SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  Betbrokerzy

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 3
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Dzięki wiarygodnemu betbrokerowi możesz wybrać, których bukmacherów chcesz wyświetlać w ofercie. Wtedy system pokaże ci zawsze najwyższe kursy. Jednym logowaniem możesz mieć jednoczesny dostęp do najlepszych bukmacherów na świecie.

  trader-room600.jpg

  Spis treści

  1. Kim jest betbroker?
  2. Zalety betbrokera
   • Anonimowość
   • Omijanie blokad geograficznych
   • Najlepsze kursy
   • Wyższe limity stawek
   • Jedno logowanie
   • Automatyczne obstawianie
   • Wysoka wiarygodność betbrokera
  3. Wady betbrokera
   • Pośrednictwo
   • Koszty konta bukmacherskiego
   • Specjalne oprogramowanie
  4. Najlepsi betbrokerzy
   • Betbroker nr 1 do dużych stawek
   • Betbroker nr 2 do małych stawek
   • Porównanie betbrokera nr 1 i nr 2
   • Betbroker nr 3 do największej giełdy zakładów
   • Alternatywni betbrokerzy
  5. Podsumowanie

  1. Kim jest betbroker?

  Def. Broker to firma lub osoba świadcząca głównie usługi pośrednictwa działając na rachunek klienta (broker pośredniczy w transakcjach, a nie jest stroną transakcji).
  Def. Betbroker to firma lub osoba (agent) pośrednicząca w obstawianiu zakładów bukmacherskich. Betbroker nie jest stroną biorącą udział w zakładzie, a jedynie pośrednikiem umożliwiającym transakcje na linii gracz-bukmacher.

  Brokerzy wszelkiego rodzaju pobierają za swoje usługi prowizje. Wielkość prowizji zależy zwykle od ilości i wartości przeprowadzanych transakcji i może być pobierana od klienta, partnera lub od obu stron.

  Większość betbrokerów oferuje swoje usługi za darmo, bo za znalezienie graczy dostają prowizje od bukmacherów.

  betbroker-strona-glowna-censored.png Strona główna betbrokera nr 1, gdzie jednym logowaniem otrzymujesz dostęp do oferty wielu bukmacherów jednocześnie, a system automatycznie wybiera najwyższy możliwy kurs

  2. Zalety betbrokera

  Najważniejsze zalety betbrokera to:

  1. Anonimowość.
  2. Omijanie blokad geograficznych.
  3. Najlepsze kursy.
  4. Wyższe limity stawek.
  5. Jedno logowanie do kilku bukmacherów.
  6. Automatyczne obstawianie.
  7. Wysoka wiarygodność betbrokera.

  2.1. Anonimowość

  Korzystając z betbrokera gracz pozostaje anonimowy dla bukmachera. Bukmacher nie wie z kim zawiera zakład. Wie to tylko pośrednik.

  Betbrokerzy zwykle muszą się stosować do polityki KYC (Know Your Client - znaj swojego klienta), więc może się zdarzyć, że zostaniesz poproszony o weryfikację tożsamości, tak jak to ma miejsce w przypadku konta u bukmachera.

  2.2. Omijanie blokad geograficznych

  W kontekście polskiej ustawy hazardowej utrzymanie dostępu do zagranicznych bukmacherów to bardzo ważny atut. Obstawiając przez betbrokera możesz uzyskać dostęp do oferty najlepszych bukmacherów z najlepszymi kursami i limitami.

  Dzięki betbrokerowi możesz obstawiać na rynkach azjatyckich u bukmacherów, którzy bezpośrednio nie są dla ciebie dostępni.

  2.3. Najlepsze kursy

  Oprócz dostępu do ogólnie znanych azjatyckich bukmacherów, otwiera się możliwość grania u kilku innych. Kursy i oferta są solidne i bardzo podobne, niemniej w przypadku dużej stawki dostęp do najlepszych znacząco podnosi średni kurs, jaki uda się postawić.

  W przypadku giełd zakładów prowizja giełdy jest dużo niższa na koncie zbiorowym (np. 3% od zysku), niż gdybyś obstawiał sam (np. 5% ; prowizja giełdy jest uzależniona od wielkości obrotu na koncie gracza).

