowanie w polski futbol będzie odgrywać główną rolę. – mówi Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska

1.6. Sponsoring klubowy

W październiku 2023 Betclic ogłosił, że został Oficjalnym Partnerem klubów:

 • Stal Mielec,
 • Warta Poznań,
 • Puszcza Niepołomice.

W lipcu 2023 Betclic został sponsorem strategicznym klubu polskiej ekstraklasy — Ruch Chorzów.

W czerwcu 2023 roku Betclic został oficjalnym bukmacherem partnerskim UFC w Polsce, we Francji i w Portugalii.

W 2022 roku legalne zakłady bukmacherskie Betclic wspierają w Polsce następujące ligi i drużyny:

 • Polska siatkówka (oficjalny sponsor)
 • Piast Gliwice (Mistrz polskiej Ekstraklasy 2018/19) – sponsor główny w sezonach 2019/20, 2020/21 i 2021/22
 • reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn – oficjalny sponsor

Logo bukmachera pojawi się na koszulkach piłkarzy, a kibice tych drużyn będą mogli liczyć na dodatkowe promocje.

 

Od lipca 2020 bukmacher jest Oficjalnym Sponsorem federacji FAME MMA (do 2025 roku) oraz HYPE MMA. Umowa zapewnia im wyłączność w branży zakładów bukmacherskich.
W sierpniu 2020 Betclic jest sponsorem walk na gołe pięści, bez podziału na kategorie wagowe, w ramach gali GROMDA.

Betclic był także sponsorem głównym w sezonie 2019/20 dla Lechii Gdańsk (drużyna ta to zwycięzca Pucharu Polski 2018/19 oraz Superpucharu Polski 2018/19).

W latach 2010-2012 bukmacher sponsorował Juventus Turyn i Olympique Marsylia.

W 2009 roku (przed ustawą hazardową 2010) Betclic był sponsorem strategicznym Lecha Poznań.

2. Oferta

Bukmachera Betclic wyróżniają trzy elementy:

 1. Bardzo dobre kursy.
 2. Zaawansowana aplikacja mobilna.
 3. Zakłady specjalne.
Menu górne ogólne z lewym menu Popularne i Sport oraz ofertą i koszykiem zakładów po prawej

Strona główna betclic w 2024 roku

Zobacz stronę bukmachera Betclic

2.1. Bardzo dobre kursy

Betclic postanowił wyróżnić się na rynku m.in. bardzo dobrą ofertą kursów. Faktycznie zdarzają się rynki, w których marża bukmachera wynosi zaledwie 3%.

Trzeba jednak wiedzieć, na jakim rynku szukać tak dobrej oferty. Marża (bez podatku 12% oczywiście) na rynkach przedmeczowych wynosi:

 • na głównych rynkach piłki nożnej 4-6%
 • na 3-drogowych kursach meczu 1X2 oraz 6-8%
 • na kursach 2-drogowych typu poniżej/powyżej (standardem w branży jest marża 7-8%)
 • na mniej popularnych rynkach piłki nożnej marża jest dużo większa (9-11% dla 1X2 i poniżej/powyżej)
 • tylko 3% marża na rynku tenisa ziemnego ATP i WTA (standard 5-7%), 6% dla Challengerów (standard 8-9%) i 7% dla ITF-ów (standard 8-11%)
 • tylko 4% marża dla WNBA (koszykówka)
 • ok. 7% marża na siatkówkę

W zakładach piłki nożnej na żywo oferta wydaje się być dużo lepsza niż na rynku przedmeczowym, dlatego jeśli twój zakład będzie oferowany LIVE, to czasem warto poczekać z obstawieniem do rozpoczęcia meczu.

Ogólna oferta robi więc wrażenie. Jej przydatność zależy jednak od tego co najczęściej lubisz obstawiać.

2.2. Aplikacja mobilna Betclic

Aplikacja mobilna jest dostępna zarówno na system Android, jak i iOS.

Obsługa apki jest intuicyjna tak dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy. W lipcu 2019 apka ma ocenę w sklepie 4.6 / 5.

