SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  NETELLER

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 3
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  NETELLER jest portfelem internetowym dla graczy zakładów bukmacherskich, pokerzystów czy graczy kasyna. Możesz za jego pośrednictwem szybko wpłacać/wypłacać pieniądze od/do bukmacherów. Środki z hazardu możesz wypłacić w bankomacie lub płacąc za zakupy kartą przypisaną do konta.

  neteller468x60.gif

  Zarejestruj się w NETELLER

  NETELLER – co to jest?

  Dane firmy

  Portfel NETELLER (mylony z Netteler) to brytyjski portfel internetowy założony w 1999 roku, który obsługuje rocznie transakcje o wartości bilionów dolarów. Jest dostępny dla klientów w ponad 200 krajach. Aby się zarejestrować trzeba mieć jedynie ukończone 18 lat, a do weryfikacji wystarczy skan dowodu osobistego, ewentualnie prawa jazdy lub paszportu oraz dokument potwierdzający adres zamieszkania.

  NETELLER należy do spółki Optimal Payments Limited znanej również pod nazwą Paysafe Group, która jest także właścicielem Skrill. Te 2 portfele zmonopolizowały rynek płatności portfeli internetowych na rynku hazardu.

  Strona NETELLER jak i obsługa klienta są dostępne w 16 językach, w tym w języku polskim. Także telefonicznie!

  Wpłaty z portfela internetowego NETELLER do bukmacherów są prawie u wszystkich bukmacherów darmowe. Koszty wypłat zazwyczaj też, z tym zastrzeżeniem, że bukmacherzy do darmowej wypłaty wymagają zwykle kilkukrotnego obrotu wpłaconymi środkami i czasem ograniczają ilość darmowych wypłat w miesiącu.

  UWAGA:
  NETELLER i Skrill blokują płatności do bukmacherów wymienionych w Rejestrze Domen Niezgodnych z Ustawą. U tych bukmacherów trzeba skorzystać z innej metody płatności.

  Neteller w Polsce

  Po wprowadzeniu ustawy hazardowej 1.04.2017 Neteller, i należący do nich Skrill, stracili na znaczeniu na rzecz ecoPayz i Revolut. Powodem tego jest fakt, że Neteller uznaje zapisy polskiej ustawy, a co za tym idzie, blokuje płatności Polaków do zagranicznych podmiotów hazardowych, czego nie robią konkurenci.

  Brexit a Neteller

  Wielka Brytania opuściła Unię Europejską dnia 31 stycznia 2020 roku.

  Od 4 sierpnia 2020 obywatele Europejskiego Obszaru Gospodarczego są obsługiwani za pośrednictwem Paysafe Payment Solutions Limited (PPSL o numerze spółki 626665), która należy do Paysafe Group z siedzibą w Irlandii. PPSL zajmuje się obrotem pieniądza elektronicznego na podstawie zezwolenia i regulowania przez Bank Centralny Irlandii. 

  W praktyce zmienia się niewiele:

  • NETELLER będzie obsługiwany teraz przez PPSL
  • gracze podlegają pod prawo Irlandii
  • inne dane kontaktowe w przypadku skargi

  Nie musisz nic robić. Zmiany zostaną automatycznie wprowadzone po 4 sierpnia 2020.

  Sponsoring

  W sezonie 2014/2015, brytyjski NETELLER był sponsorem londyńskiej drużyny piłkarskiej Premier League - Crystal Palace Football Club.

  Zalety i wady portfela internetowego NETELLER

  Do najważniejszych zalet Neteller należą:

  • najlepsza obsługa klienta na rynku portfeli internetowych - wiele kanałów, szybko i rzetelnie odpowiadają
  • bardzo szybkie wpłaty do bukmacherów: wystarczy wpisać tylko nr rachunku i sześciocyfrowy identyfikator bezpieczeństwa
  • 16 metod wpłat dla klientów z Polski
  • dostępne 19 walut
  • możliwość wypłaty w dowolnym bankomacie dla posiadaczy karty
  • otrzymywanie środków jest darmowe
  • dostępny program lojalnościowy można różne nagrody wybierać w zamian za punkty
  • bardzo ładna szata graficzna oraz przejrzysty interface po zalogowaniu
  • dostępna weryfikacja dwuetapowa 
  • dostępna wirtualna karta
  • możliwość wysłania pieniędzy na Revolut aby tam zrobić darmowe przewalutowanie i wypłacić środki w dowolnej walucie