  Oferta przedmeczowa i na żywo jest wystarczająco szeroka, chyba że ktoś obstawia bardzo niszowe dyscypliny lub ligi.

  2.4. Wyższe limity stawek

  Wyższe limity stawek to bardzo ważna kwestia dla zawodowych graczy, którą zapewniają betbrokerzy. Oprócz pełnego dostępu do azjatyckich bukmacherów, masz też bukmacherów prywatnych (niedostępnych publicznie), którzy mogą przyjmować nadwyżkę stawki, a jeśli to nie pomoże, pozostała część zostanie przyjęta po nieco niższym kursie.

  Gracze surebetów czy gracze zawodowi często "użerają się" z zakładaniem ciągle nowych multikont, bo bukmacherzy raz po raz limitują ich konta. U betbrokera nie ma obaw o "spalenie konta". Jeśli model obstawiania może zostać zrealizowany u betbrokera, warto to rozważyć.

  Trzeba jednak pamiętać, że są betbrokerzy, którzy pobierają opłaty od dostępu do pojedynczego konta (np. acc-ex.com). W takiej sytuacji trzeba niestety dbać we własnym zakresie o to, by nie być szybko zlimitowanym.

  2.5. Jedno logowanie

  Oprogramowanie betbrokera pozwala za pomocą jednego logowania na bardzo szybkie i optymalne obstawianie. Dzięki temu nie musisz się ciągle przełączać między okienkami - kursy wszystkich bukmacherów masz zebrane w jednym miejscu i tylko 2 kliknięcia dzielą cię od postawienia zakładu.

  Co więcej, jeśli nie uda Ci się postawić całej stawki za pierwszym razem (zostanie przekroczony limit stawki), to oprogramowanie może spróbować postawić pozostałą kwotę po najwyższym kursie, który jest następny w kolejności.

  W zakładach na żywo często sekundy decydują o tym jak bardzo atrakcyjny kurs uda ci się postawić. Oprogramowanie betbrokera ma realne przełożenie na lepszy średni kurs, jaki uda ci się postawić, a przez to na twoje wyniki finansowe.

  Oszczędność czasu i pieniędzy jest też wymierna w zakładach przedmeczowych. Przy dużych stawkach ma to bardzo duże znaczenie.

  Takie "centrum zarządzania" jest bardzo wygodne, a prowadzenie zaawansowanych statystyk banalnie proste.

  2.6. Automatyczne obstawianie

  W zależności od betbrokera, gracze mają dostęp do zaawansowanych ustawień, np.:

  • Może to być automatyczne obstawienie zakładu po kolejnym najwyższym kursie, jeśli limit stawki najwyższego kursu został wykorzystany.
  • Może to być automatyczne obstawienie zakładu w momencie rozpoczęcia meczu, jeśli kurs jest bliski pożądanego.

  Wszystko możesz modyfikować w ustawieniach konta.

  2.7. Wysoka wiarygodność betbrokera

  Aby zostać betbrokerem nie potrzebujesz żadnej licencji. W tym sensie działalność ta NIE jest regulowana prawnie. Jednak firmy zatrudniające betbrokerów są zarejestrowane w rajach podatkowych i działają legalnie, zgodnie z prawem danej jurysdykcji.

  Wiarygodność betbrokerów jest mniejsza niż wiarygodność renomowanych bukmacherów. Jednak jest kilku brokerów działających od ponad 10 lat, którzy mają zbudowaną renomę, a tym samym ugruntowaną wiarygodność. Ta jest często wyższa niż wiarygodność przeciętnych czy niszowych bukmacherów!

  Problem może się pojawić, jeśli zaczniesz używać konta w innym celu niż jest to wyznaczone polityką KYC (Know Your Client obejmuje pranie brudnych pieniędzy, działalność przestępczą itp.). Tak samo jak w przypadku bukmacherów.

  3. Wady betbrokera

  3.1. Pośrednictwo

  Betbroker to zawsze pośrednik. Jesteś po części uzależniony od jakości obsługi klienta betbrokera, co może wpłynąć negatywnie na szybkość przepływu twoich środków pieniężnych. O wiarygodność najlepszych betbrokerów nie ma obaw, bo oni nie ryzykują swoich środków - są tylko pośrednikiem.