Zaletą aplikacji Betclic mobile jest dostęp do wszystkich legalnych funkcjonalności (bez pokera i kasyna) serwisu z poziomu apki, co nie jest standardem u bukmacherów. Aplikację Betclic możesz wykorzystać do obstawiania i jednocześnie oglądania meczu na żywo ze swojego urządzenia mobilnego dzięki Betclic TV (sprawdź Betclic TV w serwisie Betclic).

Biała komórka z wyświetloną stroną betclic z napisem powyżej Graj gdzie chcesz i jak chcesz

Bukmacher uważa, że jego aplikacja jest jedną z najlepszych na polskim rynku

2.3. Zakłady specjalne

Od 2024 roku betclic zamierza przyciągnąć graczy i wyróżnić się na rynku bukmacherskim poprzez coraz większą ilość zakładów specjalnych.

Gracze mogą znaleźć zakłady na:

 • influencerów (np. dot. kanału Zero Stanowskiego),
 • kulturę (np. nagrody filmowe i muzyczne)
 • nietypowe wydarzenia sportowe (awans reprezentacji),
 • politykę (np. wybory prezydenckie),
 • rozrywkę (np. taniec z gwiazdami).
Lista kategorii zakładów specjalnych po lewej z wybraną opcją Oskary 2024 na środku i menu obstawienia zakładu efektów specjalnych po prawej

Betclic oferuje wiele kategorii zakładów specjalnych a w każdej z nich wiele rodzajów zakładów

3. Zakłady bukmacherskie Betclic – promocje

3.1. Bonus powitalny Freebet do 50 PLN

W Betclic bonus powitalny możesz otrzymać w 4 krokach:

  1. Kliknij link Zarejestruj się i postępuj zgodnie ze wskazówkami.
  2. Wpłać depozyt (najlepiej od 10 PLN do 60 PLN) i obstaw swój pierwszy kupon (wybierz taki, aby nie został anulowany!)
  3. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot 0.88*stawka (np. 0.88*56,82 PLN = 50 PLN) aż do kwoty 50 PLN. Jeśli wygrasz, zachowujesz swoją wygraną.
  4. Aby wypłata była możliwa, musisz spełnić warunki obrotu (w tej promocji nie ma takiego wymogu) i przejść pozytywnie weryfikację tożsamości.

Zobacz stronę bukmachera Betclic

3.2. Misje

Promocja “Misje” jest nowinką na rynku polskim, którą zaproponował betclic od 13 czerwca 2022.

Bukmacher proponuję Ci wyzwania i zadania do wykonania. W nagrodę możesz liczyć na różnego rodzaju freebety i bonusy.
Możesz regularnie sprawdzać czy są dostępne dla ciebie nowe misję albo ustawić powiadomienia (zgoda na powiadomienia marketingowe jest w Ustawieniach konta) i wtedy otrzymasz informację od bukmachera, gdy tylko uruchomi nowe zadanie.

3.3. Promocja Multi+

Dla fanów zakładów akumulowanych przygotowano promocję Bonus Multi+.

Jeśli twój kupon będzie się składał z minimum 5 zdarzeń, to masz szansę na dodatkowy mnożnik.
Liczą się tylko te zakłady, przy których pojawia się opcja Multi+.

Tabela pokazująca od 5 zdarzeń z bonusem +5% aż do 21 zdarzeń z bonusem +120%

Wysokość przyznawanego bonusu a ilość zdarzeń na kuponie AKO, Źródło: Betclic.pl (od stycznia 2022)

Aby kurs zdarzenia mógł być wliczony do promocji, musi wynosić przynajmniej 1.20.
Maksymalna wartość bonusu wynosi 10,000.00 PLN.
Zakłady systemowe NIE wliczają się do promocji.

Jeżeli któryś z meczów zostanie anulowany, to obniża on ilość rozstrzygniętych zdarzeń na kuponie i tym samym obniża wartość przyznanego bonusu Multi+.

3.4. BOOST

Możesz liczyć, że wybrane kursy najważniejszych wydarzeń zostaną zwiększone.