  NETELLER ma też swoje wady:

  • blokowanie płatności Polaków z portfela do operatora hazardowego i z powrotem
  • czasochłonna weryfikacja, która trwa czasami kilka dni i nie zawsze za pierwszym razem akceptują skany dokumentów - warto sprawdzić czy skan jest czytelny i widoczne są wszystkie wymagane informacje (przyspieszy to proces weryfikacji konta)
  • nie opłaca się zakładać konta w walucie PLN, gdyż nie ma możliwości wyboru PLN na karcie plastikowej czy wirtualnej
  • wysoka opłata za wypłatę na konto bankowe
  • wysoka opłata za wypłatę kartą w bankomacie
  • w 14. miesiącu braku aktywności konta zostanie naliczona opłata administracyjna

  Konto VIP w NETELLER

  NETELLER oferuje swoim klientom 5 różnych poziomów VIP. Przywileje VIP opierają się głównie na mniejszej opłacie za przewalutowywania, większym limitem wypłat z bankomatów oraz lepszej obsłudze klienta w postaci czatu VIP.

  Zalety programu VIP

  Użytkownicy programu VIP portfela elektronicznego NETELLER mogą korzystać z najbardziej atrakcyjnego doświadczenia i benefitów VIP w branży:

  • Gwarancja ochrony przed oszustwami dla użytkowników VIP:
   NETELLER zwróci Ci 100% wartości w przypadku straty finansowej poniesionej w wyniku nieupoważnionego działania na rachunku.
  • Rachunki wielowalutowe
   Oszczędzaj na opłatach za wymianę waluty i ograniczaj utrudnienia podczas podróży lub zakupów w witrynach międzynarodowych.
  • Chat VIP
   Nasza ekskluzywna usługa Chat VIP jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i możesz z niej skorzystać w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.
  • Wpłaty/wypłaty z rabatem
   Użytkownicy VIP otrzymują eksluzywne rabaty na wpłaty i wypłaty środków pieniężnych. Rabaty są rozliczane miesięcznie.
  • Gwarancja wyższego limitu
   Użytkownicy o statusie Gold, Platinum oraz Diamond VIP otrzymują wyższe limity na wszystkie transakcje.
  • Elastyczne limity transakcji
   Nasze wysokie limity transakcji mogą być jeszcze wyższe w zależności od Twoich potrzeb.
  • Wypłaty następnego dnia
   W przypadku użytkowników o statusie Gold, Platinum oraz Diamond VIP wypłaty przelewem bankowym są realizowane następnego dnia roboczego (właściwego dla Zjednoczonego Królestwa).
  • Dzienny limit na wypłaty z bankomatu
   Użytkownicy o statusie Gold, Platinum oraz Diamond VIP mogą wypłacić do 3300 USD na 24 godziny. Użytkownicy o statusie Bronze i Silver mogą wypłacić do 1000 USD na 24 godziny.
  • Niższe opłaty za wymianę waluty
   Użytkownicy NETELLER o statusie VIP mogą zaoszczędzić na opłatach za wymianę waluty w odniesieniu do wszystkich transakcji związanych z wymianą waluty.
  • Punkty lojalnościowe z okazji rocznicy
   Za każdy rok korzystania z rachunku NETELLER otrzymasz od nas dodatkowe punkty lojalnościowe.
  • Menedżer sprawujący opiekę nad Twoim rachunkiem VIP
   Twój osobisty menedżer VIP udzieli Ci odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości w Twoim języku.
  • Punkty lojalnościowe
   Zdobywaj punkty za zrealizowane transakcje i wymieniaj je na gotówkę.

  Program lojalnościowy w NETELLER

  Program lojalnościowy polega na zbieraniu punktów poprzez robienie przelewów w systemie NETELLER.