  3.2. Koszty konta betbrokerskiego

  Nie ma miesięcznych opłat za prowadzenie konta betbrokerskiego. Prowizje pojawiają się przy transferze środków do/z betbrokera. Wynoszą zwykle 1% przelewanej kwoty. U zwykłego bukmachera wpłaty i wypłaty są zwykle darmowe, ale kosztem czego zyskujesz ten "upust"?

  Gra u betbrokerów najbardziej opłaca się wtedy, gdy masz konto Neteller / Skrill / ecoPayz w EUR, którą akceptują wszyscy betbrokerzy. Unikasz wtedy kosztów przewalutowania. To samo będzie w przypadku bukmacherów. Możesz rozważyć także konto Revolut, by już nigdy nie przejmować się kosztami przewalutowań.

  3.3. Specjalne oprogramowanie

  Korzystając z giełdy zakładów przez pośrednika, nie możesz korzystać z programów do tradingu. Jeśli bardzo ci zależy na ich użyciu, pozostaje ci jedynie rejestracja bezpośrednia.

  4. Najlepsi betbrokerzy

  4.1. Betbroker nr 1 do dużych stawek

  Betbroker nr 1 (nie mogę podać nazwy publicznie z uwagi na polską ustawę hazardową, ale mogę emailowo) to lider wśród betbrokerów, który działa od 2004 roku. Skupia się na graczach z grubym portfelem (>50€/zakład; min. obrót 12000€/rok, czyli min. 1000€/mc), dzięki czemu pozytywnie odbija się to na jakości oferowanych usług.

  Nie pobiera opłat za pośrednictwo w obstawianiu. Ma intuicyjne oprogramowanie do obstawiania samemu u wielu bukmacherów za pomocą jednego logowania.

  Napisz do mnie, by otrzymać korzystny link do rejestracji

  W 2020 roku betbroker nr 1 ma w ofercie bukmacherów, którzy oferują najlepsze kursy (bardzo mała marża) i najwyższe limity. Są to głównie bukmacherzy azjatyccy, giełdy zakładów (największa, która nie jest dostępna dla Polaków, ma jedynie 2.3% prowizji od wygranych zakładów (bezpośrednio 6.5% dla nowych kont!), druga giełda 1.8% od wszystkich zakładów, trzecia 1.2%) i największy bukmacher, wywodzący się z Kostaryki.

  Cała gama tych bukmacherów to profesjonaliści, którzy chętnie akceptują surebety.

  Minimalna stawka na zakład wynosi 10-50€ w zależności od bukmachera. Można ustawić sobie stawkę domyślną i stawkę maksymalną. Minimalny depozyt to 500€ (waluta konta tylko w EUR).

  Można obstawiać kilka dyscyplin:

  betbroker-wybor-dyscyplin.png Wybór dyscyplin u betbrokera nr 1

  Dużą zaletą jest opcja, która polega na automatycznym obstawianiu po najlepszym kursie. Czasem jest to jeden bukmacher, a czasem kilku tak, by cała stawka gracza została postawiona.

  Historia zakładów zawiera zaawansowane filtry, które mogą pomóc w analizie jakie dyscypliny, jakie rynki warto obstawiać lub czy lepiej obstawiać kursy przedmeczowe czy na żywo.

  Support jest dostępny w języku angielskim poprzez live-chat, email, twitter, facebook. Odpisują bardzo szybko i są bardzo pomocni.

  Chwalą się także doskonałą aplikacją mobilną.

  Po rejestracji gracz dostaje dostęp do głównego konta betbrokera nr 1 (wpłaty, wypłaty, transfery, weryfikacja KYC, kontakt) oraz do konta Pro, które służy do obstawiania zakładów.

  Napisz do mnie, by zobaczyć VIDEO z instrukcją obsługi betbrokera nr 1

  4.2. Betbroker nr 2 do małych stawek

  Betbroker nr 2 to najbardziej popularny betbroker na świecie. Deklaruje działalność od 2006 roku, ale pierwsze wzmianki online są z roku 2008. Działa na licencji Curacao i celuje w graczy o niewielkich stawkach (do 50 EUR na zakład).