Czarny napis „Czym jest BOOST” i tekst na białym tle.

Wizualizacja promocji Betclic BOOST może wprowadzać w błąd, bo wyraźnie widać, że podniesiony kurs tworzy wewnętrzny surebet, dlatego trzeba się wczytać w Regulamin, gdzie jest określona np. max. stawka na zakład, Źródło: Betclic.pl

Aby śledzić okazje, warto dodać Betclic do śledzenia na portalach społecznościowych i zezwolić na powiadomienia w przeglądarce.

Wielkość limitów stawek nie jest jeszcze znana, bo bukmacher wystartował dopiero 6 lipca 2019.

3.5. SUPER KURSY

Każdego dnia Betclic zaproponuje wybrane wydarzenia (w formie zakładów pojedynczych lub AKO) z bardzo niską marżąbliską 0%, a w przypadku zakładów AKO nawet ujemną!

Co najbardziej interesujące, w odróżnieniu od np. “Hitu Dnia” STS, w Betclic gracze będą mogli łączyć wydarzenia specjalne na jednym kuponie!

“SUPER KURSY” to głównie zakłady na piłkę nożną, ale także inne dyscypliny, m.in. siatkówkęhokejkoszykówkę czy nawet futbol amerykański i baseball.

Strona oferty SUPER KURSY. Na górze napis „Super kursy”, niżej nazwy drużyn, daty i kursy.

Super kursy obejmują nie tylko zakłady piłki nożnej, ale taką ikonkę dyscypliny akurat dobrali

3.6. Anuluj zakład

Jeśli po postawieniu odkryłeś, że popełniłeś błąd, Betclic daje Ci możliwość jego anulowania do 2 minut po postawieniu.
Ważne – możesz anulować maksymalnie 5 kuponów dziennie, przy czym zdarzenie z danego meczu może być anulowane TYLKO RAZ
Przykład: Jeśli anulowałeś kupon z typem na wygraną Realu, nie możesz anulować innych kuponów, zawierających typ na ten mecz.

3.7. Edytuj zakład

Jeśli po postawieniu kuponu uświadomiłeś sobie, że chciałbyś dodać do niego inne zdarzenia, masz możliwość jego edycji.
Warunek – minimalny kurs nowych typów @1,10, muszą one dotyczyć innych wydarzeń, bonus w ramach Multi+ nie zostanie powiększony, maksymalna ilość dodanych zdarzeń to 30.
 

4. Zalety Betclic

 • strona po polsku, z polską obsługą klienta (czat 8:00-24:00, email 24h)
 • bardzo wysoka wiarygodność bukmachera
 • betclic jest członkiem EGBA
 • bardzo dobre kursy na głównych rynkach przedmeczowych różnych dyscyplin oraz w zakładach na żywo
 • bogata oferta zakładów przedmeczowych pod względem ilości spotkań i oferowanych zakładów na każde zdarzenia
 • bogata oferta zakładów na żywo
 • szeroki wybór dyscyplin, w tym wyścigi konne i esporty
 • atrakcyjna Oferta Powitalna bez ryzyka
 • intuicyjna i przejrzysta strona www
 • zaawansowana aplikacja mobilna
 • wszystkie Regulaminy w jednym miejscu
 • zegar aktywności pokazujący czas spędzony na Stronie z możliwością wyznaczenia limitów czasu, wysokości i ilości stawek
 • potwierdzenia mailowe zakładów i zleceń wypłaty? (taka opcja jest w zagranicznych serwisach)

5. Wady Betclic

 • obsługa klienta długo odpisuje: zaraz po starcie bukmachera czekałem 50h na dosyć prostą odpowiedź emailową
 • wydanie imiennego zaświadczenia o wygranej trzeba zgłosić do 12h od wygranej/wypłaty i odebrać osobiście w siedzibie firmy (Wrocław)
 • opcja szukania (ctrl+F) nie pomaga znaleźć szukanego tekstu na podstronie z Regulaminami (rozwinięcie kilkudziesięciu zakładek pomaga)

Wielkość limitów stawek nie jest jeszcze znana, bo bukmacher wystartował dopiero 6 lipca 2019.