  Za każdego przelanego 1$ otrzymujesz 1 punkt. W sklepie, w którym możesz zamieniać punkty na nagrody znajduje się bardzo wiele różnych produktów. Program jest tak pomyślany, że aby uzyskać jakąkolwiek nagrodę, trzeba zrobić przelewy na sumaryczną kwotę co najmniej kilkunastu tysięcy dolarów.

  Pełna lista dostępnych produktów w zamian za punkty dostępna jest dla zalogowanych użytkowników w dziale nagrody po uprzednim zaakceptowaniu regulaminu promocji.

  NETELLER – weryfikacja i bezpieczeństwo

  Optimal nie przekazuje żadnych Twoich danych osobowych osobom trzecim, z wyjątkiem ograniczonego katalogu wymienionych poniżej okoliczności, zgodnie z obowiązującym prawem lub za Twoją wyraźną zgodą. Osoby trzecie są ograniczone przepisami prawa lub umową w zakresie korzystania z informacji w celach dodatkowych, innych niżcele, dla których zostały ujawnione.

  1. Spółka Optimal przekazuje dane firmom, które pomagają jej w realizacji zlecanych przez Ciebie transakcji i chronią transakcje jej użytkowników przed oszustwami, na przykład przekazując numer Twojej karty kredytowej usługodawcom wyszukującym numery zgubionych lub skradzionych kart kredytowych. Ponadto, jeżeli masz ujemne saldo i zaległości wobec spółki Optimal, może ona przekazać dane firmom zajmującym się przetwarzaniem danych, w tym firmom windykacyjnym.
  2. W celu ułatwienia spółce Optimal sprawdzania lub współpracy przy sprawdzaniu oszustw i innej nielegalnej działalności lub ułatwienia jej sprawdzania potencjalnych naruszeń Warunków korzystania, Optimal może ujawnić dane osobowe osobom trzecim, jeśli uzna, że jest to uzasadnione i właściwe.
  3. Optimal ujawnia dane w odpowiedzi na wezwanie sądu, tytuł prawny, nakaz sądowy, egzekucję, zajęcie, nakaz wyznaczonego przez sąd syndyka lub inne równorzędne środki prawne, łącznie z wezwaniami stron postępowania cywilnego.
  4. Optimal ujawnia informacje Twoim pełnomocnikom i przedstawicielom prawnym (takim jak posiadacz udzielonego przez Ciebie pełnomocnictwa lub wyznaczony kurator).
  5. W celu oceny i weryfikacji tożsamości następujące informacje mogą być przekazywane sprzedawcom, którym przekazujesz lub od których otrzymujesz środki: imię i nazwisko, numer rachunku, jurysdykcja, kod pocztowy, adres e-mail i/lub adres IP (o ile takie informacje są znane).
  6. Spółka Optimal ujawnia informacje swoim usługodawcom zarządzającym w jej imieniu różnym i programami marketingowymi. Twoje dane osobowe są przekazywane zgodnie z zasadami rygorystycznego kodeksu poufności. Jeżeli Optimal przekazuje Twoje dane usługodawcy w innym kraju, upewnia się, że ten usługodawca zgadza się na stosowanie tego samego poziomu ochrony, który jest wymagany w stosunku do danych przechowywanych w Wielkiej Brytanii, i na wykorzystywanie danych wyłącznie w celu świadczenia usług spółce Optimal.
  7. Tak jak w każdej branży, istnieje możliwość, że w przyszłości spółka Optimal zostanie przejęta lub kupiona przez inną firmę bądź połączy się z inną firmą. W przypadku takiego nabycia firma będąca następcą prawnym będzie miała dostęp do danych osobowych przechowywanych przez Optimal, wraz z danymi o rachunku klienta, lecz będzie nadal związana niniejszymi zasadami prywatności, chyba że zostanie to zmienione zgodnie z postanowieniami sekcji C powyżej.
  8. Optimal przekazuje Twoje dane swojej spółce macierzystej, spółkom zależnym i spółkom joint venture w celu koordynowania świadczonych Ci usług i egzekwowania swoich Warunków korzystania.