  Napisz do mnie, aby dostać link z BONUSem POWITALNYM u betbrokera nr 2

  Betbroker nr 2 deklaruje najwyższe kursy na piłkę nożną i wysokie limity stawek, bardzo szybki support 24/7 i obstawianie w bitcoinach.

  Betbroker nr 2 daje ci dostęp do szeregu kont bukmacherów za swoim pośrednictwem. Niektóre z tych kont mogą mieć na starcie 50%-owy limit stawek tego co ma betbroker nr 1.

  Betbroker nr 2 ma również szeroką ofertę bukmacherów. Jest nieco uboższa niż u betbrokera nr 1, ale w praktyce jest nieodczuwalna.

  Obstawianie odbywa się za pomocą oprogramowania poszczególnych bukmacherów. Do każdego bukmachera musisz się zalogować, jeśli chcesz z niego skorzystać.

  Koszt wpłaty ponosi gracz. Masz 1 darmową wypłatę w miesiącu. Kolejne kosztują 1%.

  Betbroker nr 2 akceptuje takie płatności jak:

  Obstawianie przez betbrokera nr 2 polecam graczom relatywnie niskich stawek (<200 PLN/zakład).

  4.3. Porównanie betbrokera nr 1 i nr 2

    nr 1 (wymaga dużego obrotu) nr 2 (brak wymagań)
  rekomendacja gracze zawodowi gracze z małym budżetem
  dyscypliny do gry najbardziej popularne wszystkie
  jakość platformy zakładów najwyższa wysoka
  min. depozyt 250€ 10€/£
  min. stawka 25€ 2-10€
  min. obrót na koncie 2000€/mc -
  koszt wpłaty 1%* 1%*
  koszt wypłaty 1%* 0/mc* (kolejne 1%)
  jakość supportu bardzo dobry zadowalający

  * - koszty wpłaty i wypłaty zależą od metody płatności

  Obaj betbrokerzy zachowują anonimowość klientów względem bukmachera, a dane nie są przekazywane osobom trzecim, z zastrzeżeniem, że zachowanie klienta jest zgodne z polityką KYC.

  Obaj brokerzy dopuszczają bookie transfer oraz buddy transfer. Można zatem przelewać środki wewnątrz betbrokera zarówno między bukmacherami jak i między zweryfikowanymi klientami zgodnie z KYC.

  Obaj betbrokerzy stosują oprogramowanie do obstawiania na wielu kontach bukmacherskich za pomocą jednego logowania.

  Oprogramowanie betbrokera nr 1 jest powszechnie uważane za o wiele lepsze pod względem funkcjonalności niż oprogramowanie betbrokera nr 2. Większość graczy, którzy przetestowali oba softy, wybiera ostatecznie betbrokera nr 1.

  4.4. Betbroker nr 3 do największej giełdy zakładów

  Betbroker nr 3 działa od 2008 roku i zyskuje na popularności wśród polskich graczy. Polecam do największej giełdy zakładów z uwagi na bardzo niską prowizję dla wspomnianej giełdy (niższa niż u betbrokerów 1 i 2). W dłuższej perspektywie może to mieć znaczenie.

  Oczywiście kluczowi bukmacherzy azjatyccy też są w ofercie.

  Po rejestracji można wybrać rodzaj oprogramowania, który będzie ci bardziej odpowiadać. Wybór ten nie wiąże się z żadnym ryzykiem, bo przed uruchomieniem możesz poprosić o dostęp do darmowej wersji testowej.

  Minimalny depozyt wynosi 100€. Brak opłat za depozyt. Jedna wypłata miesięcznie jest darmowa, a kolejne 2%.

  Dostępne płatności: Skrill, NetellerRevolut, Bankwire (przelew bankowy), ecoPayzbitcoin.

  Dostępna jest także opcja obstawiania przez Skype (minimalny depozyt 5000€, minimalna stawka 500€, brak opłat i prowizji dla tych zakładów). Moim zdaniem mogą wyniknąć problemy z jej używania w zakładach na żywo w momencie, gdy padnie bramka blisko momentu obstawiania.

  Betbroker zachwala jednak, że jedną z największych zalet Skype bettingu jest brak anulowania zakładów! Po zatwierdzeniu nie ma szansy, by zakład został anulowany (wielu innych bukmacherów jest znanych z anulowania „nienormalnych zakładów”, w wyniku „błędu ludzkiego” lub bez podania wyraźnego powodu).