6. Moja opinia o Betclic

Dobrze wspominam moją przygodę z Betclic, jeszcze z czasów sprzed ustawy hazardowej 2010. Po tym jak skończyły mi się środki na koncie, przyznano mi kilka razy bonus reload. Za każdym razem przegrywałem u nich te środki – pewnie dlatego :)

Betclic to typowy soft-buk nastawiony na graczy rekreacyjnych.

Moim zdaniem najciekawiej wypada tam gra na żywo i opcja cashout (chyba najlepszy cashout na rynku polskim).

Gracze z doświadczeniem będą mieli duże bariery, by zarobić na betclicu.
W AKO nie ma opcji uniknięcia podatku przy graniu dubli bądź trebli (taka opcja jest w Fortunie i Totalbecie).

Bonusy i promocje. Interesujące misje, proste warunki.

7. Rejestracja w Betclic

Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 PLN. Minimalna stawka każdego zakładu wynosi 0,50 PLN.

Jeśli miałeś konto na Betclic.com przed 2017 rokiem, to musisz założyć nowe. Baza klientów NIE została skopiowana z rynku zagranicznego, ale podejrzewam, że niektóre informacje o klientach zostały zachowane (np. te dotyczące przypisania gracza do określonej grupy limitu stawek). Ta hipoteza wymaga weryfikacji przez “starych” klientów.

Rejestrując się u legalnego bukmachera, warto zapoznać się najpierw z Regulaminem bukmachera. Przytoczę najważniejsze punkty, na które warto zwrócić uwagę podczas czytania.

Zakład bez ryzyka do 50 PLN
Bez minimalnego kursu, bez warunków.

Zobacz stronę bukmachera Betclic

7.1. Jak założyć konto w Betclic?

Aby zarejestrować konto u bukmachera postępuj zgodnie ze wskazówkami:

 1. Kliknij link Betclic.pl lub button poniżej. Powinien się otworzyć Formularz Rejestracji (jeśli nie, to w prawym górnym rogu strony głównej kliknij “Zarejestruj się”).
 2. Wpisz prawdziwe dane: płeć, imię, nazwisko, datę urodzenia w formacie DD/MM/RRRR oraz adres email.
 3. Formalnie powinieneś przed rejestracją zapoznać się z Regulaminem Bonusu i Warunkami Ogólnymi bezpośrednio ze strony bukmachera (mogły ulec zmianie od czasu publikacji tego artykułu). Możesz to zrobić w wolnej chwili. Najważniejszy jest Regulaminu Bonusu.
  Do wypełnienia imię, nazwisko, data urodzenia, email oraz zaznaczenie zgód marketingowych z przyciskiem Dalej na dole

  Formularz rejestracji Betclic. Zaznaczyłem na ZIELONO najważniejsze elementy.

 4. Zaznacz wymagane zgody i kliknij “Dalej”.
 5. Na stronie 2/3 uzupełnij nr PESEL, adres zamieszkania (który będziesz weryfikował). Kod pocztowy może być w formacie XX-YYY albo XXYYY.
 6. Na stronie 3/3 ustaw nazwę użytkownika i hasło do logowania, pytanie bezpieczeństwa (po co mi pytanie bezpieczeństwa?) i pamiętaj, aby wpisać kod promocyjny B500 (albo inny kod interesującej Cię promocji):
 7. Odbierz email.
 8. Wpłać depozyt (polecam 227,27 PLN żeby wykorzystać bonus powitalny maksymalnie) i możesz rozpocząć obstawianie!

Zobacz stronę bukmachera Betclic

7.2. Jak zweryfikować konto w Betclic?

Zaraz po rejestracji otrzymujesz tzw. konto tymczasowe, które pozwala ono na natychmiastowe rozpoczęcie gry – wystarczy zrobić depozyt. Suma stawek na koncie tymczasowym NIE może przekroczyć 5000 PLN. Masz 90 dni na przeprowadzenie weryfikacji tożsamości, po czym możliwość zakładów zostanie zablokowana. Weryfikacja tożsamości zamieni konto tymczasowe na stałe, a wypłata jest możliwa jedynie z konta stałego.