  NETELLER – opinia

  Portfel elektroniczny NETELLER jest drugim co do popularności portfelem internetowym po portfelu Skrill. Z punktu widzenia użytkownika wirtualny portfel NETELLER jest on moim zdaniem numerem 1. Jego jakość supportu bije na głowę Skrill, mamy szersze możliwości wpłat i wirtualną kartę zaraz po założeniu konta i zrobieniu depozytu.

  Na początku mojej przygody z wirtualnymi płatnościami NETELLER miałem konto założone w PLN. Zrobiłem zakupy w polskim sklepie internetowym, płacąc wirtualną kartą NETELLER. Po dokonaniu transakcji naliczono mi kilkanaście złotych więcej. Okazało się, że naliczono mi 5,9% wartości transakcji za przewalutowanie z PLN na EUR oraz z EUR na PLN. Nie byłem z tego powodu zadowolony.

  Dlatego NIE polecam zakładania konta konta NETELLER w walucie PLN. Lepiej wybrać EUR lub GBP (+konta bukmacherów w EUR lub GBP +ewentualnie Skrill w PLN dla bukmacherów z polską walutą) i karta do konta w tej samej walucie.

  Jeśli miałbym dziś zakładać nowy portfel internetowy, to bez wahania wybrałbym NETELLER, który jest lepszy od Skrill.

  NETELLER – rejestracja

  Twoje konto NETELLER Polska będzie przypisane do adresu email, który podasz.

  • Kliknij poniższy baner lub link
  • Kliknij duży przycisk "Zarejestruj się za darmo"
  • Wprowadź swój adres email, wybierz walutę konta NETELLER
  • Uzupełnij swoje szczegółowe dane

  neteller468x60.gif

  Zarejestruj się w NETELLER

  Zobacz też:
  Porównanie portfeli internetowych
  Weryfikacja konta

  Ostatnia aktualizacja: 7.09.2020

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 3
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (30)  • (1422)
   02-09-2019 15:43 (pon)

   Neteller przygotowuje się już do Brexitu, ale dla klientów niewiele się zmienia.

   Oto email jaki jest wysyłany klientom:

   Jak mamy zamiar działać po Brexicie

   Wielka Brytania ma opuścić UE 31 października 2019 (procedura powszechnie znana jako “Brexit”). Dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować wpływ tego wydarzenia na naszych członków oraz zapewnić, że NETELLER będzie nadal świadczyć niezakłócone usługi po Brexicie.

   Aby to osiągnąć, musimy zmienić sposób świadczenia usług naszym klientom z Europejskiego Obszaru Gospodarczego (“EOG”).

   Nasze usługi dla klientów z EOG są obecnie świadczone przez spółkę Paysafe Financial Services Limited (numer spółki 04478861), instytucję zajmującą się emisją pieniędzy elektronicznych, upoważnioną i regulowaną przez brytyjski urząd Financial Conduct Authority FRN: 900015).

   Po Brexicie będziemy świadczyli nasze usługi członkom z EOG za pośrednictwem nowo założonej spółki z siedzibą w Irlandii o nazwie Paysafe Payment Solutions Limited (“PPSL”) (numer spółki 626665). PPSL to instytucja zajmująca się emisją pieniędzy elektronicznych, upoważniona i regulowana przez Bank Centralny Irlandii (numer rejestracyjny C184986).

   Zmiany w warunkach korzystania

   Po Brexicie Twoje konto NETELLER i usługi, z których korzystasz będą świadczone przez spółkę PPSL i będą podlegały nowym warunkom korzystania zawartym między Tobą a PPSL. Nowe warunki będą zasadniczo takie same jak obecne warunki korzystania zawarte ze spółką Paysafe Financial Services Limited i będziesz miał(a) dostęp do tych samych usług co w chwili obecnej. Musimy wprowadzić niewielkie zmiany w obecnych warunkach korzystania, aby odzwierciedlić przeniesienie Twojego konta NETELLER do PPSL. Są to takie zmiany jak:

   • zmiana danych operatora usług NETELLER na PPSL;
   • zmiana obowiązującego prawa i jurysdykcji na Irlandię; oraz
   • zmiana danych obowiązującego punktu kontaktu w sytuacji, gdy wniesiesz skargę.