  Support na bardzo dobrym poziomie.

  4.5. Betbroker nr 4 pod niszowe dyscypliny i skype betting

  Min. kwota wpłaty/wypłaty 100€ (1000€ skype betting).

  Lista sportów dostępnych w ofercie jest bardzo bogata:

  athletics

  american football

  australian rules

  badminton

  bandy

  baseball

  basketball

  biathlon

  boxing

  cricket

  cross fit

  curling

  cycling

  darts

  entertainment

  e sports

  gaelic football

  golf

  greyhound racing

  handball

  hockey

  horse racing

  hurling

  ice hockey

  mixed martial arts

  motor sports

   

  muay thai

  pool

  rugby

  snooker

  soccer

  tennis

  winter polo

  rugby union

  politics

  virtual sports

  volleyball

   

  i kolejne mogą zostać dodane..

  4.6. Alternatywni betbrokerzy

  Zaprezentowana lista najważniejszych betbrokerów nie jest kompletna. Przedstawienie betbrokerzy są jednak najważniejszymi na rynku i szukanie innych, którzy działają krócej raczej nie ma sensu. Zainteresowanym mogę przesłać pełną listę w razie potrzeby.

  5. Podsumowanie

  Logika podpowiada, że z betbrokerów najrozsądniej korzystać w sytuacjach gdy:

  • nie masz bezpośredniego dostępu do ważnego bukmachera z terenu Polski,
  • zależy ci na najlepszych kursach i limitach,
  • szukasz wygody w obstawianiu.

  Napisz do mnie, by otrzymać korzystne linki do rejestracji

  Czytaj poprzedni:
  Jak omijać blokadę bukmacherów?

  Czytaj następny:
  Podatki od wygranych zakładów bukmacherskich

  Ostatnia aktualizacja: 4.08.2020

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 3
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (177)  • (11)
   25-07-2020 13:07 (sob)

   czy jest ktos sprzedaje konta bet365 ? chodzi mi tu o konto tylko do ogladania meczow , musi na nim byc z 1 eur , moze byc zlimitowane i tak tam nie gram . Cena nie wiem jaka chodzi , ja dam 500 zlotych platne przez BTC . Ostatnio na moich kontach bet365 starych zrobili jakis porzadek i stan konta zmniejszyli do 0,00 eur . i nie moge nic ogladac .  gg :

   61931508

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (2)
   19-07-2020 07:22 (nd)

   Gram AC88, ale odpadl singbet z ktorym łączy mnie wiele milych wsponień;/ Potrzebuje brokera z 188bet albo Asian Odds jednak czesto gram 10-40 e i dlatego sportmarket to za grubo troche dla mnie

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (11)
   12-07-2020 01:17 (nd)

   czy ktos ostatnio ma problemy z wyplatami ( ja mam ogromny problem obecnie ) u jednego z brokerow ?

   Odpowiedzi: 8
   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (4)
   01-10-2019 15:33 (wt)

   SportMarket zmienił dziś swoją siedzibą z Malty na Wyspy Man. Chodzi tu pewnie o pozyskanie klienta z UK.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 37.47.***.***
   06-12-2018 08:12 (czw)

   Piszcie dalej wszystko ze szczegółami na forum a niedługo wszystko będzie zablokowane. 0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (132)
   05-12-2018 18:18 (śr)

   Od samego poczatku wplaty byly na adres prywatny , ja dzis wplacilem wiecej niz 1 k euros ze skrilla bez zadnego problemu . Mowie o Asian Connect . Nie dostalem zadnej informacji , ze juz koniec grania . A wchodzi sie na strone asiana normalnie jesli sie zmieni dnsy , wbrew tym po... sk... z rządu . ps3838 dalej dziala

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 31.0.**.***
   02-12-2018 11:54 (nd)

   Asianconnect88 zablokowany , brokerów juz tez wpisują na czarną listę , niech ktoś da znać czy płatność skril ten broker blokuje czy na spokojnie można dalej grac

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 195.80.***.**
   01-12-2018 06:03 (sob)

   asianconnect i asianodds trafiły też na listę domen...

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top