Z ww. powodów najlepiej od razu zweryfikować konto:

 1. Kliknij ikonkę użytkownika.
 2. W części “Moje konto” kliknij Moje dokumenty.
 3. Strona Dokumenty do przesłania dokument tożsamości dane konta bankowego oraz inne

  Weryfikację tożsamości najlepiej zrobić od razu, by nie tracić czasu w momencie wypłaty

 4. By zweryfikować tożsamość, kliknij “Dodaj”.
 5. Zaznacz dowód osobisty lub paszport.
 6. Wybierz poniżej “Zdjęcie z galerii” (znajdź na komputerze lub na komórce zdjęcie przodu dokumentu) lub “Zrób zdjęcie” (postępuj wg instrukcji).
 7. Kliknij Przejdź do tylnej strony i wybierz zdjęcie tyłu dokumentu.
 8. Przed zatwierdzeniem podaj serię i numer dowodu tożsamości (system nie akceptuje spacji!).
 9. Obowiązkowe jest także dodanie numeru konta bankowego (do ewentualnej wypłaty, gdybyś pozostawał długo nieaktywny) – skopiuj go. Po wklejeniu zobacz czy wszystkie cyfry się wkleiły i kliknij “Potwierdź”.
 10. To wszystko. Dokumentów “Inne” nie trzeba wypełniać, chyba że otrzymałeś emailowe żądanie. Czekaj na potwierdzenie akceptacji twoich dokumentów lub na prośbę o korektę skanów.

7.3. Regulamin bukmachera

Nie musisz znać na pamięć Regulaminu bukmachera. Wystarczy się orientować w najważniejszych kwestiach. Poniżej wypisałem te, które są dla mnie najważniejsze.

2.5. Rachunek – wskazany podczas rejestracji Konta lub w formularzu zmiany danych rachunek bankowy lub inny rachunek prowadzony przez dostawców usług płatniczych (…)

2.7. Użytkownik – osoba fizyczna, która zarejestrowała Konto;

3.4. Użytkownik ma obowiązek zapoznania się i przestrzegania powszechnie obowiązujących przepisów prawa odnoszących się do Zakładów, w szczególności przepisów Ustawy o grach hazardowych, jak również przepisów ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. (…)

3.6. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że NIE powinien mieć nierealnych oczekiwań co do możliwości uzyskania wygranych w wyniku obstawiania Zakładów za pośrednictwem Strony Internetowej oraz że wszelkie formy hazardu wiążą się z ryzykiem utraty środków pieniężnych i że, obstawiając Zakłady za pośrednictwem Strony Internetowej, staje się odpowiedzialny za wszelkie poniesione straty.

4.3. BEM wymaga podania następujących danych podczas rejestracji: imię, nazwisko, płeć, data urodzenia, numer PESEL, miejsce zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu, numer paszportu lub dowodu osobistego, numer Rachunku oraz pytanie zabezpieczające. Składając wniosek o rejestrację Konta, osoba zainteresowana zarejestrowaniem Konta ma obowiązek dostarczyć BEM skan swojego ważnego dowodu osobistego bądź ważnego paszportu, zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na Stronie Internetowej. BEM akceptuje wyłącznie skany dokumentów identyfikacyjnych wykonane w kolorze.

4.5. BEM zastrzega sobie prawo do weryfikacji danych (…) zarówno na etapie rozpatrywania wniosku o rejestrację, jak również przez cały okres posiadania Konta. W celu dokonania weryfikacji BEM ma prawo żądać od Użytkownika przedstawienia w wyznaczonym terminie dodatkowego dowodu potwierdzającego prawdziwość danych zawartych we wniosku lub formularzu zmiany danych, takich jak tożsamośćadreswiek i pochodzenie środków Użytkownika, w szczególności do żądania dostarczenia kolorowej fotografii przedstawiającej Użytkownika trzymającego w dłoniach dokument tożsamości lub dostarczenia, na koszt Użytkownika, kopii jego dokumentów tożsamości, poświadczonych przez notariusza lub osobę posiadającą uprawnienia radcy prawnego lub adwokata. W przypadku niedostarczenia powyższych dokumentów w wyznaczonym terminie lub w przypadku negatywnej weryfikacji danych BEM jest uprawniony do odmowy rejestracji Konta, a w przypadku, gdy Konto zostało już zarejestrowane, do zablokowania Konta i wstrzymania wypłaty środków zgromadzonych na Koncie (do czasu zakończenia czynności wyjaśniających) lub do zamknięcia Konta.