   Wprowadzamy te zmiany w niżej wymienionych warunkach korzystania:

   Możesz zobaczyć wszystkie nowe zasady i warunki, klikając na powyższe linki.

   Nowe warunki korzystania zaczną obowiązywać na Twoim koncie NETELLER od 31 października 2019. Do 31 października 2019 Twoje konto NETELLER będzie nadal podlegało obecnym warunkom korzystania, które możesz zobaczyć i pobrać tutaj.

   Co musisz wiedzieć?

   Nie musisz niczego zmieniać, jeśli akceptujesz zmiany opisane powyżej. Te zmiany wejdą w życie 31 października 2019 i zaczną automatycznie obowiązywać w odniesieniu do usług, które będziemy świadczyli od tego dnia. Wszystkie dotychczasowe salda, które posiadasz w Paysafe Financial Services Limited zostaną automatycznie przeniesione do PPSL i będą dostępne tak jak dotychczas.

   Jeśli nie akceptujesz tych zmian, możesz zamknąć konto NETELLER i zrezygnować z innych świadczonych przez nas usług z efektem natychmiastowym przed 31 października 2019. Więcej informacji o Twoich prawach dotyczących zamknięcia konta możesz znaleźć w odpowiedniej części obecnych warunków korzystania, np. w części 16 (Zawieszenie lub zamknięcie konta i anulowanie karty) obecnych Warunków korzystania z konta NETELLER.

   Dziękujemy za cierpliwość podczas wprowadzania tych niezbędnych zmian dotyczących naszej działalności.

   Pozdrawiamy,
   Zespół NETELLER    

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (50)
   26-04-2017 13:36 (śr)

   Muszę zasmucić Lewaków z sts itp :)

   Skrill póki co nie współpracował z żadnym bukiem do wykrywania kont.

   Zbyt dużo przerobiłem sytuacji by nie wyciągnąć takich wniosków.

   Jedynym podejrzanym tutaj mógłby być WH , ale tego nie wiem.

   Jeśliby współpracowali to stracą poważną część dochodów i nie są do końca głupi żeby tak robić.

   Jedynie suma na koncie w buku  ponad 50k, mogłaby doprowadzić do takiego ryzyka.

   Betano miało tutaj w opisie ,że współpracuje ze Skrill a ja Wam powiem od razu na dzień dobry ,że tak nie było :)

   Tylko co to zmienia skoro nie działają :(

   Będzie chciał Skrill współpracować to skończy się Multikontowanie , ale również oni stracą poważną część dochodów...

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 217.99.**.***
   25-04-2017 21:02 (wt)

   Tak to jest teraz jeden i ten sam podmiot. Dlatego twoje multikonta zostaną niebawem zablokowane!

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 88.156.**.**
   25-04-2017 14:18 (wt)

   W jaki sposób mogę zasilić swoje konto Neteller w walucie EUR z konta w banku Pekao S.A. również w walucie EUR? Chodzi mi o szybki przelew. Gdy próbuję wykonać transakcję system automatycznie przelicza mi kwotę na PLN.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 87.246.***.***
   10-04-2017 12:48 (pon)

   Czy Neteller współpracuje z bukami jak Skrill w sprawie wykrywania multikont?

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 83.9.***.***
   13-03-2017 19:36 (pon)

   i bardzo dobrze! Skończą się oszustwa i wyłudzenia bonusowe!

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 188.146.*.***
   13-03-2017 16:53 (pon)

   To załóż konto w euro 

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (50)
   13-03-2017 15:52 (pon)

   Skrilla to ja mam 8lat.

   Opłaty wzrosły wielokrotnie na skrill.

   Na Netller byłem zmuszony z pewnego buka wypłacać.

   Nikomu nie można Netllera polecić w Naszej walucie, chyba że ma zamiar przegrywać tylko kase.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top