4.7. Wybrana nazwa użytkownika nie może być obsceniczna, nie może zawierać gróźb ani mieć charakteru zastraszającego lub wydźwięku rasistowskiego, a także nie może być obraźliwa, uwłaczająca bądź szkalująca, ani naruszać jakichkolwiek praw własności intelektualnej lub innych praw osób trzecich. (…)

5.4. Każdy Użytkownik może posiadać tylko jedno Konto. Zabronione jest przenoszenie uprawnień do Konta, w tym jego sprzedaż lub kupno.

5.5. Użytkownik przyjmuje do wiadomości i potwierdza, że korzystanie z jakichkolwiek środków mających na celu zapewnienie Użytkownikowi nieuczciwej przewagi jest zabronione. Za „nieuczciwą przewagę” uznaje się uzyskiwanie i/lub opracowywanie wszelkich informacji o zdarzeniach, które nie zostały jeszcze przekazane do wiadomości publicznej, na przykład informacji o kontuzji głównego zawodnika lub podjęciu przez trenera decyzji o dopuszczeniu do rozgrywki drużyny w osłabionym składzie. W przypadku uzasadnionego podejrzenia, że określone Zakłady zostały obstawione na skutek uzyskania przez Użytkownika nieuczciwej przewagi, BEM uprawniony jest do zablokowania Konta takiego Użytkownika i wstrzymania wypłaty środków z jego Konta do czasu wyjaśnienia sprawy. BEM uprawniony jest ponadto do unieważnienia Zakładów, co do których stwierdzono, że zostały obstawione na skutek nieuczciwej przewagi, jak również do zamknięcia Konta Użytkownika, co do którego stwierdzono, że korzysta z nieuczciwej przewagi.

5.6. Użytkownik przyjmuje do wiadomości i potwierdza, że BEM bezwzględnie zabrania wykorzystywania zrobotyzowanych, automatycznych, mechanicznych, elektronicznych lub innych urządzeń do podejmowania zautomatyzowanych decyzji w odniesieniu do obstawionych Zakładów (…)

15. Wygrane, których wartość wynosi co najmniej 2.280 PLN (słownie: dwa tysiące dwieście osiemdziesiąt złotych), podlegają opodatkowaniu podatkiem od osób fizycznych obliczanym na podstawie odrębnych przepisów. [10% podatek odprowadza za gracza bukmacher]

17.1. Jeśli Użytkownik nie zgadza się ze sposobem rozliczenia danego Zakładu, ma prawo do złożenia reklamacji dotyczącej przedmiotowego Zakładu. Reklamacje należy składać na piśmie na adres wskazany na Stronie Internetowej lub na adres email: kontakt@betclic.pl w ciągu 21 dni od dnia ogłoszenia oficjalnego wyniku zdarzenia. Reklamacje złożone po upływie powyższego terminu nie będą rozpatrywane.

17.6. Roszczenia związane z udziałem w zakładach przedawniają się z upływem 6 miesięcy od dnia wymagalności.

21. Indywidualne zawieranie zakładów – Użytkownik zawiera zakłady indywidualnie. Powtarzane zakłady zawierające ten sam wybór bądź wybory, zawarte przez tego samego Użytkownika lub różnych Użytkowników mogą zostać unieważnione w przypadku ustalenia, że Użytkownicy działają w zmowie i / lub gdzie zakłady zawarte zostaną w krótkim odstępie czasowym. Zastrzega się prawo do wstrzymania transakcji związanych z podejrzanym zakładem do czasu wyjaśnienia sprawy. (…)

25. Tablica wyników – tablica wyników (pokazująca wyniki i/lub ranking) dostępna na Stronie dla Zakładów na żywo jest przeznaczona wyłącznie dla celów informacyjnych i powinna być rozumiana jedynie jako przewodnik. Betclic nie ponosi odpowiedzialności za błędy, które mogą pojawić się na tablicy wyników na żywo i w gestii Użytkownika leży sprawdzanie poprawności stanu zdarzenia przed zawarciem zakładu. Betclic dołoży wszelkich starań aby informacje oraz dostarczone dane były prawdziwe i dokładne.. Zawarty zakład nie zostanie anulowany w przypadku umieszczenia nieprawdziwych informacji na tablicy wyników.

29. Maksymalna kwota wygranej, jaka może być wypłacona Użytkownikowi, jest ograniczona do 800,000.00 PLN na Użytkownika oraz na zakład, jeśli dotyczy zakładu pojedynczego lub wielokrotnego. Zastrzega się prawo do ustalenia ograniczeń wygranych innych od podanych w tym paragrafie oraz/lub do ustalenia innych specyficznych limitów wygranych w odniesieniu do indywidualnych Użytkowników.

8. FAQ – pytania o bukmachera Betclic

8.1. Co stało się z Betclic.com i Betclic.one?

Po wejściu na stronę Betclic.com i Betclic.one, mieszkańcy Polski są przekierowywani na domenę eu.betclic.city, gdzie wyświetla się informacja: This page is no longer available (Ta strona nie jest już dostępna).

Czerwona strona z napisem Betclic This page is no longer available i zdjęciem komórki ze stroną bukmachera Betclic po prawej stronie

Dostęp do zagranicznych stron Betclic został zablokowany dla polskich adresów IP, a twój adres IP zapamiętany w ustawieniach przeglądarki.

Spowodowane jest to tym, że Betclic postanowił dostosować się do przepisów polskiej ustawy hazardowej i zdobył polskie zezwolenie, by prowadzić w Polsce działalność zgodnie z lokalnymi przepisami. Aby to było możliwe, musiał zablokować dla mieszkańców Polski swoje zagraniczne domeny.

Oznacza to, że gra bez podatku (na zagranicznej stronie jak to miało miejsce przed 2017 rokiem), nie będzie dłużej możliwa dla Polaków. Legalna w Polsce jest tylko domena z Betclic.PL.

8.2. Kiedy Betclic wystartował w Polsce?

Betclic miał wystartować w czerwcu 2019, ale z powodów technicznych (internetowa strona Betclic nie była jeszcze gotowa) start został przesunięty na lipiec. Data dokładnego startu była utrzymywana w tajemnicy i zapewne nieznana do ostatnich dni. 1 lipca 2019 strona www już działała, ale wyświetlała jedynie komunikat “Betclic znowu w Polsce” i że strona niedługo zostanie uruchomiona.

Oficjalny start nastąpił 6 lipca 2019.

Piłka nożna i cyfry 0607 na sprzęcie do liczenia punktów w tenisie stołowym i czerwony hashtag #STAYTUNED

Grafika opublikowana na Twitterze Betclic Polska 2 dni przed startem sugerowała, w sportowy sposób, kiedy bukmacher zostanie uruchomiony, Źródło: twitter Betclic

W tym dniu podpisano także pierwszy kontrakt sponsorski (z Piastem Gliwice), a 8 lipca z Lechią Gdańsk i męską reprezentacją Polski w siatkówce.

8.3. Czy Betclic jest bezpieczny?

Tak.

Betclic jest legalnie działającym w Polsce bukmacherem i posiada wymagane zezwolenia.
Jego wypłacalność jest niepodważalna.

Problem może się pojawić jedynie wtedy, gdy złamiesz Regulamin bukmachera lub nie złożysz reklamacji w określonym terminie. Jeśli racja jest po twojej stronie, zawsze możesz dochodzić swoich praw na drodze sądowej. Rozprawa będzie prowadzona w Polsce, w sądzie miejscowo właściwym dla gracza (pkt 17.5 Regulaminu).

8.4. Czy warto obstawiać na Betclic?

Jeżeli rynki, na których marża jest niska, są rynkami, które lubisz obstawiać, a ty uznajesz tylko legalnych bukmacherów, to warto wybrać zakłady Betclic.

Jeżeli podobają ci się promocje bukmachera, to warto go przetestować. Potem zdecydujesz, czy będziesz kontynuował u niego obstawianie czy wybierzesz innego bukmachera.

8.5. Dlaczego nie ma kasyna w Betclic?

Legalni bukmacherzy w Polsce nie mogą oferować kasyna.

Na prowadzenie lokalnych kasyn i kasyna online monopol ma spółka państwowa Totalizator Sportowy działający pod domeną TotalCasino.pl.

8.6. Przekroczyłeś limit maksymalnej ewentualnej wygranej betclic — co to znaczy?

Komunikat ten wyświetla się w oknie zatwierdzania kuponów i oznacza, że wygrana jaką możesz uzyskać przekracza dopuszczalny limit.

Może być kilka przyczyn:

 1. Wysokość wygranej przekracza maksymalną kwotę, jaką bukmacher jest gotów wypłacić z jednego kuponu (to się rzadko zdarza).
 2. Limit wygranej na dane zdarzenie został przekroczony i bukmacher nie chce przyjmować już więcej stawek na to zdarzenie (możliwe zwłaszcza w niszowych ligach/zdarzeniach).
 3. Bukmacher nałożył na ciebie limit stawki. To zła wiadomość. Jeśli na innych zdarzeniach podobnego typu wyświetla się taki komunikat, to prawie na pewno chodzi o ten typ limitu (doczytaj wtedy podlinkowany artykuł).

8.7. Czy można anulować zakład w Betclic?

Od października 2023 istnieje nowa funkcja edytowania lub anulowania zakładu.
Jeśli się pomylisz, to możesz szybko to skorygować zakład bez konsekwencji.

Betclic gracz może anulować zakład w ciągu 2 minut od postawienia.
Nie możesz anulować ponownie tego samego zakładu, ale może inne.
Maksymalnie możesz anulować dziennie 5 zakładów.

Nowe funkcje dotyczą wszystkich rodzajów zakład:

 • zakładów pojedynczych i wielokrotnych (AKO i systemowe),
 • przedmeczowych i na żywo.

Co więcej, w przypadku edycji zakładu, cashout pozostanie aktywny.

8.8. Jak usunąć konto Betclic?

Jeśli miałeś konto gracza na Betclic.com lub Betclic.one, to możesz je usunąć pisząc do zagranicznego supportu na adres email support@betclic.pl. Jeśli chcesz usunąć polskie konto, to przed zamknięciem musisz wypłacić wszystkie zgromadzone na koncie środki pieniężne. Środków bonusowych nie możesz wypłacić, więc albo zamienisz je na środki pieniężne (spełniając warunki obrotu), albo z nich rezygnujesz.

Jeśli masz nierozliczone jeszcze jakieś zakłady długoterminowe, nadal możesz zamknąć konto. Wszelkie środki, jakie zostaną doliczone do twojego konta gracza po jego zamknięciu, zostaną wysłane na twój Rachunek bankowy, który podałeś podczas rejestracji, w terminie 8 dni od rozstrzygnięcia zakładu.

W grudniu 2019 nie ma opłat za nieaktywne konto.

BEM Operations Limited ma zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Uradowany mężczyzna w garniturze i koszulce na kanapie na tle salonu z książkami pokazuje aplikację Betclic w telefonie i czerwony napis Betclic bez podatku

Od 11 marca 2024 Betclic oferuje grę bez podatku obrotowego 12%. Promocja miała obowiązywać przez miesiąc. Na razie została przedłużona do odwołania, więc może się skończyć w każdym momencie. Jest to bardzo korzystna oferta dla graczy na polski rynek.

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.

Komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.